AC Milan Milik
Xinhua News/East News
Autor Piotr Bernaciak - 1 Kwietnia 2020

Kolejny Polak trafi do Milanu? Włoskie media twierdzą, że to niemal pewne

AC Milan czerpał ogromne korzyści z gry Krzysztofa Piątka w pierwszym półroczu jego gry w Mediolanie. Teraz jednak do klubu może dołączyć drugi Polak. Informują o tym włoskie media, przedstawiając bardzo ciekawą sytuację.

AC Milan w poprzednim sezonie sprowadził Krzysztofa Piątka przed rundą wiosenną po jego znakomitych występach w barwach Genoi. Polak błyskawicznie odpłacił się za zaufanie, strzelając gole i udowadniając, że stać go na niezłą grę w dobrym klubie z europejskiego topu. Wiele osób zastanawiało się, czy nasz reprezentant trafi do jeszcze lepszej drużyny.

Ostatecznie Piątka nie ma już w Milanie, ale okazuje się, że do drużyny dołączyć może jego kolega z drużyny narodowej. Informacje na ten temat przekazują włoskie media, które twierdzą, że bliski transferu do klubu z Mediolanu jest kolejny Polak.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Napad na legendę reprezentacji Anglii. Przestępcy związali i uwięzili piłkarza
  2. Koronawirus mógł zarazić o wiele więcej ludzi na świecie. Zadziwiające analizy naukowców
Nie żyje trener polskiej reprezentacji na igrzyskach. Poprowadził naszego zawodnika do ostatniego medaluNie żyje trener polskiej reprezentacji na igrzyskach. Poprowadził naszego zawodnika do ostatniego medaluCzytaj dalej

AC Milan chce kolejnego Polaka

Zimą do Milanu trafił Zlatan Ibrahimović, który sprawił, że Krzysztof Piątek musiał szukać sobie nowego klubu. Polak nie mógł liczyć na regularną grę po pojawieniu się doświadczonego Szweda w zespole, jednak teraz okazuje się, że były snajper LA Galaxy prawdopodobnie odejdzie z Milanu po zakończeniu tego sezonu, na co zanosi się w tym roku przedwcześnie.

Jego następcą w Milanie mógłby zostać Arkadiusz Milik. Włoskie media twierdzą, że władze Milanu bardzo chętnie przywitałyby u siebie drugiego polskiego napastnika, który potwierdził swoją przydatność do zespołu w dłuższym okresie gry w Serie A. Jak twierdzą, byłby on świetnym nabytkiem.

Wielki klub wkracza do walki o Haalanda. Transfer możliwy już po sezonieWielki klub wkracza do walki o Haalanda. Transfer możliwy już po sezonieCzytaj dalej

AC Milan chce Arkadiusza Milika

Środowisko Polaka wstępnie nie odrzuca rzekomo propozycji i jest otwarte na negocjacje. Nie jest bowiem żadną tajemnicą, że polski zawodnik również nie jest zadowolony ze swojej sytuacji w Neapolu i chciałby pożegnać się z obecnym klubem. Wszystko powinno wyjaśnić się w najbliższych miesiącach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Porażające dane z Chin. Po raz pierwszy od początku pandemii ujawnili przypadki bez objawów
  2. Kobieta wypadła z windy. Spadła do szybu, przeleciała kilka metrów
  3. Znany polski piłkarz popełnił samobójstwo. Jego kolega nie wierzy w tę wersję zdarzeń
  4. Arkadiusz Milik bohaterem okładki słynnej gazety. Przyćmił samego Ibrahimovicia
  5. Młody Polak na celowniku wielkich klubów Europy. Wielkie zainteresowanie Ajaxu, Interu i BVB
  6. Dodatkowe pieniądze dla emerytów i rencistów. Już dzisiaj seniorzy otrzymają wypłaty

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News