Adam Małysz
YouTube SkaczemyPL
Autor Piotr Mika - 1 Września 2020

Adam Małysz zaapelował do Polaków. Ważne słowa w czasach pandemii koronawirusa

Adam Małysz w ostatnim czasie ma coraz więcej obowiązków związanych z przygotowaniami polskiej kadry do nadchodzących zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich. Były legendarny skoczek znalazł jednak czas na m.in. wzięcie udziału w akcji edukacyjnej skierowanej do uczniów. Przy okazji zaapelował do wszystkich Polaków.

Adam Małysz jest teraz bardzo aktywny w mediach, ponieważ wchodzimy w decydującą fazę przygotowań do zimowych zawodów Pucharu Świata. Co więcej, na świecie wciąż panuje pandemia koronawirusa, a Małysz jest jedną z największych osobistości w Polsce, która sama przeszła COVID-19.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Ministerstwo Zdrowia wydało pilny komunikat. Diametralna zmiana dotycząca przyszłych lekarzy
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. Andrzej Duda pilnie zwołuje Radę Gabinetową. Robi się bardzo poważnie
Arkadiusz Milik przyjechał na zgrupowanie luksusowym autem. Ten potwór waży 2,5 tony, cena zwala z nógArkadiusz Milik przyjechał na zgrupowanie luksusowym autem. Ten potwór waży 2,5 tony, cena zwala z nógCzytaj dalej

Adam Małysz z ważnym apelem do wszystkich Polaków

W niedawnym wywiadzie dla WP SportowychFaktów działacz Polskiego Związku Narciarskiego (PZN) skarżył się na pomysły Światowej Federacji Narciarskiej (FIS), która proponowała nierealne zdaniem Polaka zmiany w Pucharze Świata, głównie dotyczące częstych badań przeciwko na obecność koronawirusa.

Adam Małysz uważa, że władze światowego związku muszą podejść łagodniej do całej sytuacji, jednak zwaraca on uwagę, że nie możemy całkowicie zlekceważyć koronawirusa. Dla byłego skoczka, który sam był chory na COVID-19, sprawy używania maseczek czy częstego mycia rąk są kluczowe w walce z epidemią. Zaapelował on do rodaków o to, aby nie zapominali oni o tych czynnościach.

Absurdalna krytyka pod adresem Roberta Lewandowskiego. Były selekcjoner kadry wbija mu nóż w plecyAbsurdalna krytyka pod adresem Roberta Lewandowskiego. Były selekcjoner kadry wbija mu nóż w plecyCzytaj dalej

"Nie bójmy się tych maseczek"

Adam Małysz uczestniczył niedawno w akcji edukacyjnej na temat bezpieczeństwa na drogach skierowanej do uczniów, a organizowaną przez polską policję. Działacz PZN zdecydował się jednak odnieść także do spraw bezpieczeństwa zdrowotnego.

- Przede wszystkim przestrzegam, żeby jednak cały czas używać maseczki i jak najczęściej dezynfekować ręce. Zawsze mam ze sobą płyn do dezynfekcji. Przybijam raczej "żółwika" niż się z kimś witam, ale mimo wszystko dezynfekuję ręce - zdradza Adam Małysz, który jako dobry przykład działania wskazuje m.in. Japonię.

- Tam od razu ludzie, którzy czują się przeziębieni, jeszcze przed wizytą u lekarza, już zakładają maseczki, żeby nie rozprzestrzeniać bakterii i wirusów na zewnątrz. Nie bójmy się tych maseczek – teraz maseczki są bardzo różne, mamy także plastikowe przyłbice powodujące izolację. Wszystko co daje izolację i nie pozwala – jeśli ktoś jest zakażony – wyrzucić wirusa na zewnątrz, jest po prostu dobre - tłumaczył legendarny skoczek narciarski.

Źródło: Onet Sport

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Starsi pracownicy pójdą na bruk? Prawo do emerytury i dorabianie mogą przechylić szalę
  2. We wrześniu czeka nas niezwykła pełnia Księżyca. Wiemy, kiedy ją obserwować
  3. Anna Lewandowska zdradziła tajemnicę swojego związku z Robertem. Jej słowa powinny zapaść każdemu w pamięć
  4. Pilne informacje w sprawie zdrowia gwiazdora. Miał zmierzyć się z Polakiem, ma koronawirusa. Władze mogły zrobić tylko jedno
  5. Wielki transfer Neymara staje się faktem. Ogromne pieniądze na stole
  6. Wideo - Jak rozwalić dwa motocykle w ciągu kilku godzin? Ten mężczyzna udowadnia, że można

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News