Adam Małysz
EAST NEWS
Autor Mateusz Dziubiński - 2 Września 2020

Zmasowany atak na Adama Małysza. Polacy zarzucają mu hipokryzję i kłamstwo

Adam Małysz znalazł się pod ostrzałem kibiców. Fani sportu i skoków narciarskich krytykują postawę legendarnego skoczka. Wszystko w związku z wypowiedziami Małysza na temat koronawirusa i apelu, jaki skierował do Polaków. Dyrektor PZN ds. skoków i kombinacji norweskiej za swoje słowa zebrał sporą dawkę krytyki od internautów, którzy zarzucili mu hipokryzję. 

Adam Małysz znalazł się w samym środku zamieszania, jakie wybuchło w internecie po tym, jak skoczek pokazał zdjecie ze zgrupowania kadry w Zakopanem. Internauci zwrócili uwagę na jeden istotny szczegół i zarzucili dyrektorowi PZN hipokryzję.

Nie żyje trener reprezentacji. Wielka żałoba w kraju sąsiadów Polski, lekarze toczyli walkę o życie do samego końcaNie żyje trener reprezentacji. Wielka żałoba w kraju sąsiadów Polski, lekarze toczyli walkę o życie do samego końcaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje polski mistrz świata. Był absolutną legendą swojej dyscypliny
  2. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy


Adam Małysz zaatakowany przez Polaków

Kilka tygodni temu Adam Małysz ogłosił, że zaraził się koronawirusem. Legendarny skoczek przekazał za pomocą postu na Facebooku, że zmuszony jest zrezygnować z pełnienia obowiązków dyrektora PZN i poddać się kwarantannie. Później w wywiadzie opowiedział, że podczas choroby stracił węch, smak i czuł się przemęczony.

Na szczęście szybko wrócił do zdrowia i już kilkakrotnie apelował do Polaków, by przestrzegać zasad higieny i dystansu społecznego. Ostatnio odwiedził szkołę w Tychach, gdzie pouczał, jak należy się zachowywać w czasie pandemii.

- Przede wszystkim przestrzegam, żeby jednak cały czas używać maseczki i jak najczęściej dezynfekować ręce. Zawsze mam ze sobą płyn do dezynfekcji. Przybijam raczej żółwika niż się z kimś witam, ale mimo wszystko dezynfekuję ręce - mówił “Orzeł z Wisły”.

Tragiczny finał przerażającego wypadku. Auto stanęło w płomieniach, nie żyje 20-letni polski piłkarzTragiczny finał przerażającego wypadku. Auto stanęło w płomieniach, nie żyje 20-letni polski piłkarzCzytaj dalej


Internauci nie mają litości dla Adama Małysza

Właśnie za te słowa kilkanaście godzin później Adam Małysz został skrytykowany przez internautów. Wszystko za sprawą zdjęcia, jakie dzień po wizycie w szkole opublikował na Facebooku. Małysz pokazał fotografię wykonaną w Zakopanem podczas zgrupowania kadry. Na ujęciu widać, że legendarny skoczek nie zastosował się do głoszonych przez siebie zasad. Na twarzy nie miał maseczki i nie zachował odpowiedniej odległości od innych osób.

Użytkownicy sieci byli bezlitośni dla 43-latka. Pojawiły się mocne komentarze, w których zarzucono Małyszowi hipokryzję. - Facet albo nosisz maseczkę ciągle albo wybiórczo. No albo ogólnie ogarnij się - pisał jeden z internautów. - Bez zachowanego dystansu i bez maseczki?! Przecież taki straszny ten koronawirus.... - ironizowała natomiast kolejna internautka.

Źródło: WP SportoweFakty

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Od dzisiaj ważna zmiana w przepisach. Straż miejska rusza, będzie masowo wlepiać mandaty
  2. Milionerzy: Dostała niezwykle ciężkie i podchwytliwe pytanie za 40000 zł. Znacie poprawną odpowiedź?
  3. Justyna Żyła pokazała, jak spędza czas z dziećmi. Co na to Piotr? (FOTO)
  4. Nie żyje polski mistrz świata. Był absolutną legendą swojej dyscypliny
  5. Arkadiusz Milik przyjechał na zgrupowanie luksusowym autem. Ten potwór waży 2,5 tony, cena zwala z nóg
  6. Wszyscy go omijali. Tylko pies próbował ocalić leżącego na ziemi mężczyznę

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News