Adam Małysz mocne przesłanie wywiad
TVP
Autor Piotr Bernaciak - 1 Lipca 2020

Zatrważające słowa Adama Małysza. Skoczek ostrzegł wszystkich Polaków, nie zabrakło bardzo mocnego przesłania

Adam Małysz jakiś czas temu zechciał zwrócić uwagę na problem, nad którym każdy z nas powinien się zastanowić. Były legendarny skoczek doszedł do bardzo ważnych wniosków i postanowił podzielić się nimi z wieloma fanami, którzy wciąż czekają na jego słowa.

Adam Małysz zakończył swoją profesjonalną karierę sportową kilka lat temu, jednak w mediach wciąż często mamy do czynienia z licznymi rozmowami z naszym mistrzem. Nie da się ukryć, że wielu Polaków wciąż liczy na nowe wiadomości przekazywane przez legendarnego skoczka, który obecnie pełni funkcję jednego z dyrektorów naszej drużyny narodowej w skokach.

Jakiś czas temu jednak Adam Małysz postanowił opowiedzieć o sprawie, która nie jest w pełni związana ze światem skoków narciarskich. Słowa naszego kultowego zawodnika dotyczą sytuacji, która panuje obecnie na całym świecie i wywołuje cały szereg zmian w naszym codziennym funkcjonowaniu.

DZISIAJ GRZEJE:

   1. Robert Kubica ujawnił, gdzie mieszka. Prawdziwe luksusy, za tysiące euro. Jeden szczegół przyciąga uwagę (FOTO)
   2. Dwa wypadki na lotnisku w Polsce, służby ruszyły do akcji. Wszystko działo się błyskawicznie
Wielka radość w domu Lewandowskich. Nadszedł wielki dzień, wszystkiego najlepszegoWielka radość w domu Lewandowskich. Nadszedł wielki dzień, wszystkiego najlepszegoCzytaj dalej

Adam Małysz zwrócił się z ważnym przesłaniem

W rozmowie z serwisem WP SportoweFakty Adam Małysz opowiedział o swoich poglądach na sytuację panującą na całym świecie. Nie da się ukryć, że był on bardzo przejęty wydarzeniami, które na pewien czas wstrzymały świat sportu.

- Nic nie wydarza się bez przyczyny. To jest ostrzeżenie, że za daleko się posuwamy w pewnych kwestiach. Że robimy coś bez przemyślenia. Powinniśmy myśleć, co jest dobre nie tylko dla ludzi, ale też dla naszego otoczenia. [...] Myśleliśmy, że to jest gdzieś tam w Chinach. Do Stanów, Afryki czy Europy jeszcze daleko. Ja to porównuję trochę z wojną światową - stwierdził Adam Małysz.

To już pewne. Rząd wydał specjalne rozporządzenie. Ekstraklasa coraz bliżej powrotuTo już pewne. Rząd wydał specjalne rozporządzenie. Ekstraklasa coraz bliżej powrotuCzytaj dalej

Adam Małysz ostrzega Polaków

Adam Małysz zwrócił także uwagę na fakt, że wiele osób bagatelizowało problem koronawirusa, twierdząc, że jest on bardzo odległy i dotyczy jedynie Chin. Prawda okazała się jednak zupełnie inna, a w tej chwili problem dotyczy nie tylko całej Europy, ale również i Polski.

Na szczęście świat sportu wygrywa walkę z pandemią, bowiem do gry wracają kolejne ligi, a w niektórych z nich na trybunach pojawiają się nawet kibice. Nie brakuje także optymistycznych wieści o rychłym powrocie skoków narciarskich.

ZOBACZ TAKŻE:

 1. Likwidacje i zwolnienia. Uwielbiana w Polsce sieciówka zamknie 170 sklepów
 2. iPhone 12 może być sprzedawany bez ładowarki. Apple znów zaskakuje cały świat
 3. Zjawiskowo piękna gwiazda sportu pokazała się bez ubrań na Instagramie. Wygląda jak milion dolarów (FOTO)
 4. Gol roku w meczu Juventusu. Bramkarz tylko stał i się patrzył, czapki z głów (WIDEO)
 5. Zatrważające słowa Adama Małysza. Skoczek ostrzegł wszystkich Polaków, nie zabrakło bardzo mocnego przesłania
 6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News