Adam Małysz pierwsza dama
Instagram - Adam Małysz
Autor Łukasz Kowalski - 3 Sierpnia 2020

Adam Małysz nieoczekiwanie odezwał się do Agaty Dudy. Padły ważne słowa, chodzi o dzieci

Adam Małysz pod koniec czerwca poinformował, że wykryto u niego koronawirusa. Polak musiał przejść niemal trzytygodniową kwarantannę, zanim badania wykazały, że uporał się z chorobą. Małysz od połowy lipca wrócił już do pracy swoich obowiązków. W niedawny wpisie w mediach społecznościowych zwrócił się bezpośrednio do Pierwszej Damy Agaty Kornhauser-Dudy.

Adam Małysz pod koniec czerwca za pomocą mediów społecznościowych poinformował swoich fanów, że otrzymał pozytywny wynik badania na koronawirusa. Czterokrotny medalista olimpijski przez chorobę musiał przejść obowiązkową kwarantannę. Dopiero po niemal trzech tygodniach pokonał chorobę i mógł wrócić do pracy.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Marta Linkiewicz przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  2. Byli na wakacjach nad polskim morzem. Wrócili do domu i zaczęli zarażać wirusem
Tragiczna wiadomość dotarła do Polski. Nie żyje prawdziwa legenda, znają go wszyscy widzowie TVP i TVNTragiczna wiadomość dotarła do Polski. Nie żyje prawdziwa legenda, znają go wszyscy widzowie TVP i TVNCzytaj dalej

Adam Małysz zwrócił się do Pierwszej Damy

- Z radością mogę Wam przekazać, że moja kwarantanna dobiega końca. Testy wykazały, że jestem zdrowy. Mogę wrócić do normalnego funkcjonowania oraz pracy, co bardzo mnie cieszy - przekazał Małysz swoim fanom 10 lipca, za pomocą mediów społecznościowych.

Polak jednocześnie w wielu miejscach apelował do Polaków, aby nie lekceważyli epidemii i stosowali się do zaleceń władz. - Pamiętajcie - epidemia wcale się nie skończyła i ciągle trzeba na siebie uważać - zaznaczył w jednym ze wpisów na Instagramie dyrektor koordynator do spraw skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim.

Teraz Małysz w jednym z ostatnich wpisów zwrócił się bezpośrednio do Pierwszej Damy Agaty Kornhauser-Dudy. Wszystko w sprawie wizyty dzieci z Podkarpacia, które niedawno miały okazję gościć w Wiśle na zaproszenie pary prezydenckiej. Z dziećmi spotkał się także Małysz.

Piłkarz reprezentacji Polski przeżył osobisty dramat. Nikt nawet nie wiedział, rodzina była przerażonaPiłkarz reprezentacji Polski przeżył osobisty dramat. Nikt nawet nie wiedział, rodzina była przerażonaCzytaj dalej

Małysz spotkał się z dziećmi w Wiśle

Pierwsza Dama wyszła z inicjatywą, aby dzieci z Podkarpacia poszkodowane w wyniku czerwcowych powodzi w tamtym rejonie spędziły wakacje w Zamku Prezydenta RP w Wiśle. Dzieci pod koniec lipca skorzystały z zaproszenia Agaty Kornhauser-Dudy. Jedną z atrakcji była wizyta na skoczni Malince i spotkanie z Adamem Małyszem. To po tym spotkaniu Orzeł z Wisły zwrócił się do Pierwszej Damy.

- Dziś miałem przyjemność spotkać się z dziećmi z Podkarpacia, które na zaproszenie Pierwszej Damy spędzają wakacje w Rezydencji Prezydenta RP w Zamku w Wiśle. Dziecięca radość bardzo mi się udzieliła - napisał Małysz pod zdjęciem z uczestnikami spotkania.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Sąsiad Polski z przerażeniem patrzy na sytuację nad Wisłą. Rozważają decyzję o przymusowej kwarantannie dla Polaków
  2. Ogromna dziura wypełniona kwasem. Jest tak duża, że widać ją z kosmosu
  3. Kamil Stoch podzielił się z fanami ekscytującą informacją. Nagle wszyscy zaczęli się cieszyć, skoczek jest w euforii
  4. Marta Linkiewicz przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  5. Wielka burza po wpisie Roberta Lewandowskiego. Opublikował zdjęcie, które kompromituje jego żonę, fani Anny osłupieli
  6. Kierowca TIR-a zdążył przekazać żonie, że ma zawał. Upuścił telefon, nim powiedział, w jakim jest kraju

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News