Adam Małysz
instagram.com/karolina_malysz
Autor Piotr Mika - 3 Listopada 2020

Córka Adama Małysza wyjawiła swoje wielkie hobby. To wcale nie skoki, niektórych przerazi (FOTO)

Adam Małysz już kilka lat temu zakończył swoją karierę skoczka narciarskiego, lecz wciąż pozostaje jednym z najpopularniejszych Polaków. Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę z tego, jakie hobby ma jego córka, Karolina Małysz. Młoda kobieta ma niezwykłe zainteresowania, o których nie wszyscy wiedzą.

Adam Małysz przez wiele lat był idolem dla milionów Polaków. Choć od dawna już nie skacze, to wciąż budzi u kibiców w naszym kraju pozytywne emocje i sam nie daje o sobie zapomnieć, często udzielając się mediach. Wiąże się to również z jego obecną funkcją dyrektora w PZN.

Dużo mniej w mediach udziela się natomiast córka Adama Małysza, Karolina. Młoda kobieta nigdy nie pragnęła sławy, choć też nie stara się na siłę kryć przed dziennikarzami. Niewiele osób zdaje zaś sobie sprawę z tego, jak ciekawe hobby ma młoda kobieta.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczna wiadomość obiegła Polskę. Nie żyje Ireneusz Lazurowicz, kochały go tysiące Polaków, smutne informacje
  2. Z ostatniej chwili: nie żyje aktorka znana z największych hitów z TVP, TVN i Polsatu
  3. Michał Żewłakow potwierdził swój powrót. Tym razem II liga, będzie tam ze starym znajomym
Gdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Igi Świątek, spadliśmy z krzeseł. To kultowa postać polskiego sportuGdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Igi Świątek, spadliśmy z krzeseł. To kultowa postać polskiego sportuCzytaj dalej

Adam Małysz ma utalentowaną córkę

Wielu sportowców marzy o tym, by ich dzieci poszły w ślady rodziców i również uprawiali sport, a najlepiej tą samą dyscyplinę co oni. Nie wiadomo jak było w przypadku Adama Małysza, jednak trudno wyobrazić sobie, by ten naciskał na swoją córkę.

Karolina Małysz raczej nigdy sama nie interesowała się tym, by iść w ślady taty. Tym bardziej, że kobiece skoki narciarskie nie są tak rozwinięte jak te męskie. Sytuacja wygląda tu całkiem inaczej niż w przypadku choćby innej zimowej dyscypliny, czyli biegów narciarskich.

Kariera sportowca wiąże się także z dużym zainteresowaniem ze strony mediów oraz kibiców, a tego Karolina Małysz nigdy nie lubiła, co podkreślała w nielicznych wywiadach, jakich rzadko udziela.

Obecnie 23-letnia córka Adama Małysza zajmuje się studiami, podróżami oraz przygotowaniami do ślubu, ponieważ od jakiegoś czasu jest zaręczona. Niewiele osób pamięta jednak o tym, że oprócz podróży Karolina Małysz ma jeszcze inną pasję.

Wielki rywal Roberta Lewandowskiego na łożu śmierci. Żona legendy ujawniła druzgocące informacjeWielki rywal Roberta Lewandowskiego na łożu śmierci. Żona legendy ujawniła druzgocące informacjeCzytaj dalej

Niezwykłe hobby Karoliny Małysz

O tym, że córka legendarnego skoczka nie zabiega o atencję, można przekonać się wchodząc chociażby na jej profil na Instagramie. Tam 23-latka ma ledwie 15 tys. obserwujących i udostępnia tam głównie zdjęcia z podróży.

Wcześniej jednak, na innym koncie Karoliny Małysz, można było znaleźć zdjęcia, ukazujące inną z jej pasji. Nieliczni fani mogli sobie o niej przypomnieć, jeśli parę dni temu weszli w jej relację na InstaStories.

Tam młoda kobieta pochwaliła się przebraniem, jakie przygotowała z okazji Halloween, które obchodzi się 31 października, dzień przed dniem Wszystkich Świętych. Co ciekawe, w Halloween wypadają, również... urodziny Karoliny Małysz.

Córka Adama Małysza przebrała się z tej okazji za mumię, jednak nie chodzi o sam strój, ponieważ równie ważny był przekonujący makijaż. Karolina Małysz jest wielką pasjonatką makijażu artystycznego i jej kunszt możemy podziwiać właśnie na zdjęciu które udostępniła. Wcześniej swoje prace młoda kobieta przedstawiała na Instagramie, jednak na tę chwilę zrezygnowała z tego. Wielka szkoda, ponieważ jej prace robiły (i wciąż robią!) duże wrażenie.

Adam Małysz

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Góra lodowa o długości 150 km dryfuje w stronę brytyjskiej wyspy. Skutki będą opłakane
  2. Premier podał datę ważnego wydarzenia. Ruszyła kolejna edycja wsparcia finansowego dla miliona Polaków
  3. Tragiczna wiadomość obiegła Polskę. Nie żyje Ireneusz Lazurowicz, kochały go tysiące Polaków, smutne informacje
  4. Warta Poznań bezlitosna dla Legii Warszawa. Wszystko przez wczorajszy mecz, "umowa została złamana"
  5. Michał Żewłakow potwierdził swój powrót. Tym razem II liga, będzie tam ze starym znajomym
  6. Policjanci podejrzewali porwanie - prawda była zupełnie inna
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News