Adam Małysz
Facebook Adam Małysz
Autor Mateusz Dziubiński - 4 Stycznia 2021

Adam Małysz zdradził radosną nowinę dotyczącą córki. Mistrz pęka z dumy, gratulujemy

Adam Małysz od dwudziestu lat jest jednym z najbardziej lubianych Polaków. Choć “Orzeł z Wisły” zakończył karierę już kilka lat temu, to nadal kibice interesują się szczegółami dotyczącymi jego życia. Idol ostatnio zaskoczył swoich wiernych sympatyków radosną nowiną. Legendarny sportowiec zdradził, że już niedługo jego córka Karolina będzie świętować jeden z najważniejszych dni w życiu.

  • Adam Małysz cieszy się niemalejącą sympatią ze strony Polaków
  • Legendarny “Orzeł z Wisły” ostatnio przekazał swoim fanom radosne wieści
  • Dyrektor PZN opowiedział o swojej córce Karolinie i jej planach na przyszłość
  • Okazuje się, że 23-latka planuje ślub

Adam Małysz podzielił się ze swoimi fanami wspaniałymi nowinami. Legendarny polski skoczek, potwierdził to, o czym mówiło się już od dawna. Jego córka, Karolina Małysz wkrótce stanie na ślubny, kobiercu.

Adam Małysz pochwalił się Polakom radosną nowiną

Sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich rozkręca się na dobre, co oznacza nawał obowiązków dla Adama Małysza. Legendarny skoczek od kilku lat spełnia się w roli dyrektora Polskiego Związku Narciarskiego ds. skoków i kombinacji norweskiej. Idol milionów Polaków znalazł jednak czas na rozmowę o swoim życiu prywatnym.

Adam Małysz kilka tygodni temu udzielił wywiadu dla gazety “Świat i Ludzie”. Podczas rozmowy wyjawił kilka bardzo interesujących faktów z życia jego rodziny. “Orzeł z Wisły” wiele uwagi poświęcił swojej córce Karolinie.

Jedyna córka Adama i Izabeli Małyszów ma już 23 lata i prowadzi dorosłe życie. Karolina Małysz jest studentką Uniwersytetu Jagiellońskiego. Spełnia także swoje pasje, którymi są m.in. podróże i makijaż artystyczny. W mediach społecznościowych córki legendarnego skoczka można zobaczyć wiele jej prac.

Wielka bitwa Stocha z Granerudem w kwalifikacjach. Brawo dla Polaka, wspaniały występWielka bitwa Stocha z Granerudem w kwalifikacjach. Brawo dla Polaka, wspaniały występCzytaj dalej

Karolina Małysz odnalazła szczęście również w miłości. Jak wyznał Adam Małysz, jego córka od kilku lat jest w związku z chłopakiem o imieniu Kamil. Para zaręczyła się w ubiegłym roku, a teraz planuje ślub.

Córka Adama Małysza wychodzi za mąż!

- Są parą od siedmiu lat, w ubiegłym roku zaręczyli się. Będzie ślub! Ale data nie została jeszcze ustalona. Fajny z niego chłopak, z żoną go bardzo lubimy - powiedział czterokrotny triumfator Pucharu Świata.

Karolina Małysz i wybranek jej serca poznali się jeszcze w czasach szkoły. Od tego czasu spędzają razem każdą wolną chwilę i planują wspólną przyszłość. Przyszły zięć Adama Małysza podziela jego zamiłowanie do sportu, gdyż sam jeździ w wyścigach motocykli enduro.

W mediach społecznościowych Karoliny Małysz można zobaczyć mnóstwo wspólnych zdjęć pary. Zakochani dzielą wspólne pasje. Na Instagramie 23-latki dominują romantyczne ujęcia pary i relacje ze wspólnych podróży.

Źródło: “Świat i Ludzie”

Artykuły polecane przez redakcję ZeStadionu.pl:

Jak pożegnać się z pupilem? O najstarszym cmentarzu dla zwierząt w Polsce

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News