Adam Małysz pasja
Instagram/Adam Małysz
Autor Łukasz Kowalski - 4 Października 2020

Adam Małysz zadziwił całą Polskę. Na oczach milionów pokazał nieznaną pasję, nie znaliśmy go od tej strony (WIDEO)

Adam Małysz przez lata był jednym z najlepszych skoczków narciarskich na świecie. Do tej pory uznawany jest za jednego z najważniejszych zawodników w historii tego sportu. Jednak nie tylko skoki interesują "Orła z Wisły". Małysz w internecie pokazał się z zupełnie innej strony i wyjawił swoją kolejną pasję.

Adam Małysz na stałe zapisał się w historii nie tylko polskich, ale i światowych skoków narciarskich. W dorobku ma cztery medale olimpijskie, cztery Kryształowe Kule za zwycięstwo w Pucharze Świata, a także cztery złote medale mistrzostw świata co czyni go jednym z najbardziej utytułowanych skoczków w historii.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Lech Poznań zaczyna zbrojenia przed Ligą Europy. Zamierza sprowadzić wielką gwiazdę, znają ją wszyscy fani w Polsce
  2. Nowy program 1500 plus. Już wiemy, kto dostanie pieniądze. Może należą się i tobie
  3. Legia Warszawa nie rozegra swojego meczu. Stwierdzono koronawirusa, spotkanie przełożone
Tragedia z samego rana, nie żyje trener reprezentacji Polski. Ciężko zachorowałTragedia z samego rana, nie żyje trener reprezentacji Polski. Ciężko zachorowałCzytaj dalej

Adam Małysz pokazał nową pasję

Polak zakończył karierę już 9 lat temu, ale nadal pozostaje obecny w świecie sportu. Obecnie pełni funkcję dyrektora koordynatora do spraw skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim. Jednak zanim rozpoczął karierę działacza, realizował się w swojej drugiej pasji, czyli rajdach terenowych.

Małysz w sierpniu 2011 roku, kilka miesięcy po zakończeniu kariery skoczka narciarskiego zdał egzamin przed komisją Polskiego Związku Motorowego i otrzymał licencję kierowcy rajdowego uprawniającą do startów we wszystkich rajdach terenowych. Dzięki temu mógł zrealizować swoje marze o wzięciu udziału w rajdzie Dakar.

W najbardziej prestiżowym rajdzie terenowym świata Małysz radził sobie bardzo dobrze. Pierwsze jego starty nie należały do udanych, ale doświadczenie zebrane na trasie zaczęło zbierać swoje owoce. w 2013 roku zajął 15 miejsce w klasyfikacji generalnej, a rok później uplasował się trzy pozycje wyżej.

Justyna Żyła upiększa się specjalnie dla swojej nowej miłości? Piotr Żyła będzie wściekły, pokazała zjawiskowe zdjęcia (FOTO)Justyna Żyła upiększa się specjalnie dla swojej nowej miłości? Piotr Żyła będzie wściekły, pokazała zjawiskowe zdjęcia (FOTO)Czytaj dalej

Małysz zaskoczył swoich fanów występem na nagraniu

Teraz internauci poznali kolejną pasję Adama Małysza. "Orzeł z Wisły" jest głównym bohaterem wideo promującego znaną markę mechaników. Jak się okazuje, Małysz bardzo lubi szybkie samochody, zwłaszcza takie po tuningu. Na wideo widać jak "Orzeł z Wisły" pokonuje ulice Warszawy specjalnie przygotowanym samochodem.

- Kocham wszystkie auta. Te głośne i te ciche, małe, duże, wygodne, ekologiczne, a najbardziej te z szalonymi osiągami - wyznaje na nagraniu Małysz. Polak wziął udział w kampanii "Zawód Mechanik". Jak możemy przeczytać w opisie pod filmem, celem jest pokazać mechaników jako prawdziwych bohaterów, pasjonatów swojego zawodu oraz ich wkład w nasze codzienne bezpieczeństwo.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Opuszczony salon samochodowy a w środku same perełki. Widok zachwyci niejednego sympatyka motoryzacji
  2. ING Bank Śląski wprowadza innowacyjne zmiany. Chodzi o płatności kartą
  3. Lech Poznań zaczyna zbrojenia przed Ligą Europy. Zamierza sprowadzić wielką gwiazdę, znają ją wszyscy fani w Polsce
  4. Wayne Rooney na ustach całej Anglii. Piękny gol odebrał nam mowę, huknął jak za najlepszych lat (WIDEO)
  5. Wdowa po Tomaszu Mackiewiczu spełni marzenie męża. Piękny gest, łzy same napływają do oczu
  6. Od dzieciństwa mówili jej, że jest brzydka. Teraz codziennie publikuje nowe selfie na Instagramie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News