Adam Małysz
Facebook Adam Małysz
Autor Piotr Mika - 4 Listopada 2020

Adam Małysz przekazał fatalne informacje dla tysięcy Polaków. Wszystko wyszło na jaw w nocy, "Mam złą wiadomość" (FOTO)

Adam Małysz obecnie pełni bardzo ważną funkcję w Polskim Związku Narciarskim. Legendarny były już zawodnik jest obecnie Dyrektorem ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej, więc wciąż pozostaje bardzo blisko kadry. Niestety, wczoraj musiał przekazać kibicom fatalną wiadomość.

Adam Małysz wciąż pozostaje jedną z najważniejszych osób w świecie polskich skoków narciarskich, choć już dawno odstawił narty. Teraz jest on działaczem w PZN, dzięki czemu może rozwijać ten sport poprzez swoje doświadczenie.

Będąc tak blisko kadry, Małysz często przekazuje również informacje na jej temat fanom i kibicom. Niestety, w ostatnim czasie, zebrało się wiele problemów, głównie związanych z pandemią koronawirusa. Teraz legendarny zawodnik znów nie ma najlepszych wieści.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczna wiadomość obiegła Polskę. Nie żyje Ireneusz Lazurowicz, kochały go tysiące Polaków, smutne informacje
  2. Media obiegły niepokojące doniesienia nt. 500 plus. Minister postawił sprawę jasno
  3. Michał Żewłakow potwierdził swój powrót. Tym razem II liga, będzie tam ze starym znajomym
Justyna Kowalczyk nie wytrzymała. Mocno uderzyła w rządzących, poszło o Strajk KobietJustyna Kowalczyk nie wytrzymała. Mocno uderzyła w rządzących, poszło o Strajk KobietCzytaj dalej

Adam Małysz: "Mam złą wiadomość"

Nie jest tajemnicą, że już poprzedni sezon odczuł skutki pandemii, choć rozpoczęła się ona pod koniec narciarskich rywalizacji. Teraz sytuacja jest niestety gorsza niż w marcu, jednak wszystkie federacje krajowe i Międzynarodowa Federacja Narciarska (FIS) starają się, aby odbyło się jak najwięcej zawodów.

Na inaugurację sezonu 2020/2021 skoczkowie narciarscy zawitają do Polski. 21 listopada odbędzie się pierwszy konkurs w Wiśle, na Skoczni im. Adama Małysza. Jednak legendarny skoczek musiał kibicom przekazać niedawno smutną wiadomość.

Teraz już jesteśmy pewni, że na trybunach skoczni w Wiśle zabraknie kibiców. - Moi drodzy, mam złą wiadomość. Niestety, Puchar Świata w Skokach Narciarskich w Wiśle odbędzie się bez udziału publiczności. Mam nadzieję, że już wkrótce wszystko powróci do normalności i jeszcze nie raz spotkamy się na skoczni - napisał Adam Małysz na swoim Instagramie.

Adam MałyszJeszcze niedawno kibice mogli mieć nadzieję, że chociaż część trybun zostanie zapełniona. Niestety, sytuacja w naszym kraju staje się coraz gorsza, więc wszystkie zawody sportowy odbywają się bez udziału publiczności.

Marcin Gortat mieszka jak prawdziwy król. Pławi się w luksusach, jego rezydencja to istny pałac (FOTO)Marcin Gortat mieszka jak prawdziwy król. Pławi się w luksusach, jego rezydencja to istny pałac (FOTO)Czytaj dalej

Problem nie tylko z kibicami

Z podobnymi problemami muszą zmierzyć się organizatorzy praktycznie na całym świecie, choć na przykład w Rosji, kibice mogą wchodzić na stadiony piłkarskie, więc możemy spodziewać się również ich pod skocznią w Niżnym Tagile, gdzie rozegrane jedne z zawodów.

Może jednak okazać się, że na rosyjskim konkursie naszych zawodników... zabraknie. Nawet jeśli nie wszystkich, to możliwe jest, że w rosyjskich konkursach nie wezmą udziału najlepsi polscy zawodnicy.

Wszystko ze względu na obostrzenia oraz obowiązek przechodzenia testów na koronawirusa. Po zawodach w Rosji skoczkowie ruszą do Słowenii, gdzie mają się odbyć mistrzostwa świata w lotach narciarskich.

Przed wylotem zawodnicy będą jednak badani i jeśli ktoś okaże się chory na COVID-19, może zostać na kwarantannie w Rosji. Polacy zastanawiają się, czy lepiej nie ominąć zawodów w Niżnym Tagile, aby uniknąć ryzyka i od razu po zawodach w Finlandii rozpocząć przygotowania do startów na mistrzostwa w lotach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niesamowite zjawisko na komecie. Naukowcy przecierali oczy ze zdumienia
  2. Niesamowite zjawisko na komecie. Naukowcy przecierali oczy ze zdumienia
  3. Tragiczna wiadomość obiegła Polskę. Nie żyje Ireneusz Lazurowicz, kochały go tysiące Polaków, smutne informacje
  4. Warta Poznań bezlitosna dla Legii Warszawa. Wszystko przez wczorajszy mecz, "umowa została złamana"
  5. Michał Żewłakow potwierdził swój powrót. Tym razem II liga, będzie tam ze starym znajomym
  6. Policjanci podejrzewali porwanie - prawda była zupełnie inna
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News