Adam Małysz
TRICOLORS East News
Autor Mateusz Dziubiński - 4 Grudnia 2020

Wielka radość w domu Małyszów. Zdjęcie Izy mówi wszystko, z każdej strony płyną gratulacje

Adam Małysz świętował 3 grudnia urodziny i zbierał najlepsze życzenia od wiernych kibiców, którzy pamiętają jego niesamowite osiągnięcia na skoczniach całego świata. Na tym jednak nie kończą się radosne dni w życiu rodziny “Orła z Wisły”. Jego małżonka Izabela właśnie zaprezentowała światu prezent, jaki otrzymała od swojego ukochanego. Okazja ku temu jest wyjątkowa.

  • Adam Małysz to jeden z najlepszych skoczków narciarskich w historii
  • “Orzeł z Wisły” do dziś uważany jest za najlepszego skoczka również w historii Polski
  • Żona legendarnego zawodnika pokazała, jaki prezent otrzymała od swojego ukochanego
  • Izabela Małysz dzisiaj obchodzi urodziny

Adam Małysz obdarował swoją małżonkę Izabelę z okazji wyjątkowego święta. Ukochana legendy polskiego sportu pochwaliła się podarkiem w mediach społecznościowych. Gratulacji i miłych słów ze strony fanów nie było końca.

Dramatyczna sytuacja polskich skoczków. Nagle wprowadzono kwarantannę, występy zagrożoneDramatyczna sytuacja polskich skoczków. Nagle wprowadzono kwarantannę, występy zagrożoneCzytaj dalej

Teksty wybrane dla Ciebie:


Adam Małysz obdarował swoją żonę. Wyjątkowa okazja

Choć Adam Małysz zakończył sportową karierę już niemal dekadę temu, nadal zalicza się do najbardziej lubianych Polaków. To za sprawą wielkich sukcesów i dumy, jaką przyniósł rodakom na początku XXI wieku. Wierni kibice pamiętają o swoim idolu.

Dlatego też legendarny skoczek otrzymał mnóstwo życzeń i wiadomości 3 grudnia, gdy świętował swoje 43. urodziny. Małysz pochwalił się okazałym tortem, który powstał z okazji jego święta i podziękował wszystkim za życzenia. To jednak nie koniec świąt w rodzinie Małyszów.

Dzień po urodzinach Adama Małysza, swoje święto ma także jego małżonka. Izabela Małysz 4 grudnia obchodziła swoje 42. urodziny. Z tej okazji oczywiście otrzymała od swojego małżonka wspaniały prezent. Pochwaliła się nim w mediach społecznościowych.

Przed chwilą media podały druzgocące wiadomości. Zmarł uwielbiany mistrz olimpijski, był legendą sportuPrzed chwilą media podały druzgocące wiadomości. Zmarł uwielbiany mistrz olimpijski, był legendą sportuCzytaj dalej


Izabela Małysz pokazała piękny prezent urodzinowy od męża

Izabela Małysz zaprezentowała wszystkim wielki bukiet czerwonych róż, który otrzymała od Adama Małysza. Fani również pospieszyli z życzeniami. Prezent byłego skoczka trudno jednak przebić. Para jest ze sobą przez większość życia, a tak czuły gest świadczy o wielkim uczuciu.

- Od męża, jak zawsze najpiękniejsze. - napisała krótko Izabela Małysz w opisie zdjęcia, które ukazało się na jej Instagramie. Para w tym roku obchodziła już 22. rocznicę ślubu.

Adam Małysz

Powodów do świętowania w rodzinie najlepszego skoczka narciarskiego w historii Polski jest zatem, jak widać mnóstwo, a wkrótce mogą pojawić się kolejne. Jak informowaliśmy, Adam Małysz zdradził w jednym z wywiadów, jego córka Karolina planuje ślub ze swoim narzeczonym Kamilem.

- Są parą od siedmiu lat, w ubiegłym roku zaręczyli się. Będzie ślub! Ale data nie została jeszcze ustalona. Fajny z niego chłopak, z żoną go bardzo lubimy - wyznał “Orzeł z Wisły” w rozmowie z gazetą “Świat i Ludzie”.

Adam Małysz od 2016 roku pracuje w Polskim Związku Narciarskim. Pełni funkcję dyrektora ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej. W tym tygodniu kadra naszych skoczków występuje w Niżnym Tagile w Rosji. Polacy mają za sobą udział w kwalifikacjach do sobotniego konkursu.

Źródło: Instagram

Zobacz także w naszych serwisach:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News