Adam Małysz
ANDRZEJ IWANCZUK REPORTER
Autor Mateusz Dziubiński - 5 Czerwca 2020

Wyjątkowe nagranie z Adamem Małyszem wyciekło dopiero po 20 latach. Nie widział go praktycznie nikt

Adam Małysz jest jednym z największych sportowców w historii polskiego sportu. Przez dwadzieścia lat od wybuchu “Małyszomanii” Polacy zdążyli doskonale poznać “Orła z Wisły”, jednak wciąż możemy natrafić na niepublikowane nigdzie wcześniej informacje i materiały dotyczące niesamowitego skoczka. W sieci furorę robi nagranie, na którym widać niezwykły skok, jaki Małysz oddał dwie dekady temu.

Adam Małysz stał się po raz kolejny bohaterem sieci, gdy pojawił się filmik, na którym widać jego wyjątkowy skok. Nagranie pochodzi sprzed dwudziestu lat i nigdy wcześniej nie zostało upublicznione. Legenda polskich skoków wystąpiła wówczas w dość oryginalnych zawodach.

Justyna Żyła zdradziła największy sekret rozwodu z Piotrem. Szczęka sama opadaJustyna Żyła zdradziła największy sekret rozwodu z Piotrem. Szczęka sama opadaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Eurosport zaskoczył wszystkich polskich kibiców. Transmisje meczów nowej ligi już niebawem
  2. Premier Morawiecki podpisał przedłużenie zakazu w Polsce. Kolejne rozczarowanie


Adam Małysz to najlepszy skoczek w historii Polski

“Orła z Wisły” nie trzeba nikomu przedstawiać. Adam Małysz najlepszy skoczek narciarski w historii naszego kraju i jeden z największych sportowców bez podziału na dyscypliny. Gdy na początku XXI wieku zaczął odnosić sukcesy na międzynarodowej arenie, cała Polska oszalała. “Małyszomania” trwała jeszcze przez lata, jak długo trwała kariera Małysza. Dziś, choć od zakończenia przez niego kariery, minęło już kilka lat, kibice z rozrzewnieniem wspominają niesamowite występy swojego idola.

Archiwalne nagrania ze startów Małysza i apogeum jego formy cieszą się dużym zainteresowaniem. Oprócz retransmisji i powtórek zawodów z udziałem skoczka z Wisły czasami mamy okazję zobaczyć materiały, które nigdy wcześniej nie były emitowane. W sieci właśnie pojawiło się nagranie, na którym widzimy obecnego dyrektora PZN w trakcie niecodziennych zawodów.

Żona Kamila Stocha pokazała makabryczne zdjęcie. Trudno na nie patrzeć dłużej niż 25 sekundŻona Kamila Stocha pokazała makabryczne zdjęcie. Trudno na nie patrzeć dłużej niż 25 sekundCzytaj dalej


Niesamowite nagranie ze skokiem Małysza opublikowano po dwudziestu latach

Krótkie wideo pojawiło się na twitterowym koncie grupy “inSJders”. Widzimy na nim Adama Małysza ubranego w góralski strój. Skoczek stoi na rozbiegu skoczni K-17, wybudowanej z okazji specjalnego wydarzenia w Wiśle Jonidło. Impreza zorganizowana 21 lipca 2001 roku nosiła nazwę “Skok do Europy”, a jej celem było zebranie środków na przebudowy obiektu w Wiśle Malince. Na tę okazję wybudowano dwie mini skocznie, które później można było wylicytować.

Adam Małysz oczywiście biorąc udział w zabawie, dał się przekonać do wykonania skoku. Towarzyszył mu podobnie jak w zawodach Pucharu Świata komentarz Włodzimierza Szaranowicza, który prowadził całe wydarzenie. Na nagraniu widać, jak w nietypowej sytuacji poradził sobie skoczek. Można by powiedzieć, że jak zawsze, po mistrzowsku.

Żródło: Twitter inSJders

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Atak w przedszkolu, 39 osób rannych, większość to dzieci. Dramatyczne wiadomości ze świata
  2. TVN przywróci kultowy serial, który oglądały miliony. Emisja już niedługo, będzie hit
  3. Jakub Rzeźniczak znów zdradził! Partnerka to potwierdza
  4. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk. Gdzie obejrzeć mecz, transmisja w TV (TRANSMISJA)
  5. Oficjalnie. Mariusz Wlazły odchodzi ze Skry Bełchatów. Legendarny siatkarz w nowym klubie
  6. Przesyłkę do ciebie porzuci listonosz, ale problem będzie twój. A czasami grozi nawet sąd

DOMOWY CHLEB Z CHRUPIĄCĄ SKÓRKĄ. W ŚRODKU MIĘKKI JAK AKSAMIT [PRZEPIS]

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News