Adam Małysz
YouTube SkaczemyPL
Autor Piotr Mika - 5 Września 2020

Adam Małysz i policja pojawili się w szkole. Mieli specjalną misję, skoczek zaapelował do najmłodszych

Adam Małysz jako dyrektor ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim ma coraz więcej pracy przed zbliżającymi się zawodami Pucharu Świata. Legendarny skoczek znalazł jednak czas na to, by wziąć udział w specjalnej akcji zorganizowanej przez policję, a skierowanej do uczniów szkół w całej Polsce.

Adam Małysz cały czas pozostaje bardzo aktywny w świadomości polskich kibiców. Mimo że karierę zakończył stosunkowo dawno, to wciąż cieszy się dużym autorytetem i rozpoznawalnością, a jego posada w PZN również sprawia, że wciąż ma on duży wpływ na całą dyscyplinę skoków narciarskich w polsce. Swoją popularność 43-latek stara się wykorzystywać także w celach społecznych.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Gwiazda polskiego sportu przekazała wspaniałe wiadomości. Niedługo zostanie mamą
  2. Wideo - Co się dzieje z autem, które utknie między dwiema ciężarówkami?
Tragiczna wiadomość z samego rana. 22-letni gwiazdor zmarł na oczach fanów, lekarze nie dali rady go uratowaćTragiczna wiadomość z samego rana. 22-letni gwiazdor zmarł na oczach fanów, lekarze nie dali rady go uratowaćCzytaj dalej

Adam Małysz ze specjalną misją wśród najmłodszych

Nim się obejrzeliśmy to skończyły się wakacje i nadszedł wrzesień. Mimo wciąż trwającej pandemii polskie władze zdecydowały, że od 1 września szkoły przyjmą uczniów. Ci na powrót do nauki w placówkach czekali od pół roku, ponieważ te zamknięto 11 marca i od tamtej pory uczniowie uczyli się zdalnie w swoich domach.

Ministerstwo Edukacji uznało, że ten system na dłuższą metę bez odpowiedniego przygotowania nie jest wydajny, dlatego zdecydowano się na ponowne otwarcie szkół, mimo że zakażeń jest w tej chwili dużo więcej, niż w momencie gdy placówki te były zamykane.

Początek roku szkolnego jednak nadszedł i z tego względu policja zdecydowała się na akcję, która miała zwiększyć bezpieczeństwo dzieci udających się do szkoły, jednak nie było to związane tylko z kwestiami zdrowotnymi. W całym przedsięwzięciu o pomoc poproszono Adama Małysza.

Anna Lewandowska spotka się ze swoją fanką w sądzie? Poszło o fortunę, Anna Lewandowska spotka się ze swoją fanką w sądzie? Poszło o fortunę, "miała mnie zastraszyć"Czytaj dalej

Polski mistrz przestrzega dzieci wracające do szkół

Adam Małysz wziął udział w promowaniu akcji "Bezpieczna droga do szkoły", a jej celem jest zapewnienie uczniom bezpieczeństwa w poruszaniu się po ulicach. Adam Małysz na zaproszenie policji wziął udział w otwarciu roku szkolnego w Tychach, gdzie wraz z funkcjonariuszami pokazywał dzieciom m.in. jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię.

- Dzisiaj w Tychach na zaproszenie Policji Śląskiej brałem udział w inauguracji nowego roku szkolnego i akcji "Bezpieczna droga do szkoły". Razem z pierwszoklasistami ćwiczyliśmy między innymi prawidłowe przechodzenie przez jezdnię. Mam nadzieję, że dla wszystkich uczniów i ich opiekunów rok szkolny będzie bezpieczny. Oczywiście życzę też powodzenia w nauce i jak najlepszych ocen! - napisał Adam Małysz na swoim mediach społecznościowych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Absolutny hit od Lidla. Z aplikacji korzysta już 6,5 mln osób, można sporo zyskać
  2. Amerykanie testują broń przed którą nie ma obrony. Rosjanie przodują w tej technologii
  3. Piłkarz Ekstraklasy przekroczył wszelkie granice. Walczył o piłkę i wtedy się zaczęło, sceny jak z ringu (WIDEO)
  4. Wyciekł skład reprezentacji Polski? Wiemy, jak możemy zagrać z Holandią, nie brakuje niespodzianek
  5. Niemcy - Hiszpania. Emocje w spotkaniu na szczycie. Zadecydowała ostatni akacja meczu
  6. Rząd wreszcie zabrał się do pracy. Przedstawiono konkretne rozwiązania na jesień, aby wyjść z pandemii

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News