Adam Małysz członek kadry
ANDRZEJ IWANCZUK/Reporter
Autor Piotr Bernaciak - 6 Kwietnia 2020

Członek polskiej kadry skoczków wyrzucony. Adam Małysz wściekły, mistrz udzielił mocnego komentarza

Adam Małysz postanowił natychmiast skomentować decyzję, która dotarła do nas kilka dni temu. Były reprezentant jest oburzony sytuacją, do której doszło. Pojawił się mocny komentarz ze strony legendy polskiego sportu.

Adam Małysz postanowił zabrać głos w związku z sytuacją, do której doszło po zakończeniu sezonu w polskiej drużynie narodowej. Nasz były legendarny skoczek nie zamierzał siedzieć bezczynnie w sytuacji, która wyjątkowo go rozwścieczyła. Postanowił wykorzystać swoją popularność, by jednoznacznie wyrazić swoje zdanie w bardzo kontrowersyjnej sprawie dotyczące polskiej drużyny narodowej.

Kilka dni temu dotarły do nas informacje, jakoby jeden z członków naszej drużyny narodowej w skokach narciarskich został z niej wyrzucony, co wyjątkowo oburzyło samego Adama Małysza. Jak twierdzi, taka sytuacja zwyczajnie nie powinna nigdy mieć miejsca i ci, którzy podjęli decyzję o rozstaniu, powinni ponieść konsekwencje.

DZISIAJ GRZEJE:

 1. Żona upokorzyła go przed internautami. "Polski Messi" pokazał klasę i został gwiazdą programu Canal Plus
 2. Koronawirus zabija też młodych. W Belgii zmarła 12-latka
Nie żyje reprezentant Polski. Zagrał dla kadry 24 razy, ogromna strataNie żyje reprezentant Polski. Zagrał dla kadry 24 razy, ogromna strataCzytaj dalej

Adam Małysz nie szczędzi gorzkich słów

Dotarły do nas dość niespodziewane informacje, jakoby drużynę narodową polskich skoczków narciarskich opuścić miał Aleksander Winiarski, jeden z lekarzy pracujących przy naszych skoczkach. Jego praca niewątpliwie jest bardzo wymagająca, bo to właśnie od niego zależy to, czy nasi reprezentanci będą dobrze przygotowani do całego sezonu Pucharu Świata.

- Nie chcę wchodzić w szczegóły, ale wiem, że doktor sam by się nie zwolnił. Dla mnie to dziwne, jestem oburzony. W dzisiejszych czasach, gdy brak nam lekarzy i obsługi medycznej, gdy wielu niosących pomoc musi przechodzić kwarantannę, są podejmowane takie decyzje. Jako człowiek i pacjent nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić. Ale trzeba uszanować to, co się wydarzyło. Wiem, że doktor ze swoją wiedzą i doświadczeniem bez problemu znajdzie pracę, a i nam będzie dalej pomagał - mówił Adam Małysz w rozmowie z TVP Sport.

Pilny komunikat UEFA. Wiemy, co dalej z ligami i kiedy finał Ligi MistrzówPilny komunikat UEFA. Wiemy, co dalej z ligami i kiedy finał Ligi MistrzówCzytaj dalej

Adam Małysz jasno wyraził swoją opinię

W rozmowie z TVP Adam Małysz jasno dał do zrozumienia, że ta sytuacja bardzo mu się nie podoba i że rozstanie się z lekarzem nigdy nie powinno nastąpić, zwłaszcza w tak trudnym momencie, gdy nie tylko lekarz straci pracę, ale również skoczkowie nie będą mogli skorzystać z usług uznanego fachowca.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Cejrowski zabrał głos ws. koronawirusa. Niewiarygodne słowa, aż trudno uwierzyć
  2. Ogromny smród spalenizny na Pradze-Południe. Co się dzieje?
  3. Premier League szykuje się do wznowienia rozgrywek. Padła konkretna data
  4. Lewandowscy dodają sił Polakom. Piękny wpis pierwszej pary sportu (FOTO)
  5. Nie żyje 25-letni piłkarz. Zawodnik zdołał uratować siedem osób
  6. Biedronka znalazła sposób na ominięcie limitu osób. Wielkie zmiany już w ten weekend

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News