Adam Małysz prezydent
TVP
Autor Piotr Bernaciak - 13 Czerwca 2020

Adam Małysz ujawnił sekret, o którym nie mówił przez wiele lat. Otrzymał ofertę, która zwaliła go z nóg

Adam Małysz wiele lat temu był zdecydowanie jednym z najpopularniejszych Polaków dzięki swoim sukcesom w świecie sportu. Trudno było o równie rozpoznawalną postać wśród wszystkich Polaków. Okazuje się, że niektórzy próbowali wykorzystać jego sławę w niecodzienny sposób.

Adam Małysz przed laty był nie tylko jednym z najbardziej utytułowanych polskich sportowców, ale wręcz jednym z najbardziej popularnych Polaków w ogóle. Nasz przedstawiciel w zawodach Pucharu Świata przez lata osiągał fantastyczne rezultaty i dzięki temu zyskał przychylność, a z czasem nawet uwielbienie kibiców z całej Polski. Niektórzy chcieli wykorzystać jego popularność.

Reprezentant Polski po bardzo wielu latach zdecydował się ujawnić informację, która może być dla wielu osób zaskoczeniem. W zasadzie była ona sensacją również dla samego Adama Małysza, który nie ukrywa, że w pierwszej chwili nie miał pojęcia, jak powinien się zachować. Nie może to dziwić, bo mało kto potrafiłby odnaleźć się w tak sensacyjnej i abstrakcyjnej sytuacji.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedział
  2. Koszmarny wypadek - W aucie kobieta w ciąży i 3-letnie dziecko
Żona Błaszyczkowskiego to jedna z piękniejszych Polek. Zjawiskowa blondynka namieszała w głowie piłkarza (FOTO)Żona Błaszyczkowskiego to jedna z piękniejszych Polek. Zjawiskowa blondynka namieszała w głowie piłkarza (FOTO)Czytaj dalej

Adam Małysz otrzymał sensacyjną propozycję

AdamMałysz u szczytu swojej popularności był niemalże wszędzie. Na przełomie wieków zapanowała istna Małyszomania, która trwała przez wiele lat i wracała do nas każdej zimy, gdy wznawiano rozgrywki Pucharu Świata. Miliony Polaków czekały na transmisję i zasiadały przed telewizorami, gdy na rozbiegu pojawiał się nasz skoczek. Pewne osoby doskonale zdawały sobie z tego sprawę i zapragnęły to wykorzystać.

W programie "Okno na sport" w telewizji Eurosport Adam Małysz postanowił opowiedzieć o tym, że przed laty nieoczekiwanie miał szansę na to, by zostać prezydentem Polski. Taką propozycję złożyć mu mieli przedstawiciele więcej niż jednej partii politycznej.

- Miałem parę propozycji. Zdarzały się osoby, które pisały do mnie, że poprowadzą za mnie kampanie i nic bym nie musiał robić, tylko kandydować na prezydenta. Staram się być apolityczny. Oczywiście, gdzieś mimo wszystko sport jest połączony z polityką, gdy chodzi o finansowanie czy pomoc polityków w tym temacie - słyszymy od Adama Małysza w programie Eurosportu.

Adam Małysz przekazał dramatyczne informacje. Chodzi o przyszłość polskich skoków. Adam Małysz przekazał dramatyczne informacje. Chodzi o przyszłość polskich skoków. "Nie jest dobrze"Czytaj dalej

Adam Małysz mógłby namieszać w świecie polityki

Jak od razu dodał reprezentant Polski, początkowo taka informacja była dla niego ogromnym zaskoczeniem, na które aż trudno było zareagować, jednak mimo wszystko odrzucił taką propozycję. Ponadto przyznał, że stara się być apolityczny do granic możliwości. Tego typu zachowanie z pewnością może pozwolić mu uniknąć zrażenia do siebie części wiernych fanów.

Zdaniem wielu kibiców tym samym Adam Małysz po raz kolejny udowodnił swoją wielką klasę, którą pokazywał nie tylko na skoczniach narciarskich na całym świecie, ale również poza nimi, gdy miał okazję publicznie zabierać głos. Trudno jest znaleźć drugiego sportowca z tak wielką sympatią fanów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. RMF: Nie będzie luzowania obostrzeń od poniedziałku. Jest nowa data
  2. Kandydat na prezydenta Polski został zatrzymany przez policję
  3. Mariusz Pudzianowski wyzwał na pojedynek jednego z najsilniejszych ludzi świata. "Jestem gotowy"
  4. Kolejny Polak w Napoli? Włosi zainteresowani młodą gwiazdą Ekstraklasy
  5. Anna Lewandowska opublikowała kuszące zdjęcie. Pokazała dużo więcej niż zwykle (FOTO)
  6. RMF: Bez kolejnego luzowania obostrzeń. W Kancelarii Premiera podjęto ważną decyzję

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News