Adam Małysz
youtube.com/adammalysz
Autor Mateusz Wysokiński - 6 Czerwca 2020

Popłaczecie się ze śmiechu. Zdjęcie Adama Małysza wyciekło po 20 latach. Jeden szczegół rozłożył nas na łopatki (FOTO)

Adam Małysz jest jednym z najbardziej charakterystycznych sportowców w historii Polski. Wąsik i nierozłączne czapeczki i hełmy narciarskie z logiem Red Bulla stały się prawdziwą wizytówką polskiego mistrza, przed którą drżeli wszyscy rywale Polaka. Okazuje się jednak, że nie zawsze tak było. Polski mistrz umieścił swoje zdjęcie przed okresem "Małyszomanii". Internauci nie mogli powstrzymać się od śmiechu, kiedy zwrócili uwagę na jeden szczegół.

Adam Małysz to bez wątpienia jedna z największych legend polskiego sportu. Do historii przeszły jego występy, tryumfy i zwycięstwa nad rywalami, ale także charakterystyczny wygląd. Lata mijają, a sam skoczek nadal trzyma się opracowanego przed dekadami stylu. Nie zawsze jednak tak było. Okazuje się, że skoczek narciarski tuż przed momentem swojej największej sławy wyglądał zupełnie inaczej.

Justyna Żyła znalazła sposób na zdobycia serca mężczyzny. Piotr pęknie z zazdrości, zdjęcie mówi wszystko (FOTO)Justyna Żyła znalazła sposób na zdobycia serca mężczyzny. Piotr pęknie z zazdrości, zdjęcie mówi wszystko (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Fatalne wieści dla Krzysztofa Piątka. Polak znowu zostanie na lodzie
  2. Obostrzenia dla Polaków aż do jesieni? Słowa Szumowskiego wielu się nie spodobają

Adam Małysz opublikował zdjęcie sprzed lat. Jeden szczegół rozbawił internautów do łez

Historia Małysza pokazuje, że wielka praca i zaangażowanie w sport prędzej czy później przyniosą efekty. Mimo że skoczek w reprezentacji Polski występował już od drugiej połowy lat 90., to naprawdę głośno zrobiło się o nim na samym początku XXI wieku, gdzie przy pomocy trenera Apoloniusza Tajnera sięgnął po największe zaszczyty w świecie skoków narciarskich.

Wtedy też zapanowała "Małyszomania", a sam styl naszego skoczka stał się ikoniczny. Mało który kibic w Polsce nie byłby w stanie rozpoznać charakterystycznych wąsów, fryzury i usmiechu polskiego skoczka. Okazuje się jednak, że tuz przed wskoczeniem na sam szczyt, Małysz nie miał wąsów. Szczycił się za to innym elementem swojej urody, o którym dzisiaj wolałby zapomnieć.

Genialny Robert Lewandowski. Polak znów strzela, Bayer na kolanach, przepiękna bramka Polaka (WIDEO)Genialny Robert Lewandowski. Polak znów strzela, Bayer na kolanach, przepiękna bramka Polaka (WIDEO)Czytaj dalej

Adam Małysz bez wąsów. Zamiast tego miał kolczyk

Małysz, który bardzo często lubi wracać do wspomnień na swoich mediach społecznościowych pokazał zdjęcie ze swoich początków w reprezentacji Polski. Na uśmiechniętej twarzy nie możemy zobaczyć charakterystycznego wąsa, ale za to kolczyk, który ozdabiał jego ucho.

- Ktoś mnie pamięta z takich czasów? Pewnie wielu z was jeszcze na świecie nie było - żartował z fotografii sportowiec.

Adam Małysz

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ważna zmiana w bankomatach sieci Euronet. Przy wybieraniu pieniędzy będziesz musiał się więcej natrudzić
  2. W przyszłym roku może wybuchnąć kolejna pandemia. Tę chorobę znamy jednak o wiele lepiej
  3. Nie żyje słynny mistrz olimpijski. Był absolutnym rekordzistą, kibice go kochali
  4. Niepokojące wyznanie Anny Lewandowskiej. Skarży się na swój stan zdrowia
  5. Kamil Stoch pokazał, jakimi ciężarami ćwiczy. W życiu nie pomyślelibyście jakim jest siłaczem (FOTO)
  6. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie

DOMOWY CHLEB Z CHRUPIĄCĄ SKÓRKĄ. W ŚRODKU MIĘKKI JAK AKSAMIT [PRZEPIS]

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News