Adam Małysz córka
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Autor Łukasz Kowalski - 8 Października 2020

Córka Adama Małysza nie wytrzymała. Kiedy była małą dziewczynką, bardzo się bała, wszystko przez ojca

Adam Małysz to bez wątpienia jeden z najlepszych sportowców w historii Polski. Zdobywał dla Polaków medale olimpijskie, medale mistrzostw świata kryształowe kule i wiele innych trofeów. Do tego "Orzeł z Wisły" spełnia się jako mąż i ojciec. Jego córka wyznała, jak się czuła podczas zawodów ojca. Nikt się nie spodziewał, jak to na nią wpływało.

Adam Małysz na stałe wpisał się do historii nie tylko polskiego, ale i światowego sportu. Przez lata Polak był jednym z najlepszych skoczków narciarskich. Swoimi występami zapisał się na stałe w historii tego sportu. Obecnie dalej jest bardzo mocno związany ze skokami, ale już jako dyrektor.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  2. 67-latek próbował przejechać policjantów po próbie kontroli. Wpakował się jednak w coś innego
  3. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?
Iga Świątek wzruszyła nas do łez. Co za gra Polki, mamy finał, pękamy z dumyIga Świątek wzruszyła nas do łez. Co za gra Polki, mamy finał, pękamy z dumyCzytaj dalej

Adam Małysz stworzył wspaniałą rodzinę

"Orzeł z Wisły" przez lata dawał powody do radości milionom Polków, którzy niejednokrotnie po jego triumfach ronili łzy radości. Małysz w swojej karierze zdobył cztery medale igrzysk olimpijskich, jest czterokrotnym mistrzem świata co czyni go najbardziej utytułowanym zawodnikiem w historii światowego czempionatu, do tego ma na koncie cztery Kryształowe Kule za zwycięstwo w Pucharze Świata.

Małysz spełnia się także jako mąż i ojciec. W czerwcu 1997 roku ożenił się z Izabelą Polok, z którą jest już małżeństwem od ponad 23 lat. Kilka miesięcy po ślubie na świat przyszła ich jedyna córka Karolina.

Obecnie Karolina Małysz ma już niemal 23 lata i studiuje na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Córka sportowca na początku 2019 roku udzieliła wywiadu tygodnikowi "Dobry Tydzień", w którym opowiedziała o swoim dzieciństwie i rodzinie.

Justyna Żyła zdradziła swój sekret na chorobę, z którą zmagają się miliony Polaków. Jej przepis to prawdziwa rewelacja (FOTO)Justyna Żyła zdradziła swój sekret na chorobę, z którą zmagają się miliony Polaków. Jej przepis to prawdziwa rewelacja (FOTO)Czytaj dalej

Karolina Małysz o tym jak się czuła podczas kariery ojca

Jak przyznała, rodzice stworzyli jej ciepły dom, w którym było dużo miłości. Jak przyznała, czasem było jej ciężko, szczególnie w okresie największych sukcesów swojego ojca, który znikał, kiedy musiał wyjeżdżać na zawody. Jak wyznała, często bała się o tatę i bardzo za nim tęskniła.

- Czasem chciałam mieć go przy sobie. Bliżej i częściej. Właśnie tatę, a nie sportowca. Najgorzej było, kiedy miał zawody. Czułam się odizolowana - powiedziała Karolina Małysz. - Modliłam się. Prosiłam Boga o pomoc dla niego. Przede wszystkim, żeby nic mu się nie stało - dodała.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jeśli tankowałeś na Orlenie, możesz mieć poważny problem. Klienci zgłaszają wielotysięczne szkody
  2. TVP testuje rewolucyjną technologię. Sygnał dotrze do niemal 6 milionów Polaków, wszystko przez sieć 5G
  3. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  4. Manchester United podpisał kontrakt z wielką gwiazdą. Kibice go pokochają, ma wyciągnąć zespół z kryzysu
  5. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?
  6. Chwytający za serce występ w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Odcinek, który przejdzie do historii

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News