Adam Małysz
EAST NEWS
Autor Mateusz Dziubiński - 9 Czerwca 2020

Dom Adama Małysza wygląda wprost nieziemsko. Szczęka opada na widok jego niesamowitej posiadłości wartej miliony

Adam Małysz przez lata kariery sportowej, wygranie najważniejszych imprez i nawiązanie współpracy ze sponsorami, zapracował sobie nie tylko na miano prawdziwej legendy skoków narciarskich, ale i wygodne życie. Dom, w którym “Orzeł z Wisły” mieszka razem z rodziną, robi niesamowite wrażenie. 

Adam Małysz na sportowej emeryturze wcale nie odpoczywa. Legendarny skoczek pełni niezwykle odpowiedzialną funkcję dyrektora w Polskim Związku Narciarskim. Gdy już jednak postanowi nieco odpocząć, służy mu do tego luksusowa posiadłość, położona w pięknej okolicy.

Tajemnica Adama Małysza po latach wyszła na jaw. Wszystko zdradziła jego żona, fani poznali prawdę (FOTO)Tajemnica Adama Małysza po latach wyszła na jaw. Wszystko zdradziła jego żona, fani poznali prawdę (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Przykre wieści potwierdziły się. Fani w rozpaczy po śmierci lokalnej legendy, pozostawił żonę i dwójkę małych dzieci
  2. Tragiczny wypadek w woj. łódzkim. Wśród poszkodowanych jest dziecko


Adam Małysz to jeden z najlepszych skoczków w historii

Przez wiele lata Adam Małysz był największą gwiazdą polksiego sportu. Skoczek z Wisły na początku wieku odnosił niesamowite sukcesy na światowych skoczniach, przez co dziś jest uważany za najlepszego zawodnika tej dyscypliny w naszym kraju. Wszyscy kibice, tak chętnie, jak obserwowali jego skoki, tak samo chętnie “zaglądali” do jego życia prywatnego. Małysz jednak potrafił zachować tę cenną sferę w większości dla siebie i najbliższych.

Mimo że od zakończenia profesjonalnej kariery minęło już kilka lat, Adam Małysz wciąż cieszy się niemalejącą sympatią ze strony fanów skoków narciarskich. Wielu z nich zastanawia się, jak obecnie wygląda jego życie i gdzie mieszka. Dzięki wywiadowi, którego udzielił jakiś czas temu dla “Super Expressu”, znamy odpowiedź na to pytanie.

Patogwiazda Fame MMA dodała nowe, półnagie zdjęcie. Komentarze są jednoznaczne, zdjęcie tylko dla dorosłychPatogwiazda Fame MMA dodała nowe, półnagie zdjęcie. Komentarze są jednoznaczne, zdjęcie tylko dla dorosłychCzytaj dalej


“Orzeł z Wisły” po zakończeniu kariery opływa w luksusy

Otóż w tej kwestii nic się nie zmieniło. Adam Małysz, który od zawsze był silnie związany z rodzinną Wisłą, nadal mieszka właśnie na jej terenie. Zmienił się tylko zajmowany przez niego i jego bliskich budynek. Niegdyś zamieszkiwali przy ulicy Bukowej, ale dom ten został przebudowany i jest obecnie wynajmowany innym. Obecny dyrektor Polskiego Związku Narciarskiego przeniósł się natomiast do luksusowego apartamentowca, którego wartość przekracza 2 miliony złotych.

– Wspaniale jest wyjść na taras i ujrzeć piękny widok. A przy tym mam spokój i ciszę. Mam więcej swobody, nie jestem podglądany, gdy robię coś na powietrzu. A ostatnio sporo pracowałem w ogrodzie. Basenu nie będzie. W poprzednim domu był, ale nie sprawdził się, był mało używany - powiedział małysz w rozmowie z “Super Expressem”.

Źródło: "Super Express'

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jazda rowerem po alkoholu może kosztować cię więcej niż myślisz. Grożą spore mandaty
  2. Miasto wolne od koronawirusa sprzedaje domy za 1 euro. Jest jeden haczyk
  3. Justyna Żyła ogłosiła, że szuka męża. Poinformowała też, jakie wymagania trzeba spełnić, by zostać kandydatem
  4. Wielbiły go miliony. Dziś były reprezentant kraju walczy o życie, wyjątkowo smutna historia z Anglii
  5. Robert Lewandowski zwrócił się do wszystkich Polaków. Słowa nie pozostawiają wątpliwości
  6. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie

Niebiańska tarta z rabarbarem. Rozkosz dla podniebienia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News