Adam Małysz
East News/Andrzej Iwanczuk/REPORTER
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 10 Maja 2020

Adam Małysz bardzo zaimponował internautom. Wszystko przez... Macieja Kota (WIDEO)

Adam Małysz to bez wątpienia legenda polskiego sportu. "Orzeł z Wisły" wielokrotnie udowadniał jednak, że jest również człowiekiem wielkiego formatu. Były skoczek potwierdził to po raz kolejny, udzielając wsparcia jednemu z polskich szpitali.

Były skoczek, a obecnie dyrektor-koorydynator ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w PZN został nominowany przez Macieja Kota w ramach akcji "Pokaż jak pomagasz". "Orzeł z Wisły" przyjął wyzwanie i zaprezentował w swoich mediach społecznościowych film, który dokumentuje jego pomoc dla jednego ze szpitali.

Wielki talent będzie reprezentował Polskę. Już nauczył się naszego hymnuWielki talent będzie reprezentował Polskę. Już nauczył się naszego hymnuCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedział
  2. Czy diesel to olej napędowy? Wielu się myli

Adam Małysz wsparł szpital darami

Emerytowany sportowiec zawiózł do placówki w Cieszynie kilka kartonów z maseczkami ochronnymi pozyskanymi przy wsparciu jednej z firm produkujących blachy. "Podziękowania dla Maciej Kot za nominację w akcji 'Pokaż jak pomagasz'. Zamiast umyć ręce, po prostu pomagam" - napisał na Facebooku Adam Małysz.

Nie po raz pierwszy Adam Małysz odwiedził Szpital Śląski w trakcie pandemii. W kwietniu osobiście dostarczył do placówki przekazane przez jego sponsorów produkty, m.in. środki do dezynfekcji, napoje energetyczne, słodkie przekąski oraz wodę mineralną. Wcześniej podarował szpitalowi dwie skrzyniowe zamrażarki.

Potworny nokaut na gali UFC. Zawodnik padł nieprzytomny już w 20 sekundzie walki (WIDEO)Potworny nokaut na gali UFC. Zawodnik padł nieprzytomny już w 20 sekundzie walki (WIDEO)Czytaj dalej

Koronawirus nie odpuszcza Polakom

Liczba wszystkich odnotowanych przypadków koronawirusa w Polsce wzrosła do 15 651. Od początku epidemii COVID-19 zmarło 785 pacjentów. Ponad 100 tys. osób przebywa w kwarantannie. Na całym świecie potwierdzono ponad 4,2 mln przypadków zakażenia COVID-19. Wyzdrowiało niespełna 1,4 mln pacjentów. Prawie 280 tys. zarażonych nie udało się uratować.

Świat sportu został sparaliżowany przez epidemię w połowie marca. Kolejno odwoływane były zawody w różnych dyscyplinach, w tym w skokach narciarskich. Odwołano m.in. końcówkę cyklu Raw Air oraz mistrzostwa świata w lotach narciarskich w Planicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niespodziewane słowa Łukasza Szumowskiego. Mówi o wakacjach i podaje terminy
  2. Zabójstwo Kornelii. Ostre słowa w kierunku policji: dlaczego jej nie szukali?
  3. Mariusz Pudzianowski wyzwał na pojedynek jednego z najsilniejszych ludzi świata. "Jestem gotowy"
  4. Kolejny Polak w Napoli? Włosi zainteresowani młodą gwiazdą Ekstraklasy
  5. Anna Lewandowska opublikowała kuszące zdjęcie. Pokazała dużo więcej niż zwykle (FOTO)
  6. Polska może mieć nowy sposób znoszenia restrykcji. Miliony Polaków do normalności mogłoby wrócić szybciej od reszty

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News