Adam Małysz
screen - youtube.com/tvp sport
Autor Łukasz Kowalski - 10 Października 2020

Adam Małysz nie jest katolikiem. Prawda na temat skoczka wyszła na jaw, sam się przyznał

Adam Małysz przez lata swoimi występami inspirował miliony ludzi na całym świecie. Polak do tej pory jest uznawany za jednego z najlepszych skoczków w historii. Podczas wielkich sukcesów "Orłowi z Wisły" towarzyszyła jego żona Izabela. Jak się okazuje, para różni się swoim wyznaniem.

Adam Małysz jest bezsprzecznie jednym z najpopularniejszych Polaków. Jego wyczyny na skoczniach całego świata śledziły miliony kibiców. Obecnie, mimo że już od 9 lat nie jest zawodnikiem, dalej wzbudza wielkie zainteresowanie. Wciąż są dani, którzy chcą śledzić niemal każdy krok byłego mistrza świata.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragedia obiegła Polskę. Anna Pęksa zginęła w wypadku samochodowym, jej zasługi dla sportu są bezgraniczne
  2. Ponad 22 tys. Polaków otrzyma niebawem specjalne wezwania. Powód może wprawić w osłupienie
  3. Iga Świątek rozbiła bank na French Open. Dorobiła się wielkiej fortuny, może zarobić jeszcze więcej
Marta Linkiewicz zadziwiła tysiące Polaków. Pokazała swoją kobiecość w sieci, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Marta Linkiewicz zadziwiła tysiące Polaków. Pokazała swoją kobiecość w sieci, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej

Adam Małysz i jego żona są różnego wyznania

Na swoim profilu na Instagramie śledzi go niemal 200 tysięcy użytkowników. Małysz znakomicie odnalazł się w mediach społecznościowych. Jako dyrektor koordynator do spraw skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim był inicjatorem uruchomienia portalu o skokach narciarskich Skaczemy.pl.

Nie mniejsze zainteresowanie kibiców i fanów wzbudza życie prywatne byłego skoczka narciarskiego. Małysz unika skandali i od lat związany jest z ze swoją żoną. Z Izabelą Małysz są małżeństwem już od ponad 23 lat. Razem wychowują jedyną córkę, Karolinę, która obecnie już studiuje.

Roznegliżowana Justyna Żyła w łóżku z nowym chłopakiem. Podpis zdjęcia mówi wszystko (FOTO)Roznegliżowana Justyna Żyła w łóżku z nowym chłopakiem. Podpis zdjęcia mówi wszystko (FOTO)Czytaj dalej

Adam Małysz o różnicy wyznania

Już na początku związku z obecną żoną wyszło, że para różni się pod względem wyznania. Małysz w niejednym wywiadzie podkreślał, że sprawa wiary nigdy w jego domu nie była problemem. Małysz jest protestantem, a konkretnie luteraninem, jego żona natomiast jest wyznania Rzymsko-Katolickiego.

- [...] Bóg jest jeden. Ekumeniczny ślub zawarliśmy w kościele luterańskim, a córka Karolina, [...] ochrzczona została w obrządku katolickim. Pod względem wiary nie było i nie ma u nas jakiegoś podziału. Żyjemy w pełnej harmonii - powiedział Małysz w rozmowie z Polską Agencją Prasową. - Nas, mam na myśli ewangelików, różni od katolików niewiele, głównie podejście do Matki Boskiej i spowiedź, która w naszym przypadku jest wspólna - dodał.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kierowco bardzo dobre wiadomości. Ceny paliw idą w dół. Czy to początek paliwowego eldorado?
  2. Bank PKO BP ostrzega. Oszuści atakują klientów, pieniądze znikają z kont
  3. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  4. Manchester United podpisał kontrakt z wielką gwiazdą. Kibice go pokochają, ma wyciągnąć zespół z kryzysu
  5. Justyna Żyła zdradziła swój sekret na chorobę, z którą zmagają się miliony Polaków. Jej przepis to prawdziwa rewelacja (FOTO)
  6. Od 10 lat ciągle jest w ciąży. Pragnie mieć jeszcze więcej dzieci, jak dziś wygląda rodzina?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News