Adam Małysz
ANDRZEJ IWANCZUKREPORTER
Autor Mateusz Dziubiński - 11 Czerwca 2020

Kiedy dowiedzieliśmy się, z kim spokrewniony jest Adam Małysz, odebrało nam mowę. Nazwisko budzi wielkie emocje

Adam Małysz przez lata za sprawą odnoszonych sukcesów, znajdował się pod bacznym okiem mediów i kibiców. Przez te wszystkie lata nikomu nie udało się jednak odkryć szokującej prawdy, o związku legendarnego skoczka ze znaną polską celebrytką. 

Adam Małysz od dwudziestu lat jest jednym z najbardziej popularnych Polaków. Kibiców interesują wszelkie aspekty życia legendarnego skoczka narciarskiego. Wielu z nich przeżyło szok, kiedy okazało się, że jest on spokrewniony z celebrytką, która zasłynęła między innymi dzięki sesji do magazynu “Playboy”.

Radosław Majdan wzruszył fanów do łez. Pokazał zdjęcie Małgorzaty Rozenek ze szpitala. Ich dziecko jest przesłodkie (FOTO)Radosław Majdan wzruszył fanów do łez. Pokazał zdjęcie Małgorzaty Rozenek ze szpitala. Ich dziecko jest przesłodkie (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Porażające osiągnięcie Roberta Lewandowskiego. Przebił samego Cristiano Ronaldo, aż trudno uwierzyć
  2. Seria poważnych wypadków w Tatrach, najgorszy na Rysach. Do akcji ruszył śmigłowiec


Adam Małysz jest spokrewniony z kontrowersyjną celebrytką

Najlepszy polski skoczek narciarski w historii Adam Małysz jest doskonale znany wszystkim sympatykom tego sportu. Od dwudziestu lat z krótkimi przerwami jest on obecny w naszej reprezentacji, mimo że teraz już nie w roli zawodnika a dyrektora Polskiego Związku Narciarskiego. Wydawać by się mogło, że wszystko już wiemy na temat wielkiego mistrza, jednak okazuje się, że skrywał on tajemnicę, która dopiero niedawno wyszła na światło dzienne.

Małysz jest bowiem spokrewniony z celebrytką, która zyskała sławę na małżeństwie z innym skoczkiem Piotrem Żyłą. Justyna Żyła to obecnie jedna z najpopularniejszych osobowości w polskim show-biznesie. 33-latka o panieńskim nazwisku Lazar zasłynęła z głośnego rozwodu z reprezentantem Polski i publicznych oskarżeń pod adresem zawodnika. Kobieta świetnie wykorzystała swoje “pięć minut” i zdążyła wziąć udział w sesji do “Playboya” oraz programie “Taniec z Gwiazdami”.

Robert Lewandowski bohaterem. Polak nie przestaje strzelać. Co za uderzenie, ciężko nie skakać z zachwytu (WIDEO)Robert Lewandowski bohaterem. Polak nie przestaje strzelać. Co za uderzenie, ciężko nie skakać z zachwytu (WIDEO)Czytaj dalej


Justyna Żyła to siostra cioteczna Adama Małysza

Teraz dowiedzieliśmy się, że jest ona bliską krewną Adama Małysza, a dokładnie siostrą cioteczną. Jeszcze podczas kariery zawodniczej, gdy celebrytka w 2006 roku poślubiła Piotra Żyłę, ukrywano fakt, że jest ona rodziną “Orła z Wisły”, by na Małysza nie padły zarzuty o promowanie innych sportowców.

Gdy relacje między małżonkami się popsuły, a ich “wojnę” śledziła cała Polska, Małysz nie stanął po żadnej ze stron. Mimo rodzinnej relacji z Justyną Żyłą nigdy nie atakował Piotra Żyły i podkreślał, że cuh stosunki są bardzo dobre.

- Nie będę się wypowiadał na temat rodziny, bo Justyna jest moją kuzynką, a Piotr to także osoba mi bliska. Myślę natomiast, że sprawy rodzinne nie miały żadnego wpływu na formę Piotra. Piotrek może jeszcze "odpalić" tej zimy. Mocno nad tym pracuje. Nie jest on typowym zawodnikiem, a ma swoją technikę zachowania, by odciąć się od tego, co przeszkadza w koncentracji – skwitował wówczas w rozmowie z "Super Expressem".

Źóło: "Super Express"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Aż 3 banki ostrzegają klientów przez trudnościami z dostępem do pieniędzy. Lepiej przygotuj gotówkę
  2. Przełom w temacie sieci 5G w Polsce? Jest oficjalne rozporządzenie
  3. Robert Lewandowski w euforii. Kolejne dziecko przyjdzie na świat lada dzień, siostra przekazała radosną nowinę
  4. Dom Adama Małysza wygląda wprost nieziemsko. Szczęka opada na widok jego niesamowitej posiadłości wartej miliony
  5. Patogwiazda Fame MMA dodała nowe, półnagie zdjęcie. Komentarze są jednoznaczne, zdjęcie tylko dla dorosłych
  6. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News