Adam Małysz rodzina spokrewniony Justyna Żyła Piotr Żyła
Andrzej Iwanczuk/Reporter
Autor Piotr Bernaciak - 11 Sierpnia 2020

Gdy dowiedzieliśmy się, z kim spokrewniony jest Adam Małysz, opadły nam szczęki. Mało kto zna prawdę

Adam Małysz jest uznawany za jednego z najlepszych sportowców w historii naszego kraju. Legendarny skoczek odnosił gigantyczne sukcesy. O jego życiu prywatnym nie jest jednak zbyt głośno. Wszystko przez to, że ceni on sobie prywatność. Jakiś czas temu przyznał się jednak do tego, kto należy do jego rodziny. Fani nie mogli uwierzyć w jego słowa.

Adam Małysz bez wątpienia mógłby startować w konkursie na najpopularniejszego polskiego sportowca w historii. W czasach jego świetności, a więc na początku obecnego tysiąclecia, wybuchła znana wszystkim Małyszomania, dzięki której popularny skoczek dorobił się sławy, o której marzyć mogli nawet niektórzy aktorzy czy piosenkarki. Wówczas każdy znał i kibicował naszemu zawodnikowi we wszystkich konkursach.

Po latach Adam Małysz wciąż jest aktywny publicznie. Obecnie jest zatrudniony jako dyrektor przy kadrze polskich skoczków w PZN, dzięki czemu dalej udziela się medialnie i informuje o tym, co dzieje się z naszymi reprezentantami. Stosunkowo niewiele wciąż mówi o swoim życiu prywatnym. Jego wypowiedź o pokrewieństwie ze znaną osobą wywołała szok.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znany polityk twierdzi, że jest spokrewniony z Robertem Lewandowskim. Nikt nawet nie zdawał sobie sprawy, oniemieliśmy
  2. Podsłuchał turystów w restauracji w Zakopanem. Włos jeży się na głowie, zero zahamowań
TVP nagle przekazało Polakom pilną wiadomość. Niestety, kibice piłki nożnej nie będą zadowoleniTVP nagle przekazało Polakom pilną wiadomość. Niestety, kibice piłki nożnej nie będą zadowoleniCzytaj dalej

Adam Małysz jest uznawany za prawdziwą legendę

Obecnie wciąż głośno jest o relacjach Piotra Żyły z jego byłą żoną, Justyną Lazar. Oboje są obecnie w głośnym konflikcie, o którym głośno dyskutują kibice z całego kraju. Kilka lat temu, gdy dowiedzieliśmy się o rozpoczynającej się sprawie rozwodowej, o głos poproszony został właśnie Adam Małysz, który jest wieloletnim znajomym Piotra z reprezentacji Polski.

- Nie będę się wypowiadał na temat rodziny, bo Justyna jest moją kuzynką, a Piotr to także osoba mi bliska. Myślę natomiast, że sprawy rodzinne nie miały żadnego wpływu na formę Piotra. Piotrek może jeszcze "odpalić" tej zimy. Mocno nad tym pracuje - powiedział Adam Małysz dla Super Expressu, zaskakując tysiące polskich fanów interesujących się skokami.

Nie żyje legendarny szkoleniowiec. Trenował sensacyjnych zwycięzców Ligi MistrzówNie żyje legendarny szkoleniowiec. Trenował sensacyjnych zwycięzców Ligi MistrzówCzytaj dalej

Adam Małysz wciąż jest gwiazdą polskiego sportu

Wiele osób nawet nie zdawało sobie sprawy z tego, że była żona Piotra Żyły to kuzynka Adama Małysza. Nie wiadomo, jak poznali się byli już małżonkowie, lecz nie możemy wykluczać, że spory udział miał w tym właśnie Adam Małysz, który na początku kariery Piotra Żyły był już prawdopodobnie najbardziej znanym polskim sportowcem.

O sprawie rozwodu Piotra Żyły i Justyny Lazar mówi się dalej nawet pomimo tego, że od zakończenia ich małżeństwa minęło dużo czasu. Sam Adam Małysz zapowiadał, że nie zamierza wypowiadać się na temat ich sporu, bo zarówno Justyna, jak i Piotr są bliskimi mu osobami.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. WP: Władza forsuje zmianę ustawy. Służby dostaną niemal nieograniczone uprawienia
  2. Wybuch w Bejrucie. Nowe nagranie w slow motion prezentuje prawdziwą siłę zniszczeń
  3. Znany polski bramkarz oświadczył się prawdziwej piękności. Jej odważne zdjęcia rozpalą każdego (FOTO)
  4. Nie żyje wybitny polski olimpijczyk. Zdobył mnóstwo medali, był jedną z legend
  5. Tomasz Hajto po raz kolejny zbłaźnił się na wizji. Tym razem przekroczył już wszelkie granice absurdu (WIDEO)
  6. Wideo - Jak otworzyć policyjną blokadę z koła za pomocą długopisu. Jest to zdecydowanie prostsze niż Ci się wydaje

WYBORNE KOTLETY - NAJLEPSZY PRZEPIS

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News