Adam Małysz kolczyk Zdjęcie FOTO
Instagram - Adam Małysz
Autor Piotr Bernaciak - 13 Lutego 2020

Adam Małysz pochwalił się zabawnym zdjęciem sprzed lat. "Powinieneś zostawić ten kolczyk" (FOTO)

Adam Małysz aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Tym razem legendarny skoczek pochwalił się zdjęciem sprzed ponad 20 lat. Fotografia zaczęła zyskiwać ogromną popularność wśród rozbawionych fanów. Zwracali oni uwagę na ówczesny styl reprezentanta Polski.

Adam Małysz stał się jednym z najbardziej popularnych Polaków na przełomie wieków. Polski skoczek odnosił kolejne zwycięstwa w Pucharze Świata, deklasując najlepszych w tej dyscyplinie, co imponowało milionom fanów oglądających jego poczynania w telewizji. Jeszcze przed jego karierą skoki miały swoją niszę w naszym kraju, lecz to on rozsławił je, stając się ogólnokrajowym fenomenem społecznym.

Nasz wybitny skoczek po zakończeniu kariery nie odmawia sobie dalszego kontaktu z fanami. Najczęściej komunikuje on się z nimi w mediach społecznościowych, publikując liczne wpisy na Instagramie. Najczęściej przedstawiają one jego zajęcia podczas kolejnych zawodów Pucharu Świata, na które Adam Małysz wciąż jeździ. Najnowsze zdjęcie podbija internet.

Gdzie oglądać skoki narciarskie w Bad Mitterndorf? Transmisja na żywo, gdzie oglądać w telewizji i onlineGdzie oglądać skoki narciarskie w Bad Mitterndorf? Transmisja na żywo, gdzie oglądać w telewizji i onlineCzytaj dalej

Adam Małysz pochwalił się nowym zdjęciem

Pod koniec lat 90. Adam Małysz dopiero pracował na swoją sławę, a w nowe tysiąclecie wkroczył jako wielka gwiazda. W 1996 roku z pewnością nie był popularny tak bardzo, jak choćby kilka lat temu. Z tego powodu postanowił pochwalić się zdjęciem z tamtego okresu, gdy dopiero zaczynał swoją wielką karierę.

Widzimy, że wówczas wizerunek Adama Małysza był zupełnie inny. Uwagę internautów zwrócił przede wszystkim sporych rozmiarów kolczyk, którym Polak wówczas się wyróżniał. Błyskawicznie pojawiło się wiele komentarzy poświęconych wizerunkowi Adama Małysza z lat 90. Internauci nie ukrywali, że dziś takie zdjęcie sprzed lat bawi ich, biorąc pod uwagę to, jak skoczek zmienił się.

Skoki narciarskie o nietypowej porze. Organizatorzy konkursu w Kulm zaszaleli z terminarzemSkoki narciarskie o nietypowej porze. Organizatorzy konkursu w Kulm zaszaleli z terminarzemCzytaj dalej

Adam Małysz zmienił się nie do poznania

- Powinieneś zostawić ten kolczyk - stwierdziła wyraźnie rozbawiona polska lekkoatletka Joanna Jóźwik w komentarzu.

Adam Małysz kolczyk

fot. Instagram - Adam Małysz

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Anna Lewandowska w dzieciństwie przeżyła prawdziwy koszmar. Mało kto wie o jej problemach
  2. Polscy kibice rozpoczęli specjalną akcję. Wszystko przez kontrowersyjne działania Ekstraklasy
  3. Zmiany w regulaminie na złość Polsce? Trener reprezentacji jest wściekły
  4. Jeszcze nie wszystko stracone. Reprezentant Polski może pojechać na Euro
  5. Zbigniew Boniek wskazał swojego następcę. Działacz niebawem ogłosi start
  6. Dramat Kubackiego i Stocha. W mediach pojawiły się niepokojące doniesienia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News