Adam Małysz wywiad szczera wypowiedź
TVP Sport
Autor Piotr Bernaciak - 13 Maja 2020

Adam Małysz przekazał Polakom fatalną wiadomość. Czeka nas wielki problem, trzeba się przygotować

Adam Małysz postanowił zwrócić uwagę w jednym z wywiadów na bardzo poważny problem. Dotyka on polskiego sportu, w związku z czym kibice mogą być rozczarowani. Jednocześnie trudno cokolwiek z tym zrobić. Wydaje się, że zawodnicy mogą zacząć zmagać się z niespotykanymi dotąd problemami.

Adam Małysz często ma okazję do wypowiadania się medialnie jako jeden z najbardziej znanych przedstawicieli świata polskiego sportu. Jeden z najwybitniejszych polskich skoczków w historii odpowiada dziś za wiele spraw w PZN, a media wykorzystują fakt, że nasz były reprezentant świetnie odnajduje się przed kamerą i w przystępny sposób opowiada o kadrze.

Teraz niestety miał on okazję przekazać Polakom wiadomość, która z pewnością ich nie ucieszy. Chodzi o przyszłość naszych skoczków, którzy przecież jako drużyna zaliczają się do światowej elity. Okazuje się jednak, że w związku z niektórymi decyzjami już niebawem sytuacja może się drastycznie odmienić. Żaden kibic nie może być zadowolony z takiej wiadomości.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Myślałeś, że jak pijesz dużo wody, to będziesz zdrowy? Mylisz się, naukowcy mówią o wielkim niebezpieczeństwie
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać
Nie żyje słynny trener. Zawodnicy płaczą, kolejna wielka postać sportu zabrana przez epidemięNie żyje słynny trener. Zawodnicy płaczą, kolejna wielka postać sportu zabrana przez epidemięCzytaj dalej

Adam Małysz przekazał ważną wiadomość

W związku z zakończeniem sezonu przedwcześnie coraz więcej mówi się o przypadkach potencjalnego bankructwa w wielu związkach sportowych. W przypadku PZN taka sytuacja być może nie jest zbyt realna, co cieszy, natomiast mimo wszystko związek musi przygotować się na cięcia. Jak na ten moment się wydaje, dotkną one przede wszystkim samych skoczków.

- Liczymy, że będzie tak jak do tej pory, robimy wszystko, aby tak było. PZN nie posiada żadnych rezerwowych pieniędzy. To sport wyczynowy, pieniądze wydaje się na bieżąco, aby zapewnić taki poziom jak do tej pory, my nie możemy z pewnych rzeczy rezygnować. Jeśli tak się stanie, to wrócimy do sytuacji z lat 80. i 90., gdy sport w Polsce prawie nie istniał - mówi Adam Małysz w wywiadzie dla TVP Sport.

Tragiczna śmierć gwiazdy sportu. Jego dwuletnia córeczka nie zobaczy już tatyTragiczna śmierć gwiazdy sportu. Jego dwuletnia córeczka nie zobaczy już tatyCzytaj dalej

Adam Małysz ujawnił wieści zza kulis

Dowiedzieliśmy się ponadto, że w PZN doszło już nawet do paru zwolnień, jednak wciąż nie poinformowano, którą część konkretnie dotknęły cięcia budżetowe i o których pracowników chodzi. Polacy muszą jednak przygotować się na to, że jeżeli sytuacja będzie się pogarszać, to może to wpłynąć na wyniki naszej reprezentacji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szumowski o ściąganiu maseczek w Polsce. Dobitne słowa
  2. Wypłaćcie gotówkę, zróbcie przelewy. Banki ostrzegają, że w weekend będzie to niemożliwe
  3. Kamil Stoch nigdy nie zdradził jednego szczegółu. Znamy prawdę na temat tego, czy nasz skoczek ma dzieci
  4. Robert Kubica może wrócić do Formuły 1. Polak stanął przed wielką szansą
  5. Oficjalnie. Karuzela transferowa ruszyła. Matysik w Bayerze, pilna informacja obiegła kibiców
  6. Wiele osób nawet nie wiedziało, że straciło oszczędności swojego życia. Upadek banku pociągnął ich za sobą

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News