Adam Małysz
EAST NEWS
Autor Mateusz Dziubiński - 13 Czerwca 2020

Polska drużyna narodowa na skraju przepaści. Nagle Adam Małysz wykonał pilny telefon

Adam Małysz być może uratował karierę utalentowanego reprezentanta Polski. Były wybitny skoczek a obecnie dyrektor Polskiego Związku Narciarskiego ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej zapewnia zawodnikowi możliwość trenowania w komfortowych warunkach. O szczegółach opowiedział Apoloniusz Tajner. 

Adam Małysz zmuszony był interweniować w sprawie polskiej reprezentacji kombinatorów norweskich. Istnienie drużyny stanęło pod znakiem zapytania po tym, gdy kilku zawodników postanowiło niespodziewanie zakończyć przygodę z tym sportem. Dyrektor PZN zapewnił możliwość trenowania pozostałym naszym kadrowiczom.

Kiedy wyszło na jaw z kim jest spokrewniona Anna Lewandowska, aż trudno było nam uwierzyć. Straszne i wzruszające zarazemKiedy wyszło na jaw z kim jest spokrewniona Anna Lewandowska, aż trudno było nam uwierzyć. Straszne i wzruszające zarazemCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Ile zarabia Adam Małysz? Powalająca kwota
  2. Już dziś w Biedronce za 1 złoty zyskasz o wiele więcej. Sieć przygotowuje się na szturm klientów


Adam Małysz uratował karierę reprezentanta Polski

Od wielu tygodni trwało zamieszanie w reprezentacji Polski kombinatorów norweskich. Pozycję trenera stracił Tomasz Pochwała, a zaskakującą decyzję o zakończeniu kariery podjęło aż trzech naszych kadrowiczów. Paweł Twardosz, Adam Cieślar i Wojciech Marusarz zdecydowali się skończyć z tym sportem, co oznacza, że w składzie reprezentacji pozostał tylko Szczepan Kupczak. Adam Małysz zdecydował się na krok, który być może uratował karierę zawodnika.

Obecny dyrektor Polskiego Związku Narciarskiego skontaktował się z reprezentacją Czech w tej dyscyplinie i spytał, czy byliby oni skłonni włączyć Kupczaka do swojego zespołu. Nasi sąsiedzi zgodzili się i pozwolą Polakowi trenować razem ze swoimi zawodnikami. Razem z Kupczakiem do Czech przeniesie się także Robert Mateja, który pełnił funkcję asystenta zwolnionego Tomasza Pochwały.

Robert Lewandowski musi ponieść konsekwencje swoich czynów. Dziś nie zagra, wiemy dlaczegoRobert Lewandowski musi ponieść konsekwencje swoich czynów. Dziś nie zagra, wiemy dlaczegoCzytaj dalej


Legendarny skoczek załatwił Polakowi możliwość treningu z Czechami

- Ostatecznie Adam Małysz, który również jest odpowiedzialny za kombinację norweską, zadzwonił do czeskiego związku narciarskiego i zapytał o możliwość podłączenia Szczepana Kupczaka do grupy szkoleniowej tamtejszej kadry. Oni mają bardzo silną grupę w kombinacji norweskiej - wyjawił prezes PZN Apoloniusz Tajner w rozmowie z Interia.pl.

- Czesi bardzo chętnie ją zaakceptowali. My wnosimy do tej kadry jeden środek transportu i fizjoterapeutę, natomiast oni wnoszą swoich serwismenów, my też na zimę możemy włączyć do tej grupy jednego serwismena. Musieliśmy podjąć taką decyzję, ponieważ został nam właściwie jeden zawodnik wysokiej klasy. Poza tym mamy jeszcze grupę sześciu juniorów, których prowadzi Tomisław Tajner i oni przygotowują się do styczniowych mistrzostw świata juniorów w Zakopanem. - dodał szef polskiej federacji.

Źródło: Interia.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zamiast teraz, wejdzie już w 2021 roku. Kolejny podatek obciąży twój portfel
  2. Jasnowidz Jackowski wypowiedział się o przyszłości Warszawy. To mogą być złe informacje
  3. Poznaliśmy nowego prezesa PZPN? Zadziwiające doniesienia, kibice są oburzeni
  4. Piłkarze znanego klubu zatrzymani przez policję. Funkcjonariusze musieli interweniować
  5. Sportowiec stoczył walkę na śmierć i życie z przestępcą. "Myślałem, że mnie zabije"
  6. Maseczki mogą bardziej szkodzić, niż pomagać. Przed założeniem musisz pamiętać o jednej rzeczy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News