Adam Małysz
youtube.com/TVP Sport
Autor Mateusz Wysokiński - 13 Października 2020

Adam Małysz został publicznie oskarżony przez byłego trenera. Miał być chciwy i oszukiwać, padły mocne słowa

Adam Małysz to postać, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Legendarny skoczek narciarski przez lata reprezentował wysoki poziom i był naszą dumą narodową. Niestety, nie wszyscy mogą powiedzieć miłe słowa o naszym "Orle z Wisły". Były trener kadry narodowej ma względem naszego skoczka poważne zarzuty i przyznał, że za jego kadencji "Małysz myślał głównie o pieniądzach", a także dokonał oszustwa. Padły wyjątkowo mocne słowa.

Adam Małysz może wydawać się postacią, na którą nie można powiedzieć złego słowa. Skoczek narciarski zapisał się w historii polskich skoków narciarskich złotymi zgłoskami, a jego osiągnięcia po dziś są miło wspominane przez miliony Polaków. Skoczek narciarski jednak nie wszystkim będzie się kojarzył dobrze - były trener reprezentacji skoków narciarskich, Pavel Mikeska, przyznał, że jego praca z Adamem Małyszem nie przebiegała dobrze. Wszystko przez domniemaną chciwość i oszustwa, jakich miał dopuszczać się jego podopieczny.

Kamil Stoch i Piotr Żyła skończą niebawem kariery? Jest oficjalne stanowisko skoczków, cała Polska czekałaKamil Stoch i Piotr Żyła skończą niebawem kariery? Jest oficjalne stanowisko skoczków, cała Polska czekałaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Światowe media podały druzgocącą informację. Cristiano Ronaldo ma koronawirusa
  2. Z jej konta zniknęło nagle 1430,17 zł. Masowo ściągają absurdalną opłatę, apel Sasina nic nie dał
  3. Justyna Żyła ośmieszyła Piotra Żyłę na oczach całej Polski? Chodzi o jej zdjęcia, fani nie mają wątpliwości (FOTO)

Adam Małysz oskarżony przez swojego byłego trenera. Padły mocne słowa

Adam Małysz, który z Mikeską pracował przed chwilami swojej świetności, był pod koniec lat 90. u progu wielkiej kariery. Czeski szkoleniowiec wspomina, że doświadczenie jego pracy z Polakiem nie było najlepsze, a sam Adam Małysz chociaż raz oszukał go w trakcie ich wspólnej pracy. Czech wspomina, że skoczek dawał mu zwolnienia lekarskie, aby zamiast trenować ze swoim wujkiem, zamiast brać udział w treningach reprezentacji Polski.

- Pamiętam, że za moimi plecami trenował w Wiśle ze Szturcem, a mi pokazał zwolnienie lekarskie – to najpoważniejszy zarzut wytoczony przez Mikeskę w rozmowie z portalem SkiJumping.pl.

Anna Lewandowska zadziwiła tysiące Polaków. Nagle, zaczęła się śmiać z samej siebie (FOTO)Anna Lewandowska zadziwiła tysiące Polaków. Nagle, zaczęła się śmiać z samej siebie (FOTO)Czytaj dalej

Adam Małysz miał być chciwy? Trener reprezentacji Polski nie szczędził zarzutów

Innym zarzutem, który względem Adama Małysza ma czeski szkoleniowiec, jest jego chciwość. Zdaniem Czecha, współpraca z Małyszem była ciężka, ponieważ zamiast skupiać się na wynikach sportowych, reprezentant Polski wolał myśleć o pieniądzach i nagranych z tytułu osiąganych miejsc w Pucharze Świata.

- Adam opowiedział na mój temat sporo rzeczy, które mijały się z prawdą, a wiadomo, że Adamowi w Polsce każdy uwierzy. Generalnie z Małyszem było tak, że kiedy mu szło, współpraca układała się świetnie. Kiedy mu nie szło, był sfrustrowany. Za bardzo myślał o wynikach, o nagrodach, o pieniądzach. Do tego doszły zmiany w jego życiu prywatnym - mówił w wywiadzie dla skijumping.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stracił prawko za jazdę po pijaku. Zaskoczył egzaminatora na placu manewrowym
  2. Rząd wprowadzi kolejne restrykcje? Dramatyczny apel ekspertów, chodzi o zdalne nauczanie
  3. Narzeczona Artura Szpilki pokazała się roznegliżowana w sieci. Fani oszaleli, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  4. Wielka tragedia obiegła świat. Uwielbiana legenda przegrała z ciężką chorobą, wychowała całe miliony
  5. Mariusz Pudzianowski wygadał się przed tysiącami Polaków. Jest w związku, wszystko ogłosił w sieci
  6. Z ostatniej chwili: rząd właśnie ogłosił decyzję ws. lockodownu Polski. Nie ma odwrotu

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News