Adam Małysz
Facebook Adam Małysz
Autor Mateusz Dziubiński - 13 Listopada 2020

Adam Małysz właśnie teraz odkrył wszystkie karty. Polacy już za tydzień przeżyją wielkie emocje (FOTO)

Adam Małysz, dyrektor Polskiego Związku Narciarskiego ds. skoków i kombinacji norweskiej przekazał kibicom bardzo ważne wieści. Legendarny skoczek, który obecnie blisko współpracuje z naszą reprezentacją, udzielił kilku najnowszych informacji dotyczących zawodów Pucharu Świata w Wiśle, które odbędą się już za tydzień. Małysz poruszył także najważniejszą kwestię dotyczącą naszych skoczków i zdradził informację, na którą czekali Polacy. 

Adam Małysz na tydzień przed inauguracją Pucharu Świata przekazał kibicom najważniejsze informacje dotyczące naszych reprezentantów. “Orzeł z Wisły” opublikował w mediach społecznościowych specjalny wpis, w którym zdradził, jak wyglądają przygotowania do konkursów w Wiśle i kto w nich wystartuje.

Kamil Stoch w mocnych słowach o Bogu. Na jaw wyszła prawda na temat jego religii, mało który młody człowiek może tak powiedziećKamil Stoch w mocnych słowach o Bogu. Na jaw wyszła prawda na temat jego religii, mało który młody człowiek może tak powiedziećCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Dziewczyna reprezentanta Polski zaskakuje. On jest na kadrze, ona pokazuje swoje wdzięki w samym szlafroku, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  2. Wszystko wydarzyło się nagle. Pojawił się film ze szpitala, wiadomo, co wyrabia się za zamkniętymi drzwiami
  3. Kamil Stoch w mocnych słowach o Bogu. Na jaw wyszła prawda na temat jego religii, mało który młody człowiek może tak powiedzieć


Adam Małysz przekazał informację, na którą czekali kibice

Już tylko kilka dni pozostało do inauguracji nowego sezonu Pucharu Świata w skokach narciarskich. Najlepsi skoczkowie świata stawią się na skoczni imienia Adama Małysza w Wiśle, by rywalizować o pierwsze punkty w klasyfikacji generalnej. W konkursach wezmą udział oczywiście także nasi reprezentanci.

Pierwszy konkurs odbędzie się już 21 listopada, a na skoczni w Wiśle trwają przygotowania. Na skoczni trwa proces rozkładania sztucznego śniegu. Organizatorzy nie przewidują żadnych utrudnień w pracach na obiekcie.

W pewnym momencie pojawiło się ryzyko, że zawody trzeba będzie odwołać. To oczywiście z powodu pandemii koronawirusa, która nadal panuje na terenie całego kraju. Gdyby rząd zdecydował się na wprowadzenie lockdownu, do Polski nie mogliby wjechać skoczkowie z zagranicy.

Na ten moment jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by rozegrać zawody. O gotowości do przyjęcia najlepszych skoczków świata już wcześniej zapewnił Andrzej Wąsowicz, dyrektor Pucharu Świata w Wiśle. Udzielił on wypowiedzi dla portalu WP SportoweFakty.

- My ze swojej strony na pewno przygotujemy skocznię na czas i jesteśmy w pełnej gotowości, żeby przeprowadzić zawody. Pogoda nam dopisuje. W nocy mamy przymrozki, więc nie ma takiego problemu z utrzymaniem śniegu jak w poprzednich latach. W weekend pod próg skoczni przyjechało aż 21 ciężarówek ze śniegiem. Mamy tam około 200 metrów sześciennych śniegu. Będziemy go rozprowadzać z góry, ale też z dołu skoczni - zdradził.

Dziewczyna reprezentanta Polski zaskakuje. On jest na kadrze, ona pokazuje swoje wdzięki w samym szlafroku, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Dziewczyna reprezentanta Polski zaskakuje. On jest na kadrze, ona pokazuje swoje wdzięki w samym szlafroku, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej


Poznaliśmy nazwiska polskich skoczków, którzy wystąpią w Wiśle

Także Adam Małysz, dyrektor Polskiego Związku Narciarskiego ds. skoków i kombinacji norweskiej postanowił przekazać kibicom najnowsze informacje na temat konkursów w Wiśle. Legendarny sportowiec opublikował w mediach społecznościowych krótkie wideo ze skoczni, na którym widać pracę przy naśnieżaniu obiektu.

- Od kilku dni w Wiśle trwa rozprowadzanie śniegu na skoczni. Mam nadzieję, że nic nie przeszkodzi w sprawnym przygotowaniu obiektu. - rozpoczął wpis Małysz. W dalszej jego części zdradził też informację, która najbardziej interesuje kibiców, czyli jakich zawodników naszej kadry zobaczymy podczas pierwszego weekendu sezonu 2020/2021.

- Tymczasem poznaliśmy też nazwiska polskich zawodników, którzy wystartują w inauguracji Pucharu Świata. Będą to: Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Stefan Hula, Maciej Kot, Jakub Wolny, Andrzej Stękała, Aleksander Zniszczoł, Klemens Murańka, Paweł Wąsek, Tomasz Pilch oraz Jarosław Krzak. - napisał Małysz.

Źródło: Facebook Adam Małysz, WP SportoweFakty

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gigant społecznościowy poszedł na wojnę z Januszem Korwin-Mikke. Decyzja, której nikt się nie spodziewał
  2. Urocza Olivia Sivielli była pierwszą Bożenką z “Klanu”. Co dziś robi i jak wygląda poprzedniczka Agnieszki Kaczorowskiej?
  3. Dziewczyna reprezentanta Polski zaskakuje. On jest na kadrze, ona pokazuje swoje wdzięki w samym szlafroku, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  4. Mateusz Morawiecki przewiduje przyszłość Polski na Euro. Umówił się z innymi światowymi przywódcami
  5. Tragiczna wiadomość z samego rana. Nie żyje legenda Juventusu i AS Romy, kochali go fani na całym świecie
  6. Estakada zapada się na samochód po uderzeniu przez betoniarkę.
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News