Adam Małysz
ANDRZEJ LANGE/East News
Autor Bartosz Goluch - 14 Kwietnia 2020

Adam Małysz i Piotr Żyła apelują do Polaków. Ważne słowa naszych skoczków (WIDEO)

Adam Małysz zwrócił się z ważnym apelem do Polaków w związku z epidemią koronawirusa. Legenda polskich skoków wystąpiła w spocie, który zachęca nasze społeczeństwo do odpowiedzialnej postawy w trudnych czasach pandemii. Podobne przesłanie miał także Piotr Żyła.

W nagraniu wystąpili skoczkowie z Wisły oraz burmistrz miasta. Wszyscy jednym głosem namawiają Polaków do pozostania w domu i roztropnego zachowania wobec epidemii koronawirusa.

Słynna postać sportu zmarła na COVID-19. Kibice pamiętają go z walki Artura SzpilkiSłynna postać sportu zmarła na COVID-19. Kibice pamiętają go z walki Artura SzpilkiCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Szalona Wielkanoc polskiej medalistki olimpijskiej. Zaczęła krzyczeć i odpalać petardy (WIDEO)
  2. RP: Polacy wymyślili lek na koronawirusa

Adam Małysz i Piotr Żyła proszą o przezorność

Film został zatytułowany "Wisła - skok po zdrowie". Motyw skoku pojawia się w wypowiedziach kolejnych postaci obecnych w nagraniu. - Wskocz na kanapę i zostań w domu - zaczyna Piotr Żyła. Tomasz Pilch zwrócił się z kolei do seniorów. - Zostań w domu, do sklepu niech ci młodsi skoczą - mówi.

- Zostań w domu, dobrze nam zrobi taka odskocznia - apeluje z kolei Aleksander Zniszczoł. Jako ostatni ze skoczków, podobnie jak często działo się podczas jego kariery, zaprezentował się Adam Małysz. - Zostań w domu, w góry wyskoczysz, jak wrócimy do normalności - mówi "Orzeł z Wisły".

Artur Szpilka domaga się rewanżu ze słynnym rywalem. Obiecuje Artur Szpilka domaga się rewanżu ze słynnym rywalem. Obiecuje "ciekawą walkę"Czytaj dalej

Burmistrz Wisły: "tęsknimy, ale poczekamy"

W filmiku wziął udział też burmistrz Wisły Tomasz Bujok. Zakończył nagranie słowami - Zostańcie w domu. Wisła tęskni, ale poczeka.

W całej Polsce koronawirusem zaraziło się 6934 osób. 245 pacjentów zmarło. Na całym świecie zainfekowanych COVID-19 zostały prawie dwa miliony osób. W wyniku epidemii zmarło niespełna 120 tys. ofiar.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W Zakopanem pojawili się "turyści", których kwarantanna nie obejmuje. Niezwykły widok ucieszył mieszkańców
  2. Rozładowują największy samolot świata. Antonow An-225 już w Polsce
  3. Wojciech Szczęsny został upokorzony we Włoszech. Długo nie mógł uwierzyć w to, co się stało
  4. Real Madryt szykuje hity transferowe. "Królewscy" kuszą dwie wielkie gwiazdy
  5. Syn gwiazdy Serie A został zamordowany. Młody mężczyzna miał przed sobą całe życie
  6. Jazda samochodem z założoną maseczką? Absurdalnie skonstruowany przepis wprowadza chaos

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News