Adam Małysz
youtube.com/tvpsport
Autor Mateusz Wysokiński - 14 Czerwca 2020

Odkryliśmy sekret rodziny Adama Małysza. Członek rodziny znalazł się w kadrze narodowej. Powtórzy jego sukcesy?

Adam Małysz przez lata był prawdziwą wizytówką polskiego sportu. Wielokrotny mistrz świata i medalista olimpijski stał się wzorem dla całego pokolenia Polaków, którzy pamiętają jego największe tryumfy. Okazuje się, że w następnym sezonie pucharu świata występować będzie siostrzeniec polskiego mistrza. Kibice już teraz nie mogą się doczekać występów młodego Polaka i widzą w nim naturalnego następcę jednego z naszych najlepszych sportowców w historii.

Adam Małysz ma bardzo ciekawe drzewo genealogiczne. Jak wszyscy wiemy, w skład dużej rodziny Małyszów wchodzi chociażby Justyna Żyła, która jest jego kuzynką. Była żona Piotra Żyły nie jest jednak jedyną, powszechnie znaną osobą, która może poszczycić się koligactwem z Małyszem. Okazuje się, że w następnym sezonie Pucharu Świata w polskiej reprezentacji pojawi się siostrzeniec polskiego mistrza, który ma ambicję, aby powtórzyć sukcesy legendy polskiego sportu.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Pudzianowski poddał się i zrezygnował z dalszej walki. Później nagle przewieziono go do szpitala
  2. Wstrząsające nagranie. W jednej chwili ulica zamieniła się w rwącą rzekę [WIDEO]
Justyna Żyła zadziwiła wszystkich. Została przyłapana z przystojnym mężczyzną. Piotr umrze z zazdrościJustyna Żyła zadziwiła wszystkich. Została przyłapana z przystojnym mężczyzną. Piotr umrze z zazdrościCzytaj dalej

Adam Małysz będzie dumny ze swojego siostrzeńca? Młody skoczek wszedł w skład kadry narodowej

Decyzją Michala Doleżala, od kolejnego sezonu Pucharu Świata w barwach reprezentacji Polski występować będzie Tomasz Pilch. Młody skoczek na każdym kroku słyszy porównania do swojego członka rodziny i nawet związał się z firmą Red Bull, która przez lata sponsorowała Małysza w trakcie jego skoków. Niestety, firma i młody skoczek rozstali się, a sam Pilch nie żałuje tej decyzji. Jak sam mówi, czuł wielką presję noszenia atrybutu, z którym utożsamiany był Adam Małysz.

– Nie oznacza to niczego złego. Z jednej strony będę miał być może nieco więcej spokoju - mówi w rozmowie z portalem skijumping.pl młody skoczek.

Znany polski biznesmen podejrzewany o oszustwa na olbrzymią skalę. Skonfiskowano jego jachtZnany polski biznesmen podejrzewany o oszustwa na olbrzymią skalę. Skonfiskowano jego jachtCzytaj dalej

Pilch szuka pomocy sponsora

Mimo że mówi się, że Pilch ma wielki potencjał i może powtórzyć sukcesy wujka, to ma on obecnie dośc duży problem. O ile zerwanie umowy z Red Bullem jest dla niego korzystne i nie czuje już tak dużej, rodzinnej presji, to przyznaje, że może mu brakować pieniędzy. Niemniej, jeśli będzie tak dobry jak Adam Małysz, to z pewnością znajdzie sobie dobrego sponsora.

- Pojawia się problem środków do życia – wyjaśnił w rozmowie z portalem Skijumping.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ceny nad morzem zwalają z nóg. Paragon za zestaw z rybą opiewa na horrendalnie wysoką kwotę
  2. Przełom w temacie sieci 5G w Polsce? Jest oficjalne rozporządzenie
  3. Gwiazda tenisa urodziła. Znamy płeć i imię dziecka (FOTO)
  4. Syn gwiazdora rzucił się z nożem na sąsiada. Makabryczne szczegóły zbrodni
  5. Zbigniew Boniek pogrążony w rozpaczy. Te słowa mówią wszystko
  6. Kontrole w Boże Ciało. Nie masz ważnego przedmiotu w samochodzie? Możliwe wysokie mandaty

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News