Adam Małysz
Instagram Karolina Małysz
Autor Mateusz Dziubiński - 14 Września 2020

Córka Adama Małysza pochwaliła się zdjęciem z wakacji. Wszyscy patrzyli tylko na jedno, niesamowity widok (FOTO)

Adam Małysz ostatnio zdecydował się nieco odpocząć od codziennych obowiązków i wyjechał wraz z małżonką na wakacje do urokliwej Chorwacji. Popularnemu małżeństwu w podróży towarzyszyła również córka Karolina, która relacjonowała pobyt na południu Europy w swoich mediach społecznościowych. Zdjęcie opublikowane przez młodą kobietę zachwyciło internautów. 

Adam Małysz udał się na wakacje do Chorwacji w towarzystwie małżonki Izabeli oraz córki Karoliny i jej narzeczonego. Furorę wśród internautów zrobiła fotografia opublikowana przez Karolinę Małysz z wyjazdu. Fani nie mogli oderwać wzroku od zdjęcia, które pojawiło się na Instagramie 22-latki.

Anna Lewandowska błaga o pilną pomoc. Sytuacja jest dramatyczna, chodzi o życie i zdrowie tysięcy ludziAnna Lewandowska błaga o pilną pomoc. Sytuacja jest dramatyczna, chodzi o życie i zdrowie tysięcy ludziCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znęcał się nad nią ojciec, mieszka w kontenerze bez wody. Kibice pomogli polskiej lekkoatletce
  2. Nikt Ci nie przypomni, a opłata 125,40 zł jest absolutnie obowiązkowa. Na dodatek w 2021 roku będzie jeszcze wyższa


Adam Małysz odpoczywa na wakacjach z rodziną

Rodzina najlepszego polskiego skoczka narciarskiego w historii ma za sobą trudne miesiące. Adam Małysz ogłosił kilka tygodni temu, że zaraził się koronawirusem i zmuszony jest poddać się kwarantannie. “Orzeł z Wisły” po pokonaniu choroby wyznał, że czas izolacji nie był łatwy dla niego, ale także jego bliskich. Małysz zdradził, że musiał radzić sobie z utratą smaku, węchu i przemęczeniem. Zwrócił również uwagę, że ciężko ten czas zniosła jego małżonka Iza.

Ukochana legendarnego skoczka z uwagi na kontakt z zainfekowanym mężem, również musiała poddać się izolacji. Dlatego w ostatnich dniach Adam Małysz zabrał swoją małżonkę na zasłużone wakacje. Para udała się do Chorwacji, gdzie korzystała z doskonałej pogody. Na wakacje razem z rodzicami udała się również Karolina Małysz, która zabrała ze sobą swojego narzeczonego.

Ile zarabia Piotr Żyła? Jego zarobki mogą zaskoczyć. Nie jest kolorowoIle zarabia Piotr Żyła? Jego zarobki mogą zaskoczyć. Nie jest kolorowoCzytaj dalej


Karolina Małysz pokazała niesamowite zdjęcie z wycieczki

Na Instagramie 22-latki pojawiło się zdjęcie ukazujące, jak córka Adama Małysza spędza czas, gdy jej rodzice odpoczywają w swoim towarzystwie. Okazuje się, że Karolina Małysz udała się na spływ łódką po podziemnych grotach, które są bardzo popularnym celem wycieczek turystów w regionie Chorwacji, w którym wypoczywa córka legendy polskiego sportu wraz z bliskimi.

Fani nie mogli oderwać wzroku od pięknej fotografii, na której widać niesamowitą grotę wypełnioną krystalicznie czystą wodą. Obserwujący profil Karoliny Małysz internauci nie kryli zachwytu okolicznościami przyrody, w jakich znalazła się młoda kobieta i jej narzeczony.

Adam Małysz

Źródło: Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Firma rozda pracownikom ponad 4 tys. samochodów. Wydadzą ponad 70 mln
  2. Uczniowie wrócą do nauki zdalnej? Nieoficjalne informacje zalewają Internet
  3. Wspaniała wiadomość dla polskich kibiców. Reprezentant Polski może wrócić do Ekstraklasy
  4. Justyna Żyła wypina się na zdjęciu, a jej fani atakują Piotra. Reakcja ludzi nie pozostawia złudzeń
  5. Afera z Bońkiem i Kaczyńskim w tle. O sprawie rozpisują się nawet media za granicą
  6. Odkryli skarb sprzed milionów lat. Znalezisko zbiło z tropu naukowców badających teorię ewolucji

ORZEŹWIAJĄCA LEMONIADA ARBUZOWA. PYCHA!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News