Adam Małysz
instagram.com/izamalysz
Autor Mateusz Wysokiński - 19 Września 2020

Tajemnica Adama Małysza po latach została ujawniona. Wszystko zdradziła jego żona, fani znają już prawdę (FOTO)

Adam Małysz niewątpliwie cieszy się wyjątkowo dużym szacunkiem ze strony wszystkich polskich kibiców. Polacy do dziś interesują się tym, co dzieje się u ich idola sprzed lat. Zdjęcie ujawnione przez jego żonę zdradziło fanom pewien sekret.

Adam Małysz jest postacią, która przez lata kojarzona była wyłącznie ze skokami narciarskimi. Wielka pasja skoczka do skakania i wygrywania stała się obsesją Polaków, którzy zostali zawładnięci przez "Małyszomanię". Mimo że te czasy są przeszłością, to nie ma w Polsce kibica, który nie wraca pamięcią do tamtych wydarzeń. Okazuje się, że polski mistrz ma także talent, który mógłby sprawić, że jego ścieżka kariery potoczyłaby się zupełnie inaczej. Wielki sekret mistrza wyciekł przez żonę, która na swoim Instagramie pokazała zdjęcia, które mówią wszystko.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media podały druzgocącą informację. Ciało byłego polskiego piłkarza z Ekstraklasy odnalezione w krzakach
  2. Wezwanie do zapłaty za wezwaniem, wnioski się sypią. Pierwsi już dostali należne pieniądze
  3. Marcin Najman znowu zaskakuje. Wystąpi w znanym show, wszystko by uczcić legendę
Świat obiegła tragiczna informacja. Nie żyje znany piłkarz postrzelony w trakcie uroczystości pogrzebowejŚwiat obiegła tragiczna informacja. Nie żyje znany piłkarz postrzelony w trakcie uroczystości pogrzebowejCzytaj dalej

Adam Małysz skrywał swój wielki talent. Niesamowite

Okazuje się, że Małysz zamiast kariery sportowej mógłby z powodzeniem zabrać się za kulinaria. Mimo że sportowiec przez lata chwalił się dietą, skonsktruowaną z bułki i bananów, to po latach zmagań na skoczni nadszedł czas na dobre i zupełnie niesportowe jedzenie. A sam Małysz zjeść lubi, co zostało udokumentowane przez jego żonę.

Na Instagramie Izabeli Małysz znaleźć możemy zdjęcia, które pokazują zupełnie nieznane oblicze skoczka. Sportowiec zamiast w kombinezonie skoczka ma na sobie kuchenny fartuch i sprawdza swoje siły w kuchnii. Idzie mu to z resztą bardzo dobrze. Zdjęcia posiłku, jaki przygotował wraz z żoną z miejsca stały się prawdziwym hitem internetu.

Gdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Anny Lewandowskiej, złapaliśmy się za głowę. Chodzi o prawdziwą legendęGdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Anny Lewandowskiej, złapaliśmy się za głowę. Chodzi o prawdziwą legendęCzytaj dalej

Żona skoczka jest dumna z męża

Nie da się ukryć, że każda kobieta marzy o tym, aby jej ukochany umiał gotować. Małysz radzi sobie z patelnią i w fartuchu tak dobrze, jak z nartami za czasów swoich największych tryumfów. Sama małżonka nie kryje dumy z ukochanego i postanowiła pokazać, co wraz z mężem udało się jej ugotować.

Adam Małysz

Adam Małysz

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?
  2. Groźny wyciek z chińskiej fabryki. Kilka tysięcy zarażonych
  3. Polskie media podały druzgocącą informację. Ciało byłego polskiego piłkarza z Ekstraklasy odnalezione w krzakach
  4. Wielkie wzmocnienie Tottenhamu. Do Kogutów dołączy największa gwiazda na świecie, ma na koncie dwa mistrzostwa globu
  5. Hitowy transfer reprezentanta Polski na ostatniej prostej. Kluby osiągnęły porozumienie
  6. Panna młoda w dniu ślubu zdecydowała się na kontrowersyjne zachowanie. Nagranie zszokowało internautów

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News