Adam Małysz
instagram.com/izamalysz
Autor Mateusz Wysokiński - 15 Maja 2020

Wyciekł wielki sekret Adama Małysza. Żona skoczka zdradziła tajemnicę, zdjęcia mówią wszystko (FOTO)

Adam Małysz jest postacią, której nie trzeba przedstawiać polskim kibicom. Mistrz świata w skokach narciarskich i medalista olimpijski próbował w swoim życiu wielu profesji. Przed zaczęciem kariery sportowej pracował na budowie, a po skończeniu przygody ze skocznią, skoczek zajmował się rajdami samochodowymi. Okazuje się jednak, że sportowiec ma także inny, nieznany talent. Wielką tajemnicę olimpijczyka wyjawiła jego własna żona.

Adam Małysz jest postacią, która przez lata kojarzona była wyłącznie ze skokami narciarskimi. Wielka pasja skoczka do skakania i wygrywania stała się obsesją Polaków, którzy zostali zawładnięci przez "Małyszomanię". Mimo że te czasy są przeszłością, to nie ma w Polsce kibica, który nie wraca pamięcią do tamtych wydarzeń. Okazuje się, że polski mistrz ma także talent, który mógłby sprawić, że jego ścieżka kariery potoczyłaby się zupełnie inaczej. Wielki sekret mistrza wyciekł przez żonę, która na swoim Instagramie pokazała zdjęcia, które mówią wszystko.

Uwielbiany gwiazdor walczył z koronawirusem przez miesiąc. Niestety, nie żyje. Miał zaledwie 28 latUwielbiany gwiazdor walczył z koronawirusem przez miesiąc. Niestety, nie żyje. Miał zaledwie 28 latCzytaj dalej

Adam Małysz skrywał swój wielki talent. Niesamowite

Okazuje się, że Małysz zamiast kariery sportowej mógłby z powodzeniem zabrać się za kulinaria. Mimo że sportowiec przez lata chwalił się dietą, skonsktruowaną z bułki i bananów, to po latach zmagań na skoczni nadszedł czas na dobre i zupełnie niesportowe jedzenie. A sam Małysz zjeść lubi, co zostało udokumentowane przez jego żonę.

Na Instagramie Izabeli Małysz znaleźć możemy zdjęcia, które pokazują zupełnie nieznane oblicze skoczka. Sportowiec zamiast w kombinezonie skoczka ma na sobie kuchenny fartuch i sprawdza swoje siły w kuchnii. Idzie mu to z resztą bardzo dobrze. Zdjęcia posiłku, jaki przygotował wraz z żoną z miejsca stały się prawdziwym hitem internetu.

Nowa potęga w polskiej piłce? Jeden z najbogatszych Polaków zainteresował się byłą drużyną EkstraklasyNowa potęga w polskiej piłce? Jeden z najbogatszych Polaków zainteresował się byłą drużyną EkstraklasyCzytaj dalej

Żona skoczka jest dumna z męża

Nie da się ukryć, że każda kobieta marzy o tym, aby jej ukochany umiał gotować. Małysz radzi sobie z patelnią i w fartuchu tak dobrze, jak z nartami za czasów swoich największych tryumfów. Sama małżonka nie kryje dumy z ukochanego i postanowiła pokazać, co wraz z mężem udało się jej ugotować.

Adam Małysz

Adam Małysz

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znoszą kolejny zakaz w Polsce. Ogromne ułatwienie, wielu czekało od dawna
  2. Zderzenie hulajnóg elektrycznych w Warszawie. Mężczyzna leżał na ziemi
  3. Kamil Stoch nigdy nie zdradził jednego szczegółu. Znamy prawdę na temat tego, czy nasz skoczek ma dzieci
  4. Robert Kubica może wrócić do Formuły 1. Polak stanął przed wielką szansą
  5. Oficjalnie. Karuzela transferowa ruszyła. Matysik w Bayerze, pilna informacja obiegła kibiców
  6. Polska ma samozwańczego prezydenta. Zaczyna on nawet wydawać dowody osobiste

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News