Adam Małysz
East News/Andrzej Iwanczuk/REPORTER
Autor Bartosz Goluch - 16 Kwietnia 2020

Adam Małysz ujawnił swój ukryty talent. "Byłem w tym całkiem niezły" (FOTO)

Adam Małysz to prawdziwy człowiek renesansu. Największe sukcesy odnosił oczywiście w skokach narciarskich, ale mogliśmy oglądać go również za kierownicą aut rajdowych oraz na pokładzie szybowca. Okazuje się, że na tym nie koniec!

"Orzeł z Wisły" zakończył karierę skoczka narciarskiego już 9 lat temu, ale kibice wciąż z zainteresowaniem śledzą jego poczynania. Niedługo po rozstaniu się ze skokami Małysz spróbował swoich sił w sportach motorowych. W latach 2012–2016 pięciokrotnie uczestniczył w Rajdzie Dakar. Niedawno na jego Instagramie mogliśmy również podziwiać zdjęcie legendarnego skoczka na pokładzie szybowca.

Zofia Klepacka znów szokuje. Podeptała symbol ważny dla milionów Polaków (FOTO)Zofia Klepacka znów szokuje. Podeptała symbol ważny dla milionów Polaków (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Ekstraklasa szykuje się do powrotu. Jest terminarz i data wznowienia rozgrywek
  2. Polska Agencja Atomistyki wydała komunikat na temat pożaru w Czarnobylu. Dotyczy on naszego kraju

Adam Małysz sprawnie wywijał kijem

Małysz, który pracuje obecnie jako dyrektor koordynator ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej PZN, opublikował zdjęcie z przeszłości. Na fotografii widzimy legendę polskich skoków, uprawiającego sport, który w naszym kraju jest rzadkością.

"Wspomnień ciąg dalszy. Czy ktoś z was kiedykolwiek grał w hokej na rolkach? Powiem wam, że ja byłem w 'to' całkiem niezły" - czytamy pod zdjęciem naszego mistrza. "A może uprawialiście jeszcze bardziej nietypowe sporty?" - zapytał czterokrotny medalista olimpijski, zachęcając fanów, by pochwalili się w komentarzach oryginalnymi dyscyplinami, w jakich próbowali swoich sił.

Fatalne wieści dla kibiców. Fatalne wieści dla kibiców. "W tym roku nie będzie już żadnych meczów"Czytaj dalej

Kibice zachwyceni wpisem Małysza

Internauci chętnie pochwalili się swoimi sportowymi wyczynami. W odpowiedzi na wpis Adama Małysza użytkownicy Instagrama pisali m.in. o łucznictwie i unihokeju. Jeden z komentujących wymyślił nawet nową dyscyplinę, mianowicie "bierki pod wodą".

Przed aktywnością fizyczną "Orła z Wisły" nie powstrzymuje nawet izolacja związana z epidemią koronawirusa. Niedawno Małysz wyznał, że regularnie ćwiczy w domu i dzięki temu schudł już dwa kilo. Brawo!

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragiczna granica pandemii przekroczona, każdy chciał jej uniknąć. Smutna wiadomość ze świata
  2. Pilna konferencja premiera. Morawiecki powiedział prawdę o stanie polskiej gospodarki
  3. Nie żyje wielka postać włoskiego futbolu. Był przyjacielem Zbigniewa Bońka
  4. Znany trener skoków narciarskich zaginął. Topnieje nadzieja na odnalezienie
  5. Franciszek Smuda tłumaczy się z klęski na Euro. Były selekcjoner wskazał winnych
  6. Grill z rodziną dozwolony, choć z małym "ale". Od mandatu dzieli nas tylko jedna rzecz

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News