Adam Małysz
TRICOLORS East News
Autor Mateusz Dziubiński - 16 Czerwca 2020

Wielki dzień w życiu Adama Małysza. "Orzeł z Wisły" aż otworzył szampana (FOTO)

Adam Małysz od dwudziestu lat jest jednym z najpopularniejszych Polaków. Za sprawą niesamowitych sukcesów na skoczniach całego świata “Orzeł z Wisły” zyskał niebywałą sympatię kibiców, którzy chętnie śledzą doniesienia o legendarnym zawodniku i jego życiu prywatnym. Ucieszy ich zapewne fakt, że obecny dyrektor polskiej kadry, świętował w weekend niezwykle ważny dzień. 

Adam Małysz miał w ten weekend niesamowitą okazję do świętowania. Legendarny polski skoczek narciarski świętował już 23. rocznicę ślubu ze swoją małżonką Izabelą. W ten ważny dla popularnej pary dzień nie zabrakło szampana i okolicznościowego tortu.

Kierowca umyślnie wjechał w polskich kolarzy. Bulwersujący incydent uchwyciła kamera (WIDEO)Kierowca umyślnie wjechał w polskich kolarzy. Bulwersujący incydent uchwyciła kamera (WIDEO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Artur Szpilka pobił znanego polityka. Wszystko uchwyciły kamery (WIDEO)
  2. W końcu tysiące Polaków się doczekają. Wicepremier przekazała nową wiadomość


Adam Małysz świętował w weekend rocznicę ślubu

“Orzeł z Wisły” ma za sobą długą i piękną karierę sportową. Dwadzieścia lat temu podbił serca milionów Polaków, gdy raz za razem stawał na najwyższym stopniu podium w konkursach Pucharu Świata i pozbawił wielkiego Martina Schmitta marzeń o triumfie w tej imprezie. Mimo że od zakończenia kariery przez Adama Małysza minęło już kilka lat, Polacy wciąż chętnie nasłuchują doniesień o swoim idolu.

Przez całą karierę zawodniczą, a obecnie już dyrektorską, Małyszowi towarzyszy jego żona Izabela. Para pobrała się dokładnie 23 lata temu, 16 czerwca 1997 roku i w miniony weekend słynni małżonkowie postanowili świętować swój jubileusz. Dzięki aktywności Izabeli Małysz w mediach społecznościowych, wiemy, jak wraz z mężem spędziła ten wyjątkowy dzień.

Wstrząsające doniesienia o patogwieździe FAME MMA. Omal się nie wykończyłaWstrząsające doniesienia o patogwieździe FAME MMA. Omal się nie wykończyłaCzytaj dalej


Izabela Małysz pokazała zdjęcia z małej uroczystości

Na relacji pani Izabeli w popularnym serwisie Instagram mogliśmy obejrzeć zdjęcie prezentujące dwa kieliszki wypełnione prawdopodobnie szampanem i malinami. To za pomocą tego niezwykle smacznego połączenia małżeństwo spełniło zapewne toast za wspólnie spędzone 23 lata. Małżonka Adama Małysza pochwaliła się również specjalnym wypiekiem, bezowym tortem, który własnoręcznie przygotowała na tę wyjątkową okazję. Atmosfera była zatem bezsprzecznie miła i romantyczna. Ze swej strony życzymy panu Adamowi i jego małżonce kolejnych 23 lat w szczęściu!

Adam Małysz

Adam Małysz

Źródło: Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Prowadzenie samochodu podczas burzy. Kilka porad, które mogą uchronić cię przed wypadkiem
  2. Wracają loty międzynarodowe. Musimy pamiętać o kilku ważnych kwestiach
  3. Reprezentant Polski skończył karierę. Grał z kadrą na Euro, mamy oficjalny komunikat
  4. Dawid Janczyk wyrzucony z kolejnego klubu. Wymowny komentarz zespołu
  5. Straszliwa kontuzja znanego gwiazdora. Nagranie tylko dla ludzi o mocnych nerwach (WIDEO)
  6. Piraci drogowi muszą się mieć na baczności. Tak mocnych i szybkich aut grupa Speed jeszcze nie miała

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News