Adam Małysz
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Autor Mateusz Dziubiński - 16 Listopada 2020

Adam Małysz przekazał niepokojące wiadomości. Polscy kibice skoków zamarli, mówi o dużych problemach jednego z liderów kadry

Adam Małysz na kilka dni przed startem nowego sezonu Pucharu Świata w skokach narciarskich przekazał kibicom w Polsce niepokojące informacje. Dyrektor Polskiego Związku Narciarskiego udzielił wypowiedzi dla portalu WP SportoweFakty, która tuż przed zawodami w Wiśle mocno wstrząsnęła wszystkimi fanami reprezentacji Polski.

Adam Małysz udzielił wywiadu dla portalu WP SportoweFakty. “Orzeł z Wisły” poruszył oczywiście temat nowego sezonu, który startuje już w najbliższy weekend. Słowa legendarnego skoczka mogą jednak zaniepokoić kibiców zimowej dyscypliny.

Robert Lewandowski uderza w Jerzego Brzęczka. Długo milczał, ale ostatecznie szczerze ocenił selekcjonera (WIDEO)Robert Lewandowski uderza w Jerzego Brzęczka. Długo milczał, ale ostatecznie szczerze ocenił selekcjonera (WIDEO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kamil Stoch zadziwił Polaków. Wyjawił, co jest dla niego ważniejsze od sportu, nikt nie mógł się spodziewać takich słów
  2. Nagranie z windy mrozi krew w żyłach. Szpital nie chciał przyjąć kobiety, jak tylko weszła do środka, zaczęło się najgorsze
  3. Przed chwilą ogłoszono druzgocącą informację. Nie żyje legendarny piłkarz, był idolem tysięcy osób


Adam Małysz udzielił wypowiedzi, która zaniepokoiła kibiców

Już w najbliższy weekend odbędą się długo wyczekiwane konkursy skoków narciarskich na skoczni w Wiśle. Najlepsi skoczkowie świata właśnie w Polsce zainaugurują nowy sezon Pucharu Świata. Nie zabraknie tam oczywiście także reprezentantów Polski.

Zawody na skoczni imienia Adama Małysza z powodu pandemii koronawirusa odbędą się bez udziału kibiców. Za sukces należy jednak uznać fakt, że rywalizacja w ogóle się odbędzie. Przez kilka tygodni nie było pewne, czy konkursów nie trzeba będzie odwołać.

Rosnąca z dnia na dzień liczba chorych na COVID-19 mogła skutkować wprowadzeniem przez rząd kolejnego lockdownu, co oznaczałoby, że zawodnicy spoza Polski nie mogliby wjechać do naszego kraju. Na szczęście na ten moment nic nie zagraża organizacji zawodów.

Kilka dni temu dyrektor naszej kadry, Adam Małysz zaprezentował kibicom krótkie nagranie spod skoczni w Wiśle. Mogliśmy na nim zobaczyć, jak wygląda proces naśnieżania obiektu. Przy okazji legendarny sportowiec zdradził też, jakich polskich skoczków będziemy mogli oglądać podczas pierwszego weekendu PŚ sezonu 2020/2021.

- Tymczasem poznaliśmy też nazwiska polskich zawodników, którzy wystartują w inauguracji Pucharu Świata. Będą to: Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Stefan Hula, Maciej Kot, Jakub Wolny, Andrzej Stękała, Aleksander Zniszczoł, Klemens Murańka, Paweł Wąsek, Tomasz Pilch oraz Jarosław Krzak. - napisał wówczas Małysz.

Teraz za sprawą kolejnej wypowiedzi “Orła z Wisły”, kibice dowiedzieli się czegoś jeszcze na temat przygotować naszej kadry do nowego sezonu. Tym razem niestety wypowiedź Małysza była mocno niepokojąca i dotyczyła jednego z liderów naszej reprezentacji.

Nie żyje były selekcjoner reprezentacji Polski. Z kadrą sięgnął po duży sukcesNie żyje były selekcjoner reprezentacji Polski. Z kadrą sięgnął po duży sukcesCzytaj dalej


Niepokojące słowa Małysza o liderze reprezentacji skoczków

Jak zdradził Adam Małysz w rozmowie z portalem WP SportoweFakty, podczas przygotowań do Pucharu Świata, problemy miał Dawid Kubacki. Niestety nie dowiedzieliśmy się, co konkretnie miał na myśli legendarny skoczek.

Otrzymaliśmy natomiast informację, że forma Kubackiego przed startem sezonu nie jest najlepsza, a zawodnik dopiero walczy o jej odbudowanie. To bardzo zła wiadomość przed inauguracyjnymi zawodami.

- Dawid borykał się z pewnymi problemami. Jego skoki nie były takie, do jakich nas przyzwyczaił. Ale to jest fighter. Jak przychodzi stanąć na wysokości zadania to pokazuje pazur. Obecnie stopniowo dochodzi do wysokiej dyspozycji. Największe kłopoty miał jesienią. Warto jednak zauważyć, że on bardzo długo trzymał wysoki poziom. I to praktycznie bez żadnych przerw. W pewnym momencie musi przyjść obniżka dyspozycji - powiedział Małysz.

Źródło: WP SportoweFakty

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Sony podało oficjalną informację na temat PlayStation 5. Firma ogłosiła sukces, a gracze są wściekli
  2. Roczny chłopiec wymagał przeszczepu nerki, rodzice tracili nadzieję. Za gest pielęgniarki będą wdzięczni do końca życia
  3. Przed chwilą ogłoszono druzgocącą informację. Nie żyje legendarny piłkarz, był idolem tysięcy osób
  4. Adam Małysz pokazał niebywałe nagranie ze swojego domu. Takiego go nie znacie, wideo poruszyło tysiące Polaków (WIDEO)
  5. Kamil Stoch zadziwił Polaków. Wyjawił, co jest dla niego ważniejsze od sportu, nikt nie mógł się spodziewać takich słów
  6. Nagranie ze śmiertelnego wypadku w Łodzi. Tragiczne zdarzenie zarejestrowała samochodowa kamerka.
  7. Bogdan nie wytrzymał, padły ostre słowa. W "Rolnicy. Podlasie" zrobiło się naprawdę gorąco

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News