Adam Małysz
East News/Andrzej Iwanczuk/REPORTER
Autor Bartosz Goluch - 17 Kwietnia 2020

Adam Małysz ma przecieki z ministerstwa. "Orzeł z Wisły" zdradza, co dalej z obostrzeniami

Adam Małysz ujawnił zakulisowe informacje na temat wznowienia rozgrywek sportowych na terenie polski. Pochodzą one z wiarygodnego źródła, czyli ministerstwa sportu. Nasz mistrz uchylił rąbka tajemnicy na ten temat.

Adam Małysz w rozmowie z WP Sportowefakty oświadczył, że na razie przygotowania skoczków przebiegają według ustalonego wcześniej planu, gdyż zawodnicy sami są w stanie zapewnić sobie podstawowe przyrządy. Na razie nie wiadomo jednak, jak będą wyglądały kolejne tygodnie.

Adam Małysz przerwał milczenie. Nie widzi żadnych szans. Adam Małysz przerwał milczenie. Nie widzi żadnych szans. "Tak źle nie było od dawna"Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Zofia Klepacka znów szokuje. Podeptała symbol ważny dla milionów Polaków (FOTO)
  2. Biedronka rusza naprzeciw obecnym wymaganiom. W każdym sklepie popularnej sieci kupimy maseczki ochronne

Adam Małysz o obostrzeniach wobec sportowców

- Tragedii nie ma, ale treningi teraz są uzupełniające i podbudowujące. Przydałoby się już przejść do ćwiczeń specjalistycznych, do których potrzebna jest siłownia i konkretny sprzęt - mówi Małysz w rozmowie z Dawidem Górą.

Dyrektor koordynator ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim ujawnił dalsze plany ministerstwa sportu ws. restrykcji związanych z epidemią koronawirusa. - Sygnały z ministerstwa sportu już są. Obostrzenia, jeśli chodzi o sportowców, też mają zostać trochę złagodzone. Ośrodki COS mają być przygotowane i od końca kwietnia sporo może się zmienić - zdradził Małysz.

Jakub Błaszczykowski przeżył rodzinny dramat. Stracił najbliższe osobyJakub Błaszczykowski przeżył rodzinny dramat. Stracił najbliższe osobyCzytaj dalej

Małysz pozostaje optymistą

Nasz mistrz z przymrużeniem oka odniósł się do przeciągającej się izolacji z powodu epidemii COVID-19. - Większość chłopaków ma już żony, a wcześniej nie było możliwości, aby spędzić w domu tyle czasu. Wiele sytuacji się wyjaśni. Sprawdzą, jak to jest spędzać dłuższy czas z rodzinami - żartuje.

Skoczkowie mają w tym roku rekordowo dużo czasu dla swoich bliskich również z powodu przedwczesnego zakończenia Pucharu Świata i odwołania mistrzostw świata w lotach narciarskich. Dzięki temu "zyskali" około dwóch tygodni przymuswego wolnego.

Źródło: WP Sportowefakty

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uderzyła w Polsce "burza piaskowa". Porażające nagranie, eksperci mają złe wieści
  2. Ustawił podjazd dla niepełnosprawnych przed klatką. W zemście znalazł przykrą niespodziankę na wycieraczce
  3. Kiedy wrócą rozgrywki piłki nożnej i Ekstraklasy? Ogłoszono oficjalny komunikat, wszystko jasne
  4. Tomasz Hajto wyzwany na pojedynek w MMA. "Ma większe doświadczenie w bójkach pod dyskoteką"
  5. Kibice i piłkarze błagali. Mimo to, władze rozebrały budynek klubowy. Drużyna może przestać istnieć
  6. Dużo łatwiej stracisz prawo jazdy. Rząd już pracuje nad zmianami

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News