Adam Małysz rolki pasja
Instagram - Adam Małysz
Autor Piotr Bernaciak - 17 Kwietnia 2020

Adam Małysz zdradził swój największy sekret. Te zdjęcia mówią wszystko, wielka niespodzianka (FOTO)

Adam Małysz postanowił zdradzić polskim fanom sekret, o którym nie wspominał przez bardzo wiele lat. Ujawnił również bardzo interesujące zdjęcia, które zaskoczyły wielu kibiców śledzących byłego skoczka w mediach społecznościowych.

Adam Małysz postanowił podzielić się z fanami informacją na temat tego, co zdarzyło mu się ćwiczyć przed wieloma laty. Zdjęcie opublikowane przez mistrza z Wisły jest prawdziwą perełką, której nie mieliśmy okazji widzieć do tej pory. Nie wiedzieliśmy o tajemniczej pasji naszego legendarnego skoczka, który postanowił dziś zamieścić wiele mówiący wpis w mediach społecznościowych.

Nie da się ukryć, że tylko najbliżsi mogli wiedzieć o pasji Adama Małysza, która zdecydowanie nie należy do najpopularniejszych. Mimo wszystko obecny dyrektor sportowy Polskiego Związku Narciarskiego postanowił podzielić się z kibicami niezwykłą fotografią sprzed wielu lat, gdy jeszcze trwała jego kariera w reprezentacji Polski.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Zofia Klepacka znów szokuje. Podeptała symbol ważny dla milionów Polaków (FOTO)
  2. Biedronka rusza naprzeciw obecnym wymaganiom. W każdym sklepie popularnej sieci kupimy maseczki ochronne
Miał wziąć ślub, niestety nie żyje. Media potwierdziły śmierć młodego gwiazdora, odszedł za wcześnieMiał wziąć ślub, niestety nie żyje. Media potwierdziły śmierć młodego gwiazdora, odszedł za wcześnieCzytaj dalej

Adam Małysz wstawił zdjęcie sprzed lat

Kilka tygodni temu Adam Małysz musiał przejść kwarantannę z powodu powrotu po pobycie w Norwegii. Polska kadra przebywała na północy tuż przed zakończeniem sezonu Pucharu Świata i wrócili tylko dzięki temu, że posłany został po nich rządowy samolot. Nasi reprezentanci poddali się kwarantannie, która dobiegła już końca. Na szczęście żaden z nich nie przejawiał objawów koronawirusa.

W trakcie pobytu w domu Adam Małysz postanowił pochwalić się zdjęciem przedstawiającym... jego samego sprzed lat. Dowiedzieliśmy się, że nasz były skoczek bardzo lubił hokej na rolkach i ćwiczył ten sport, jednak z wiadomych przyczyn nie mógł poświęcić się temu całkowicie. Jego czas zajmowały wówczas treningi do kolejnych skoków. Odnaleziona fotografia wywołałą jednak powrót wspomnień.

Miał wziąć ślub, niestety nie żyje. Media potwierdziły śmierć młodego gwiazdora, odszedł za wcześnieMiał wziąć ślub, niestety nie żyje. Media potwierdziły śmierć młodego gwiazdora, odszedł za wcześnieCzytaj dalej

Adam Małysz poinformował o swojej pasji

- Wspomnień ciąg dalszy. Czy ktoś z was kiedykolwiek grał w hokej na rolkach? Powiem wam, że ja byłem w "to" całkiem niezły. A może uprawialiście jeszcze bardziej nietypowe sporty? Pochwalcie się w komentarzach - napisał do swoich fanów Adam Małysz.

Adam Małysz rolki

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromne zmiany w Polsce. Premier zdradził cały plan, wiadomo co z hotelami i wakacjami
  2. Jak długo będziemy nosić maseczki? Minister Zdrowia na konferencji rozwiał wszystkie wątpliwości
  3. Kiedy wrócą rozgrywki piłki nożnej i Ekstraklasy? Ogłoszono oficjalny komunikat, wszystko jasne
  4. Tomasz Hajto wyzwany na pojedynek w MMA. "Ma większe doświadczenie w bójkach pod dyskoteką"
  5. Kibice i piłkarze błagali. Mimo to, władze rozebrały budynek klubowy. Drużyna może przestać istnieć
  6. Morawiecki zabrał głos w kwestii zamkniętych granic. Musimy uzbroić się w cierpliwość

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News