Adam Małysz wyznanie
Instagram - Adam Małysz
Autor Łukasz Kowalski - 17 Lipca 2020

Adam Małysz opowiedział o tym, co bolało go najbardziej. Słowa mistrza dają do myślenia

Adam Małysz 22 czerwca poinformował, że otrzymał pozytywny wynik testów badań na obecność koronawirusa. Orzeł z Wisły przez niemal miesiąc przebywał na kwarantannie. Niedawno nasz mistrz przekazał informację, że w końcu jest zdrowy. Za pomocą swoich mediów społecznościowych wyznał, czego brakowało mu podczas kwarantanny.

Adam Małysz w poniedziałek 22 czerwca za pomocą swoich mediów społecznościowych poinformował, że jest chory na COVID-19. Małysz w swoim wpisie zapewnił fanów, że choroba przebiega bezobjawowo i że ma nadzieję, że szybko będzie mógł przekazać kibicom dobre wiadomości.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Poważne oskarżenia pod adresem Adama Małysza. Aż trudno w nie uwierzyć, nasz mistrz odpiera zarzuty
  2. Kolejne europejskie miasto zrywa współpracę z Polską. Powód jest poważny
Anna Lewandowska wróciła do pracy. Nakarmiła córkę na wizjiAnna Lewandowska wróciła do pracy. Nakarmiła córkę na wizjiCzytaj dalej

Adam Małysz pokonał koronawirusa

- Witajcie kochani. Tydzień zaczynam niezbyt dobrą wiadomością. Po tym, jak jedna z osób, z którymi miałem kontakt w ostatnich dniach, miała pozytywny wynik testu na Covid-19, zdecydowałem poddać się badaniu. Okazało się, że zachorowałem na koronawirusa. Na szczęście na razie choroba przebiega bezobjawowo. Mam nadzieję, że tak będzie do wyzdrowienia. - napisał Małysz w czerwcu na swoim profilu na Facebooku.

- Jak wiecie, przestrzegam zasad bezpieczeństwa, ale okazuje się, że to nie wystarcza. Niech ta sytuacja będzie i dla Was przestrogą - dbajcie o siebie i uważajcie. - dodał.
Po niemal miesiącu Małysz poinformował, że udało mu się pokonać koronawirusa i że wraca do pracy. Dyrektor koordynator ds. kombinacji norweskiej i skoków narciarskich w Polskim Związku narciarskim, za pomocą swoich mediów społecznościowych potwierdził dobre wiadomości.

- Witajcie po dłuższej przerwie. Z radością mogę Wam przekazać, że moja kwarantanna dobiega końca. Testy wykazały, że jestem zdrowy. Mogę wrócić do normalnego funkcjonowania oraz pracy, co bardzo mnie cieszy - napisał na Instagramie Małysz w ubiegłym tygodniu.

Nowe informacje ws. kibiców w Polsce wyszły na jaw. Już niedługo więcej osób na meczach, wiemy ileNowe informacje ws. kibiców w Polsce wyszły na jaw. Już niedługo więcej osób na meczach, wiemy ileCzytaj dalej

Małysz wyznał czego mu brakowało na kwarantannie

W tym samym wpisie Orzeł z Wisły zaapelował do wszystkich, nie tylko do swoich fanów. Polak przestrzegał przed zbytnim lekceważeniem epidemii. W apelu Małysz prosił kibiców, aby pamiętali o swoim zdrowiu.

- Jednocześnie pamiętajcie - epidemia wcale się nie skończyła i ciągle trzeba na siebie uważać - zaapelował Małysz.

Małysz po trzech tygodniach kwarantanny i walki z chorobą mógł pozwolić sobie na odpoczynek i relaks. Polak wybrał się z grupą znajomych nad jezioro. Wszystko udokumentował na zdjęciu opublikowanym na Instagramie. Małysz w opisie zdjęcia wyznał, czego mu brakowało podczas kwarantanny.

- Szybki "wypad" ze znajomymi po kwarantannie. Powiem wam, że brakowało mi wyjazdów - napisał Orzeł z Wisły.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Biedronka i Lidl zaostrzają walkę o klientów. My tylko na tym zyskamy, szykują się ostre cięcia cen
  2. Fascynujący widok. Tak wygląda wnętrze Saturna
  3. Robert Lewandowski pokazał niesamowity talent małej Klary. Aż trudno uwierzyć, że ma dopiero 3 lata
  4. Kamil Stoch i Piotr Żyła mają wspólną tajemnicę. Połączył ich nie tylko sport, mało kto o tym wiedział
  5. Rywal Kamila Stocha został piosenkarzem. Znany skoczek nagrał wakacyjny hit (WIDEO)
  6. Wideo - Niezwykle dramatyczny wypadek na autostradzie A1. Samochód mocno dachował po staranowaniu przez ciężarówkę

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News