.
.
Autor Piotr Bernaciak - 18 Stycznia 2020

Dawid Kubacki pobił rekord Adama Małysza i Kamila Stocha. Niesamowity wyczyn naszego skoczka

Adam Małysz długo mógł cieszyć się swoim niesamowitym osiągnięciem, jednak w końcu wyrównał go inny Polak. Dziś niesamowity wyczyn został przebity za sprawą fantastycznej dyspozycji Dawida Kubackiego.

Adam Małysz w latach swojej świetności dawał milionom Polaków ogromną radość. Nie da się ukryć, że to właśnie on sprawił, że dzisiaj setki tysięcy widzów zbierają się regularnie przed telewizorami, by śledzić kolejne losy Kamila Stocha i Dawida Kubackiego. Ostatni z wymienionych jest ostatnio w wybitnej formie, co potwierdza swoimi rewelacyjnymi rezultatami.

Jeszcze do dziś Adam Małysz mógł pochwalić się niesamowitym rekordem, który był nieosiągalny dla setek skoczków z całego świata. Wiele mówi to, że jedynie Kamil Stoch po latach powtórzył to osiągnięcie. Kilka dni temu w historii zapisał się również Dawid Kubacki, a teraz udało im się przebić osiągnięcie swoich dawnych kolegów z reprezentacji, którzy osiągali swoje sukcesy przed laty.

Minęło 16 lat od debiutu Kamila Stocha w Pucharze Świata. Pierwszy skok był daleki od ideału (WIDEO)Minęło 16 lat od debiutu Kamila Stocha w Pucharze Świata. Pierwszy skok był daleki od ideału (WIDEO)Czytaj dalej

Adam Małysz długo mógł pochwalić się swoim rekordem

Adam Małysz w swojej niesamowitej karierze długo uchodził za niedościgniony wzór dla polskich skoczków. Dopiero Kamil Stoch pokazał, że da się wyrównać jego osiągnięcia i być w dyspozycji równej mistrzowi z Wisły. Teraz z kolei to Dawid Kubacki przeżywa najlepszy okres w swojej karierze i deklasuje kolejnych rywali w kolejnych konkursach Pucharu Świata.

Dziś udało mu się wygrać konkurs w Titisee-Neustadt, co oznacza, że osiągnął siódme podium w Pucharze Świata z rzędu. Tego typu rezultat nie przydarzył się żadnemu Polakowi w historii. Sześć razy z rzędu na podium byli wspomniani już Małysz i Stoch.

Adam Małysz nie miał sobie równych

Teraz Dawid Kubacki ma pełne prawo by uważać się za jednego z najlepszych skoczków w historii naszego kraju. Wszystko za sprawą rewelacyjnego początku 2020 roku, gdy właściwie stał się on obecnie najlepszym skoczkiem spośród wszystkich biorących udział w konkursach. Życzymy mu, by ta dyspozycja została podtrzymana do końca Pucharu Świata.

fot. CHRISTOF STACHE/AFP/East News

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromny pech Kamila Stocha. Pogrzebał swoje szanse na zwycięstwo, niewytłumaczalny rezultat
  2. Polacy udowodnili doskonałą formę w Titisee-Neustadt. Fantastyczny Dawid Kubacki, świetny Kamil Stoch
  3. Nie żyje Polak, który zapisał się w historii. Był prawdziwą legendą, mieszkańcy darzyli go wielkim szacunkiem
  4. Córka Agaty Mróz niedługo skończy 12 lat. To właśnie dla niej nasza siatkarka oddała swoje życie
  5. Ujawniono zarobki skoczków narciarskich. Kibice wściekli, absurdalna sytuacja
  6. Okropny wypadek na planie popularnego serialu. Nie żyje 2 uwielbianych aktorów

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News