Adam Małysz
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Autor Mateusz Dziubiński - 18 Lipca 2020

Adam Małysz powiedział Polakom całą prawdę. W trakcie choroby stracił bardzo wiele, mało kto o tym wiedział

Adam Małysz ma za sobą kilka naprawdę ciężkich i stresujących tygodni. Dyrektor Polskiego Związku Narciarskiego ds. skoków i kombinacji norweskiej zaraził się koronawirusem i musiał poddać się kwarantannie. Czas spędzony w izolacji nie był łatwy. Legendarny sportowiec zdradził kibicom, co było najtrudniejsze podczas dni spędzonych w izolacji.

Adam Małysz ujawnia szczegóły pobytu w kwarantannie przez kilka tygodni, po tym, gdy okazało się, że zaraził się koronawirusem. “Orzeł z Wisły” opowiedział w wywiadzie, jak wyglądał przebieg choroby w jego organizmie. Mało kto zdaje sobie sprawę, co przeszedł uwielbiany sportowiec.

Tragiczne doniesienia złamały nam serce. J. Aleksandrowska popełniła samobójstwo. 20-latka pozostawiła straszną wiadomośćTragiczne doniesienia złamały nam serce. J. Aleksandrowska popełniła samobójstwo. 20-latka pozostawiła straszną wiadomośćCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Smutna wiadomość obiegła świat. Nie żyje były reprezentant Argentyny, wychował Diego Maradonę
  2. Oburzające sceny nad Morskim Okiem. Aż przykro patrzeć


Adam Małysz udzielił szczerego wywiadu o chorobie

Jeden z najlepszych sportowców w historii Polski zszokował kibiców, gdy ogłosił w swoich mediach społecznościowych, że zaraził się koronawirusem. Adam Małysz musiał bezzwłocznie poddać się kwarantannie i zrezygnować z wszelkich obowiązków wykonywanych w związku z funkcją dyrektora kadry skoczków i kombinatorów norweskich. Na szczęście legendarny skoczek wyzdrowiał już w zupełności i opowiedział, jak wyglądał w jego przypadku przebieg choroby.

- Sama choroba przebiegła bez specjalnych objawów, ale… nie całkiem. Po kilku dniach, gdy zjadłem rosół, pomyślałem sobie "źle przyprawiony". Okazało się, ze to był początek, bo potem na sześć dni straciłem smak i węch. Potem wrócił. A ponadto czułem się nieco zmęczony przy pracach fizycznych. Współczuję tym, którzy mają klasyczne objawy - powiedział Małysz w rozmowie z “Super Expressem”. Jednak to nie objawy fizyczne najbardziej doskwierały dawnemu mistrzowi.

Anna Lewandowska zdradziła swój wielki, kulinarny sekret. Przepyszna pomidorowa, prawdziwa symfonia smakuAnna Lewandowska zdradziła swój wielki, kulinarny sekret. Przepyszna pomidorowa, prawdziwa symfonia smakuCzytaj dalej


Legendarny skoczek zdradził, co było najtrudniejsze podczas kwarantanny

Adam Małysz zdradził, że najgorsza była dla niego świadomość, że mógł nieświadomie zarazić inne osoby, z którymi miał kontakt. Przypomnijmy, że pojawiło się ryzyko, że Małysz mógł przekazać chorobę naszym skoczkom, którzy przebywali na zgrupowaniu. Na szczęście wszyscy przeszli badania i okazało się, że są zdrowi.

- Poczucie, że wirus jest w organizmie, działa na psychikę. Najgorzej było na początku. Dręczyło mnie poczucie, ze mogłem kogoś zarazić. Niby nikt nie miałby o to pretensji, ale kadra skoczków miałaby problem w przygotowaniach, gdyby musiała przejść dwutygodniową kwarantannę - wyznał były czterokrotny triumfator Pucharu Świata.

Źródło: "Super Express"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. ZUS wygadał się jak powiększyć swoją emeryturę. Rozwiązanie jest proste, a wiele osób nie korzysta
  2. Diablo 2 w 4K i 60 FPS. Gra wygląda po prostu przepięknie
  3. Wielkie zmiany w Polonii Warszawa. Właściciel klubu chce zmiany herbu, odebrało nam mowę (FOTO)
  4. Jerzy Brzęczek zaskoczy kibiców. Media: Selekcjoner powoła znanego gracza, to będzie jego debiut
  5. Włoskie media nie mają wątpliwości. Arkadiusz Milik podjął decyzję w sprawie transferu, wiemy gdzie ma trafić
  6. Wideo - Niezwykle dramatyczny wypadek na autostradzie A1. Samochód mocno dachował po staranowaniu przez ciężarówkę

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News