Adam Małysz
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Autor Mateusz Dziubiński - 18 Października 2020

Adam Małysz przekazał tysiącom Polaków druzgocące wiadomości. Chodzi o nowy sezon skoków

Adam Małysz udzielił wypowiedzi dla portalu Onet.pl, która może zaniepokoić tysiące kibiców skoków narciarskich czekających na start rywalizacji w Pucharze Świata. Ta rozpocznie się już za niewiele ponad miesiąc konkursami w Wiśle. Legendarny skoczek zwrócił jednak uwagę na fakt dotyczący nowego sezonu, który może sprawić, że nie dane nam będzie się cieszyć kolejnymi skokami najlepszych zawodników świata.

Adam Małysz wprawił w spore zaniepokojenie polskich kibiców skoków narciarskich swoją ostatnią wypowiedzią. Dyrektor Polskiego Związku Narciarskiego w rozmowie z Onet.pl zwrócił uwagę na sytuację, która może sprawić, że nadchodzący sezon Pucharu Świata zostanie wypaczony.

Zmysłowa Ewa Brodnicka rozgrzała nas do czerwoności. Pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków (FOTO)Zmysłowa Ewa Brodnicka rozgrzała nas do czerwoności. Pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski został wybrany najlepszym na świecie. Odstawił wielkiego Leo Messiego, pękamy z dumy
  2. W szpitalach nagle pojawili się żołnierze. Dyrektorzy rozkładają ręce i ujawniają szczegóły
  3. Zbigniew Boniek zdradził Polakom prawdę. Chodzi o przerwanie Ekstraklasy, scenariusz jest dramatyczny


Adam Małysz zaniepokojony przed nowym sezonem

Wielkimi krokami zbliża się inauguracja Pucharu Świata w skokach narciarskich w sezonie 2020/2021. Na weekend 21-22 listopada zaplanowane są konkursy na skoczni imienia Adama Małysza w Wiśle. Legendarny skoczek, którego imię nosi obiekt, jest obecnie dyrektorem Polskiego Związku Narciarskiego ds. skoków i kombinacji norweskiej i ma spore obawy przed startem sezonu.

Małysz udzielił wypowiedzi dla portalu Onet.pl, w której poruszył oczywiście wątek nurtujący wszystkich, czyli panujące na świecie pandemii koronawirusa. Sezon 2019/2020 Pucharu Świata zakończył się przedwcześnie z powodu właśnie wybuchu pandemii, a “Orzeł z Wisły” obawia się, że także kolejna kampania zostanie wypaczona przez COVID-19.

Anna Lewandowska zdradziła swój przepis na idealną niedzielę. Jej gołąbki to prawdziwy hit, wszystko przez jeden składnikAnna Lewandowska zdradziła swój przepis na idealną niedzielę. Jej gołąbki to prawdziwy hit, wszystko przez jeden składnikCzytaj dalej


Pandemia pokrzyżuje plany skoczków i Pucharu Świata?

- Co zrobimy, jeśli paru naszych skoczków się zarazi i pójdzie na kwarantannę? Odpadnie nam kilka konkursów. Pandemia wypaczy wyniki i moim zdaniem sezon nie będzie do końca sprawiedliwy - stwierdził Adam Małysz w rozmowie z Onet.pl. Wskazał również na problemy natury organizacyjnej.

- Finowie i Rosjanie już poinformowali nas, że będą wymagać tych testów. Musi być ważny przez 72 godziny i tu zaczynają się schody. Teoretycznie można zrobić test jeszcze w Polsce, tyle że wiemy, jak wygląda sytuacja z lotami. Jeśli zostanie podróż samochodem, będziemy musieli robić wszystko na miejscu. A w Finlandii jeden test kosztuje 200 euro. Kto za to zapłaci? - pyta ikona polskiego sportu. Pozostaje nam zatem czekać, jak organizatorzy rozwiążą multum problemów, które już u progu nowego sezonu wywołała pandemia.

Źródło: Onet.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najpiękniejsze gwiazdozbiory na polskim niebie. Znajdziesz je za pomocą prostej aplikacji
  2. Od dzisiaj wchodzą w życie nowe zasady. Ważne zmiany dla dzieci i ich rodziców
  3. Prawda na temat Adama Nawałki wyszła na jaw. Dostał zdumiewającą propozycję
  4. Zbigniew Boniek zdradził Polakom prawdę. Chodzi o przerwanie Ekstraklasy, scenariusz jest dramatyczny
  5. Cristiano Ronaldo oskarżony. Miał poważnie złamać prawo, Portugalczyk wyznał prawdę fanom
  6. Wprowadzają stan wyjatkowy na 30 dni. Sytuacja za granicą wygląda coraz gorzej

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News