Adam Małysz
ANDRZEJ IWANCZUKREPORTER
Autor Mateusz Dziubiński - 19 Maja 2020

Adam Małysz opowiedział o swojej tajemniczej pasji. Zaraził nią Kamila Stocha

Adam Małysz ma wielki wpływ na kolejne pokolenia zawodników rywalizujących w skokach narciarskich. Gdyby nie “Małyszomania” pewnie dzisiaj nie oglądalibyśmy tylu sukcesów naszych skoczków na arenach międzynarodowych. “Orzeł z Wisły”, dzisiaj pracujący jako dyrektor PZN, odpowiada również za inspirację w życiu prywatnym dla naszych kadrowiczów. Jak się okazało, zaraził Kamila Stocha ciekawym hobby.

Adam Małysz pochwalił się w swoich mediach społecznościowych kolejnym zdjęciem ukazującym, jak spędza czas kwarantanny. Hobby, jakiemu oddaje się w tym trudnym czasie, spodobało się kibicom i… Kamilowi Stochowi.

Media przekazały tragiczne informacje. Nie żyje piłkarski medalista olimpijski, wielka strataMedia przekazały tragiczne informacje. Nie żyje piłkarski medalista olimpijski, wielka strataCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Olbrzymia tragedia w rodzinie słynnego gwiazdora. Jego 8-letni synek zginął w dramatyczny sposób
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać


Adam Małysz pochwalił się nowym hobby

Skoki narciarskie zakończyły sezon już kilka tygodni temu. Rywalizację przerwano z powodu rozprzestrzeniającej się pandemii koronawirusa. Skoczkowie zatem zyskali dodatkowy czas na odpoczynek, choć w tym trudnym dla wszystkich czasie, ciężko jest naprawdę odpocząć. Adam Małysz pokazał jednak, że świetną metodą, by się zrelaksować, jest posiadanie hobby.

Legendarny skoczek zdradził, że uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu niekoniecznie tylko na skoczni. Jego nowym ulubionym miejscem jest przydomowy ogród, gdzie może oddawać się szeregowi prac. "Wielu z was wie, że jestem fanem amatorskiego ogrodnictwa. W zeszłym roku postawiłem przed domem wielkie donice na zioła. Teraz potrawy, które gotujemy, mają jeszcze więcej smaku dzięki domowym przyprawom" - napisał pod załączonym na Instagramie zdjęciem Adam Małysz.

Jan Tomaszewski bezwzględny wobec przedłużenia kontraktu z Brzęczkiem. Jan Tomaszewski bezwzględny wobec przedłużenia kontraktu z Brzęczkiem. "Doprowadził do kompromitacji Polski"Czytaj dalej


Kamil Stoch podobnie jak jego mentor oddaje się nowej pasji

Jak się okazało już kilka godzin później, obecny dyrektor Polskiego Związku Narciarskiego nie jest jedynym entuzjastą tej formy wypoczynku w gronie wybitnych reprezentantów. Podobne zamiłowanie do prac w ogrodzie odkrył w sobie Kamil Stoch. Lider kadry skoczków również zamieścił we wspomnianym serwisie społecznościowym zdjęcie, na którym widzimy go podczas pracy z wielką kosiarką. "Z cyklu ukryte pasje Kamila Stocha. Ogród stał się moim nowym królestwem, ale i sposobem na relaks" - napisał Stoch.

Źródło: Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wyciekły dane 9 milionów osób i ponad 2 tysięcy kart kredytowych. Klienci linii lotniczych ofiarami hakerów
  2. Ksiądz nagle źle się poczuł, wezwano karetkę. Kościół w kwarantannie, czekają na testy
  3. Adam Małysz opowiedział o swojej tajemniczej pasji. Zaraził nią Kamila Stocha
  4. Bayern Monachium poinformował o kontuzji swojego zawodnika. Lekarze są pewni, nie zagra do końca sezonu
  5. Jan Tomaszewski bezwzględny wobec przedłużenia kontraktu z Brzęczkiem. "Doprowadził do kompromitacji Polski"
  6. Kierowco, lepiej się pośpiesz. Czasy tanich paliw już się kończą

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News