Adam Małysz
Instagram Adam Małysz
Autor Mateusz Dziubiński - 20 Lipca 2020

Adam Małysz przekazał Polakom porażającą nowinę. Żona przeszła jego chorobę bardzo źle, miała cięższe objawy niż skoczek

Adam Małysz ma za sobą kilka ciężkich tygodni w związku z zakażeniem koronawirusem. Łatwo nie było również małżonce popularnego sportowca, Izabeli Małysz. Z uwagi na chorobę męża, musiała podobnie jak on zdecydować się na odizolowanie od innych osób. “Orzeł z Wisły” na szczęście pokonał infekcję i czuje się już dobrze. Popularny sportowiec w wywiadzie zdradził jednak, że jego małżonka zniosła jego chorobę znacznie gorzej niż on sam. 

Adam Małysz zdradził, że jego małżonka, Izabela, ciężko przeżyła jego chorobę. Kilka tygodni temu okazało się, że uwielbiany przez kibiców, legendarny skoczek zaraził się koronawirusem. Partnerka życiowa “Orła z Wisły” okres spędzony w kwarantannie zniosła gorzej niż sam zarażony śmiertelnym wirusem.

Wstrząsające informacje ws. Złotej Piłki. Robert Lewandowski na pewno nie zdobędzie prestiżowej nagrodyWstrząsające informacje ws. Złotej Piłki. Robert Lewandowski na pewno nie zdobędzie prestiżowej nagrodyCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Jedno z największych miast trafiło do żółtej strefy. Ministerstwo ogłosiło nową listę żółtych i czerwonych powiatów
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. Duże zmiany na liście regionów objętych obostrzeniami. Jest też lista regionów zagrożonych


Adam Małysz opowiedział o trudach jego żony

Ostatnie tygodnie były bardzo stresujące dla wszystkich kibiców Adama Małysza. Uwielbiany, legendarny już sportowiec, podzielił się z fanami smutną informacją, że zaraził się koronawirusem i zmuszony jest poddać się kwarantannie. Teraz na szczęście “Orzeł z Wisły” czuje się już dobrze i ponownie może cieszyć się życiem, a także wrócić do pracy z kadrą naszych skoczków. Choroba jednak dała mu się we znaki.

Gdy zakończył się okres kwarantanny, a Małysz otrzymał wyniki badań, które stwierdziły, że pokonał koronawirusa, obecny dyrektor PZN udzielił wywiadu dla “Super Expressu”, w którym opowiedział, jak wyglądał u niego przebieg choroby. Dowiedzieliśmy się między innymi, że na kilka dni Adam Małysz stracił węch i smak, a także czuł się osłabiony podczas wykonywania lekkich prac domowych.

Media podały tragiczne informacje. Nie żyje jedna z legend EkstraklasyMedia podały tragiczne informacje. Nie żyje jedna z legend EkstraklasyCzytaj dalej


Izabela Małysz ciężko znosiła chorobę męża

Ostatnio legendarny zawodnik miał okazję porozmawiać z dziennikarzami śniadaniowego programu “Dzień Dobry TVN”, w którym zdradził, że choroba dokuczała nie tylko jemu, ale także jego małżonce, Izabeli. Ze słów wielokrotnego medalisty najważniejszych imprez skoków narciarskich można wywnioskować, że jego partnerka znosiła chorobę znacznie gorzej niż on sam, mimo że nie zaraziła się COVID-19.

- Byłem na kwarantannie w domu, niestety z żoną, bo ona również nie mogła wychodzić. Co ciekawe, ona nie została zakażona koronawirusem, trzy testy wypadły ujemnie. Choć muszę przyznać, że na początku ona miała większe objawy, niż ja. Myślę, że to psychika płatała jej figle, bo dużo o tym czytała. Dopiero gdy okazało się, że na pewno nie ma koronawirusa, te objawy u niej ustąpiły - wyznał Adam Małysz.

Źródło: pomponik.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szefowa ZUS z zaskakującą informacją dla seniorów. Klasyczna forma emerytur i zasiłków zniknie?
  2. Rosjanie ujawnili tajne nagranie wybuchu najpotężniejszej bomby wodorowej świata
  3. Magda Gessler ujawniła tajemnicę. Wyznała, któremu klubowi kibicuje, jej wybór zaskoczył wiele osób
  4. Hitowy transfer Leo Messiego coraz bliżej. Znamy nazwę klubu, trzeba tylko ustalić detale
  5. Justyna Żyła nie przestaje zaskakiwać. Jej nowe zdjęcie łamie przyjęte kanony (FOTO)
  6. Szokujące nagranie niczym z filmu akcji - Funkcjonariusze wywlekli kierowcę z auta

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News