Adam Małysz
instagram.com/adammalysz
Autor Mateusz Wysokiński - 22 Stycznia 2020

Gorzka prawda na temat Adama Małysza wyszła na jaw. Bezlitosne słowa byłego trenera

Adam Małysz to bez wątpienia jeden z najbardziej lubianych i szanowanych polskich sportowców. Mało kto zdaje sobie jednak sprawę z tego, że medalista olimpijski ma swoją mroczną stronę, o której nikt nie mówił. Dopiero były trener sportowca po latach ujawnił prawdę na temat ulubieńca polskich kibiców. Te słowa mogą całkowicie zmienić spojrzenie na postać legendy polskiego sportu.

Adam Małysz przez wielu uważany był za osobę wyjątkowo skromną i skupioną na uprawianiu sportu. Mało kto zdaje sobie jednak sprawę, że za wizerunkiem sympatycznego stoi człowiek, który ma swoje wady. Ciemną stronę Małysza przedstawił po latach były trener reprezentacji Polski w skokach narciarskich. Trzeba przyznać, że te słowa mogą trochę zburzyć pomnikowy wizerunek bohatera, jakim od lat cieszył się sportowiec.

Adam Małysz skrywał mroczną tajemnicę. Została ujawniona przez byłego trenera

Słowa ujawniające mroczną stronę Adama Małysza wyjawił jego były szkoleniowiec Pavel Mikeska. Były trener reprezentacji Polski wyznaje, że współpraca z legendarnym sportowcem nie zawsze układała się pomyślnie i w dużym stopniu winę ponosił za to sam charakter Małysza.

Łukasz Piszczek na wylocie z Borussii Dortmund? Niepokojące doniesienia niemieckich mediówŁukasz Piszczek na wylocie z Borussii Dortmund? Niepokojące doniesienia niemieckich mediówCzytaj dalej

- Kontaktu nie mam praktycznie żadnego. Ostatni raz widzieliśmy się, kiedy kończył karierę. Najpierw w Zakopanem, a potem była jeszcze taka uroczystość w Wiśle, na którą byłem zaproszony. I to tyle. Adam opowiedział na mój temat sporo rzeczy, które mijały się z prawdą, a wiadomo, że Adamowi w Polsce każdy uwierzy. Generalnie z Małyszem było tak, że kiedy mu szło, współpraca układała się świetnie. Kiedy mu nie szło, był sfrustrowany. Za bardzo myślał o wynikach, o nagrodach, o pieniądzach. Do tego doszły zmiany w jego życiu prywatnym - opowiada Mikeska

Małysz pokazywał fałszywe zwolnienia lekarskie?

Mikeksa, który prowadził kadrę między 1994 a 1999 rokiem, ujawnił, że jego podopieczny kilka razy został przez niego przyłapany na oszustwie. Taka sytuacja miała mieć miejsce przed jednym z treningów, z którego Małysz zwolnił się poprzez zwolnienie lekarskie. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby sam wtedy nie trenował pod okiem swojego wujka.

- Pamiętam, że za moimi plecami trenował w Wiśle ze Szturcem, a mi pokazał zwolnienie lekarskie. Cóż, poznałem Adama i od tej dobrej strony i od tej trochę gorszej - opowiada czeski szkoleniowiec.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili. Polacy zagrają o posadę trenera. Dramatyczna sytuacja drużyny
  2. Dramat gwiazdora Legii. Kibice wstrzymali oddech, niebezpieczeństwo było bardzo blisko
  3. Znany klub uczci pamięć zmarłego piłkarza. Wzruszające sceny, kibice nie będą mogli powstrzymać łez
  4. Z ostatniej chwili. Znamy skład reprezentacji Polski przed konkursem w Zakopanem. Nie brakuje niespodzianek
  5. Reprezentant Polski zmienia klub. Mógł być legendą, wybrał wielkie pieniądze
  6. Radosna nowina od Piotra i Justyny Żyłów. W sieci pojawiło się zaskakujące zdjęcie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News