Adam Małysz apel kibice
TVP
Autor Piotr Bernaciak - 22 Lutego 2020

Pilny apel Adama Małysza do kibiców. Legenda poprosiła wszystkich o wsparcie

Adam Małysz postanowił zwrócić się do kibiców z apelem o wsparcie. Legendarny zawodnik wie, że wszystko zależy od działań polskich kibiców, którzy są niezawodni i potrafią pomóc w wielu przypadkach.

Adam Małysz skończył swoją wybitną karierę wiele lat temu, jednak wciąż cieszy się przeogromnym szacunkiem i wsparciem ze strony kibiców. Przed laty wybuchła prawdziwa Małyszomania, przez którą dzisiaj niemal każdy Polak wie, kim jest Adam Małysz. Czasami były skoczek wykorzystuje swoją sławę do tego, by zwrócić się do kibiców i przekazać im ważne wiadomości.

Tym razem legenda polskiego sportu zdecydowała się skierować ważny apel do kibiców. Wszystko przez to, by pokazać fanom z całego świata, jak wielka siła drzemie w polskich skoczkach. Adam Małysz ma swoj pomysł na udowodnienie potęgi polskich skoków, jednak sam przyznaje, że potrzebuje do tego wsparcia polskich kibiców.

Gdzie oglądać skoki narciarskie w Rasnovie? Transmisja w tv i online. Dwie złe wiadomości dla kibicówGdzie oglądać skoki narciarskie w Rasnovie? Transmisja w tv i online. Dwie złe wiadomości dla kibicówCzytaj dalej

Adam Małysz ma pilny apel do kibiców

Adam Małysz uznał, że wsparcia potrzebuje trener kadry naszych skoczków, Michal Doleżal. Czech objął naszą drużynę kilka miesięcy temu po Stefanie Horngacherze i póki co radzi sobie z nią naprawdę dobrze. Pomimo tego Małysz twierdzi, że powinniśmy okazać mu swoje wsparcie w inny sposób, wskazując na to, że wyróżnia się on na tle innych selekcjonerów.

Były skoczek powiedział, że w internecie trwa międzynarodowe głosowanie na najlepszego trenera kadry narodowej spośród wszystkich drużyn z całego świata. Michal Doleżal rywalizuje z Alexem Stoecklem z Austrii i właśnie z Stefanem Horngacherem, który objął Niemców. Głosowanie wciąż trwa i każdy może oddać swój głos na przedstawiciela reprezentacji Polski.

Pilna wiadomość dla wszystkich kibiców. Zmiana godziny konkursów Pucharu Świata w RasnoviePilna wiadomość dla wszystkich kibiców. Zmiana godziny konkursów Pucharu Świata w RasnovieCzytaj dalej

Adam Małysz przekazał ważną wiadomość

Link do głosowania znaleźć można tutaj (trzeba zjechać na dół strony).

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dwoje pasażerów wycieczkowca nie żyje. Trwa ewakuacja, koszmar pasażerów
  2. Niepokojąca wizja Jackowskiego. Przepowiada pożar w Warszawie
  3. Kamil Stoch niesamowicie wściekły po oddaniu skoku w Kulm. Polak nie mógł wytrzymać, wszystko na oczach widzów (WIDEO)
  4. Łukasz Piszczek strzelił niezwykłą bramkę. Pękamy z dumy, wielki mecz Polaka (WIDEO)
  5. Arkadiusz Milik o krok od transferu z Napoli. Polak podjął już decyzję, wszystko jasne
  6. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy
  7. Polscy skoczkowie potraktowani nieludzko. Wszystko na kilkanaście godzin przed Pucharem Świata, co za upokorzenie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News