Adam Małysz apel koronawirus
Youtube
Autor Łukasz Kowalski - 22 Lipca 2020

Adam Małysz pilnie zaapelował do wszystkich Polaków. Chodzi o sprawę życia i zdrowia

Adam Małysz niedawno potwierdził, że wyzdrowiał po zakażeniu koronawirusem. Orzeł z Wisły za pomocą mediów społecznościowych przekazał kibicom radosną nowinę. Teraz w związku z wirusem wystosował apel do wszystkich Polaków. Małysz ostrzega przed epidemią koronawirusa.

Adam Małysz pod koniec czerwca poinformował, że otrzymał pozytywny wynik badań na obecność koronawirusa. Były skoczek o swojej chorobie poinformował wszystkie osoby, z którymi się kontaktował, a także niezbędne instytucje. Małysz przez chorobę spędził niemal trzy tygodnie na kwarantannie.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Śmierć w rodzinie Wałęsów przyszła nagle, bez ostrzeżenia. Śledczy ustalili czy popełnił samobójstwo
  2. Rząd przekazał wiadomość dla tysięcy Polaków. Decyzja zapadła ostatecznie
  3. Uciekali przed horrorem. Mieli tylko jedno wyjście. Dramat w Europie. Nagranie wbija w fotel
Media podały tragiczną wiadomość. Nie żyje Mikołaj KubicaMedia podały tragiczną wiadomość. Nie żyje Mikołaj KubicaCzytaj dalej

Adam Małysz apeluje do Polaków

Po informacji o zakażeniu u czterokrotnego medalisty olimpijskiego badania musiała przejść cała kadra skoczków, z którą Małysz się spotkał w połowie czerwca. Na szczęście, badania przeprowadzone wśród zawodników kadry nie wykazały, ani jednego przypadku zakażenia w drużynie trenera Michala Doleżala.

Małysz na kwarantannie spędził niemal trzy tygodnie. Podczas samoizolacji byłemu mistrzowi świata towarzyszyła jego żona. Małysz w jednym z wywiadów podkreślał, że wsparcie małżonki dało mu wiele sił w walce z chorobą. Małysz wyznał, że mógł polegać na żonie w czasie kwarantanny.

- Witajcie po dłuższej przerwie. Z radością mogę Wam przekazać, że moja kwarantanna dobiega końca. Testy wykazały, że jestem zdrowy. Mogę wrócić do normalnego funkcjonowania oraz pracy, co bardzo mnie cieszy - napisał Małysz w swoich mediach społecznościowych 10 lipca.

Małysz w środę skomentował swoją chorobę. W wypowiedzi cytowanej przez "Fakt" Orzeł z Wisły opowiada o swoich przemyśleniach na temat koronawirusa. Małysz podkreśla jaki stosunek miał do epidemii przed wykryciem choroby u niego. Małysz podkreślił, że zakażenie koronawirusem przeszedł łagodnie.

Wielki dzień Agnieszki Radwańskiej. Ogromna radość w rodzinie polskiej gwiazdy (FOTO)Wielki dzień Agnieszki Radwańskiej. Ogromna radość w rodzinie polskiej gwiazdy (FOTO)Czytaj dalej

Małysz po raz kolejny apeluje do rodaków

- Wcześniej w mojej głowie kłębiły się różne myśli dotyczące koronawirusa. Czy on jest w ogóle, czy go nie ma? Teraz wiem, że jest. Dwukrotnie zostałem pozytywnie zdiagnozowany i nie ma co z tym dyskutować. Nie wiem, czy nadal miałbym takie wątpliwości, gdybym nie miał tej choroby - powiedział Małysz.

Były mistrz świata po raz kolejny zaapelował do Polaków, aby ci przestrzegali obostrzeń i nakazów wprowadzonych przez władze. Podobny apel zamieścił przy okazji dwóch wpisów, w których informował najpierw, że jest osobą zakażoną, a później, że pokonał koronawirusa. Teraz rozbudował swój apel.

- Warto uważać i zabezpieczać się przed koronawirusem. Oby jak najwięcej osób miało taki łagodny przebieg choroby jak ja. Mam jednak wśród swoich znajomych takich, którzy ciężko przechodzili koronawirusa, dlatego apeluję: Nie lekceważcie zasad, stosujcie się do nich i uważajcie na siebie! - podkreślił czterokrotny zdobywca Kryształowej Kuli.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tarcza antykryzysowa ratowała, teraz sprawdza. Kontrole w całym kraju, mogą przyjść do każdego z beneficjentów
  2. Jak opóźnić starzenie się mózgu. Naukowcy opracowali 3 zaskakujące kroki
  3. Niedowierzenie kibiców. Były reprezentant Polski i uczestnik Euro ma koronawirusa, potrzebna pomoc lekarzy
  4. Serie A: Juventus Turyn – Lazio Rzym. Na żywo. Gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, stream. Wyniki
  5. Wstrząsające informacje ws. Złotej Piłki. Robert Lewandowski na pewno nie zdobędzie prestiżowej nagrody
  6. Zabierają prawa jazdy na potęgę. W wakacje możesz je stracić nie tylko za prędkość

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News