Adam Małysz
Facebook Adam Małysz
Autor Mateusz Dziubiński - 22 Października 2020

Adam Małysz zdradził tajemnicę mediom. Powiedział o sytuacji polskich skoczków, ważne informacje przed Pucharem Świata

Adam Małysz udzielił wywiadu dla “Super Expressu”, w którym poruszył temat zbliżającego się wielkimi krokami zimowego sezonu 2020/2021. Dyrektor Polskiego Związku Narciarskiego ds. skoków i kombinacji norweskiej opowiedział dziennikarzom o przygotowaniach naszych reprezentantów do Pucharu Świata. Informacje przekazane przez legendarnego “Orła z Wisły” są niezwykle ważne.

Adam Małysz postanowił wypowiedzieć się w mediach na temat przygotowań polskich skoczków do nowego sezonu Pucharu Świata, który już za miesiąc zainaugurują zawody w Wiśle. Dyrektor naszej kadry przekazał bardzo ważne informacje wszystkim sympatykom Kamila Stocha i spółki.

Anna Lewandowska zdradziła swój sekret. Niezwykły domowy chleb, zrobisz go w godzinęAnna Lewandowska zdradziła swój sekret. Niezwykły domowy chleb, zrobisz go w godzinęCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kamil Stoch ma niewyobrażalnie piękną posiadłość. Dom za miliony złotych, wygląda jak prawdziwy pałac
  2. Zacznie się dziś w nocy, część Polaków zostanie bez dostępu do własnych pieniędzy. Ważny komunikat banków
  3. Dramatyczne wieści obiegły polskie media. Idol wielu Polaków ma koronawirusa, trafił do szpitala


Adam Małysz przekazał pilne wieści o polskich skoczkach

Wielkimi krokami zbliża się inauguracja Pucharu Świata w skokach narciarskich w sezonie 2020/2021. Rywalizacja o Kryształową Kulę rozpocznie się od zawodów w Wiśle na skoczni imienia Adama Małysza. Legendarny skoczek, który obecnie jest dyrektorem reprezentacji Polski, zdradził, jak wyglądają przygotowania naszych zawodników.

Adam Małysz udzielił wywiadu dla “Super Expressu”, w którym przekazał garść informacji niezwykle istotnych dla kibiców. Dyrektor Polskiego Związku Narciarskiego opowiedział, jak wygląda aktualnie forma naszych skoczków z Kamilem Stochem na czele. To właśnie Stocha wskazał jako lidera drużyny.

- Liderem cały czas jest Kamil Stoch. A jego upadek w ubiegłym tygodniu w Oberstdorfie był niegroźny. „Przytrzymała” go sucha trawa po lądowaniu. - powiedział Małysz o incydencie z jednego z treningów w niemieckiej miejscowości.

- Pomimo epidemii nie ma żadnych zaległości treningowych. Wykonane zostały wszystkie przewidziane planem zgrupowania, w kraju i za granicą. Co najwyżej przeniesione zostały w inne miejsce, na przykład z Planicy na skocznie w Austrii. - zdradził Małysz i dodał, że teraz nadchodzi czas treningów na śniegu.

- Ostatnie pomruki na letnich skoczniach są już za nami, a najbliższe zgrupowanie kadry odbędzie się już na rozbiegach lodowych. Jest szansa, że w przyszłym tygodniu można będzie skakać na lodzie na Wielkiej Krokwi. - mówił w rozmowie z dziennikarzami.

Mariusz Pudzianowski zdradził sekret gwiazdy telewizji. Wszystko przez zdjęcie, tysiące Polaków nie wiedziało (FOTO)Mariusz Pudzianowski zdradził sekret gwiazdy telewizji. Wszystko przez zdjęcie, tysiące Polaków nie wiedziało (FOTO)Czytaj dalej


Jaka jest forma Kamila Stocha i spółki przed sezonem?

W nadchodzącym sezonie nasi reprezentanci muszą przygotować się na zaciętą rywalizację na kilku frontach. Oprócz Pucharu Świata odbędą się także mistrzostwa świata w lotach w Planicy, a także cykl Raw Air i MŚ w narciarstwie klasycznym we wspomnianym Oberstdorfie. Jak zdradza Adam Małysz, nasi skoczkowie są jednak świetnie.

- Poziom naszych skoczków wygląda bardzo fajnie. Można się pokusić się o stwierdzenie, że Kamil Stoch, Dawid Kubacki i Piotrek Żyła prezentują wysoka formę. Dotyczy to także Klemensa Murańki. Problem tylko w tym, że od sierpnia nie było okazji porównać ich dyspozycji z rywalami z innych krajów - wyjaśnia legenda polskiego sportu.

Adam Małysz został także zapytany o dyspozycję Tomasza Pilcha, którego prywatnie jest wujkiem. Odpowiedział dziennikarzom “Super Expressu”, że jego krewny poczynił znaczne postępy i w tym sezonie może skakać naprawdę dobrze.

- Nie chcę zapeszać, ale Tomek, który miał regres w poprzednich sezonach, podniósł się teraz i nabrał wiatru w żagle - mówi wuj Adam. - Chłopak ma potencjał. Ma bardzo dobrze poukładaną pozycję w dojeździe do progu i bardzo mocne odbicie. Mam nadzieję, że zima przyniesie mu wiele frajdy. - zakończył.

Źródło: "Super Express"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tadeusz Rydzyk wpadł w furię po krytyce kardynała Dziwisza. "Masoneria, centrale antyewangelizacyjne"
  2. Niezwykłe odkrycie na Księżycu? NASA: "Kolejny ogromny krok dla ludzkości"
  3. Kamil Stoch ma niewyobrażalnie piękną posiadłość. Dom za miliony złotych, wygląda jak prawdziwy pałac
  4. Kolega Roberta Lewandowskiego powiedział, kto jest najlepszym piłkarzem świata. Potężny cios w stronę Polaka
  5. Dramatyczne wieści obiegły polskie media. Idol wielu Polaków ma koronawirusa, trafił do szpitala
  6. Zderzenie Audi z autobusem w Katowicach - Kto zawinił?
  7. “Mgła mózgowa” u pacjentów z Covid-19. Wyjaśniamy, co to takiego

Test maseczek ochronnych - który rodzaj jest najskuteczniejszy?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News