Adam Małysz
Facebook/Adam Małysz
Autor Bartosz Goluch - 23 Czerwca 2020

Adam Małysz chory na COVID-19. Wiemy, gdzie się zaraził i jak się czuje

Adam Małysz w poniedziałek poinformował fanów, że zaraził się koronawirusem. "Orzeł z Wisły" przebywa obecnie na kwarantannie. Do mediów trafiają kolejne szczegóły dotyczące przebiegu choroby i sposobu zakażenia naszego mistrza.

Mimo zakażenia koronawirusem, który pozbawił życia setki tysięcy ludzi na całym świecie, Małysz nie traci dobrego humoru. W rozmowie z WP Sportowefakty powiedział, że początkowo nie podejrzewał, że może być zakażony COVID-19.

Justyna Żyła zażenowała fanów swoim najnowszym zdjęciem. Odważna fotografia stała się hitem. Justyna Żyła zażenowała fanów swoim najnowszym zdjęciem. Odważna fotografia stała się hitem. "Ale wiocha" (Foto)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Fatalna sytuacja Kamila Grosickiego. Reprezentant Polski ma poważny problem
  2. Znoszą zakaz, wielkie zmiany zatwierdzone. Wiadomość, na którą czekało tysiące Polaków

Adam Małysz zakażony koronawirusem. Szczegóły choroby

- Początkowo nie myślałem o badaniach. Jak dostałem informację od osoby, która miała pozytywny wynik, że jest chora, od razu pojechałem do Bielska-Białej na test. To był piątek. (...) W poniedziałek, po dwóch dniach przyszedł wynik. Pozytywny - mówi portalowi.

Małysz uspokaja, mówiąc że choroba przebiega u niego bezobjawowo, jednak gdy dowiedział się o zakażeniu nieco spanikował. - Najgorzej reaguje bowiem psychika. Jak się dowiedziałem, że jestem chory, natychmiast wszystko zaczęło mnie boleć. Taka jest reakcja organizmu - przyznał.

Mistrzyni Europy zmarła w wyniku porodu. Jeszcze niedawno zdobywała medaleMistrzyni Europy zmarła w wyniku porodu. Jeszcze niedawno zdobywała medaleCzytaj dalej

Małysza zaraził burmistrz?

Z kolei Sport.pl informuje, że do zarażenia mogło dojść podczas spotkania Małysza z burmistrzem Wisły Tomaszem Bujokiem, który też jest zakażony. Ten z kolei COVID-19 miał zarazić się na pogrzebie pisarza Jerzego Pilcha.

Zakażenie Małysza powoduje obawy o zdrowie kadry polskich skoczków, którzy kontaktowali się z pełniącyą funkcję dyrektora koordynatora w PZN legendą. - Adam Małysz ostatni raz widział się z zawodnikami w piątek 12 czerwca, gdy kończyło się poprzednie zgrupowanie w Zakopanem. Zawodnicy są wyizolowani w hotelu sami, czekamy na dalsze informacje. Sondujemy możliwość przebadania całej grupy - mówi w rozmowie ze Sport.pl sekretarz generalny PZN Jan Winkiel.

Źródło: WP Sportowefakty/Sport.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Straż miejska zyska nowe uprawienia, będzie mogła wlepić jeszcze więcej mandatów. Polacy się wściekną
  2. Dziś wieczorem znów może być niebezpiecznie. IMGW ostrzega 4 województwa, burze, powodzie, grad
  3. Smutna wiadomość obiegła media. 17-letni piłkarz utonął na oczach przyjaciół i rodziny. Fani pogrążyli się w żałobie
  4. Oficjalnie: Mariusz Pudzianowski wraca na ring. Pudzian przekazał fanom najlepszą wiadomość
  5. Mateusz Borek zmieszany z błotem. "To się nie nadaje do telewizji"
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News