Adam Małysz
Twitter SkokiPolska.pl
Autor Mateusz Dziubiński - 25 Czerwca 2020

Adam Małysz w końcu przerwał milczenie. Ujawnił przed tysiącami fanów, jak się czuje, współczujemy

Adam Małysz na początku tygodnia zakomunikował polskim kibicom, że zaraził się koronawirusem. Dla dyrektora Polskiego Związku Narciarskiego ds. skoków i kombinacji norweskiej oznacza to przerwę od wykonywanych obowiązków i poddanie się kwarantannie. “Orzeł z Wisły” pierwszy raz od ogłoszenia smutnych wiadomości, poinformował, jak się czuje. 

Adam Małysz pierwszy raz od momentu, gdy poinformował o zakażeniu koronawirusem, zdecydował się opublikować wpis w mediach społecznościowych. Legendarny zawodnik przekazał wieści, na które czekali wszyscy kibice skoków narciarskich, a mianowicie, jak znosi infekcję niebezpiecznym wirusem.

Polskę obiegła informacja o tragicznej, przedwczesnej śmierci. Nie żyje Karolina Bojarska, Polacy masowo wysyłają kondolencjePolskę obiegła informacja o tragicznej, przedwczesnej śmierci. Nie żyje Karolina Bojarska, Polacy masowo wysyłają kondolencjeCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczna śmierć młodej gwiazdy. Jeszcze niedawno świętowała życiowy sukces
  2. Pierwsi ogłosili wygraną z koronawirusem, nagle przywracają obostrzenia. Porażające doniesienia


Adam Małysz jest chory na COVID-19

Ten tydzień rozpoczął się od niepokojących doniesień na temat jednego z najbardziej lubianych polskich sportowców. Adam Małysz, legendarny skoczek narciarski, a obecnie dyrektor ds. skoków i kombinacji norweskiej w PZN przekazał informację, że zaraził się koronawirusem. Skoczek miał kontakt z osobą, która była chora na COVID-19, prawdopodobnie burmistrzem Wisły, Tomaszem Bujokiem.

- Witajcie, kochani. Tydzień zaczynam niezbyt dobrą wiadomością. Po tym, jak jedna z osób, z którymi miałem kontakt w ostatnich dniach, miała pozytywny wynik testu na Covid-19, zdecydowałem poddać się badaniu. Okazało się, że zachorowałem na koronawirusa. Na szczęście na razie choroba przebiega bezobjawowo. Mam nadzieję, że tak będzie do wyzdrowienia - napisał w mediach społecznościowych Małysz.

Na jaw wyciekły kulisy rozstania Marcina Gortata i Alicji Bachledy-Curuś. Znajomy pary zdradził ich bolesną tajemnicęNa jaw wyciekły kulisy rozstania Marcina Gortata i Alicji Bachledy-Curuś. Znajomy pary zdradził ich bolesną tajemnicęCzytaj dalej


“Orzeł z Wisły” przekazał fanom informację o stanie zdrowia

Kilka dni od tego niepokojącego komunikatu Adam Małysz postanowił ponownie zabrać głos przy pomocy swoich social mediów. Tym razem “Orzeł z Wisły” zdradził kibicom, jak się czuje i czym się zajmuje w czasie kwarantanny. Były skoczek opublikował na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widzimy go w doskonałym humorze, siedzącego za kierownicą quada. Jest to oczywiście archiwalne zdjęcie z kolekcji legendarnego zawodnika, którym postanowił się podzielić z zaniepokojonymi fanami.

- Ten okres jest dla mnie dość ciężki, ale nie mogę i nie chcę się załamywać. Znalazłem swoje stare zdjęcie na quadzie i postanowiłem się nim dziś z wami podzielić. Jakoś napawa mnie ono optymizmem. Jazda na quadzie sprawia mi ogromną frajdę. A wy co lubicie robić w wolnym czasie? Pozdrawiam was i życzę dużo zdrowia! Uważajcie na siebie - napisał Małysz. Jak widać, prawdziwy mistrz nigdy się nie poddaje!

Adam Małysz

Źródło: Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dobra zmiana dla wielu polskich kierowców. Uprzykrzający życie przepis będzie mniej doskwierał
  2. Bardzo ważne zarządzenie premiera. Wprowadzono II stopień alarmowy w kraju
  3. Tragiczne informacje obiegły Polskę z samego rana. Nie żyje Lesław Skinder, był niekwestionowaną legendą dla wielu Polaków
  4. Skąpo ubrana gwiazda polskiego sportu chwali się swoim ciałem na Instagramie. Pokazała naprawdę dużo (FOTO)
  5. Justyna Żyła nagle zwróciła się prosto do Piotra Żyły. Jej niespodziewane słowa zadziwiły Polaków
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News