Adam Małysz koronawirus
Instagram Adam Małysz
Autor Łukasz Kowalski - 26 Lipca 2020

Adam Małysz został upokorzony przez swojego fana. Mistrz wyznał całą prawdę, wyjątkowo smutne

Adam Małysz pod koniec czerwca oznajmił, że jest zakażony koronawirusem. Polak o swojej chorobie poinformował za pośrednictwem Facebooka. Teraz w wywiadzie Orzeł z Wisły opowiedział, jak przechodził chorobę i kwarantannę. Małysz wyznał, że podczas jego powrotu do zdrowia, niektórzy kpili z jego choroby.

Adam Małysz 22 czerwca za pośrednictwem Facebooka poinformował fanów, że otrzymał pozytywny wynik badań na obecność koronawirusa. Polak spędził niemal trzy tygodnie na kwarantannie. W tym czasie ponownie przeszedł serię badań, aby w końcu kibicom powiedzieć, że wyzdrowiał.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Więźniowie zgotowali "przywitanie" ojcu, który zabił miesięcznego Wiktorka. Nagranie dla wyjątkowo wytrwałych
  2. Masz stary dowód osobisty? Gratulacje, możesz zyskać ogromne pieniądze
  3. "Bądźmy przygotowani na najgorsze". Potężny huragan szturmuje świat
Tragiczna wiadomość z samego rana. 33-letnia gwiazda została znaleziona martwa w parku, policja bada okoliczności śmierciTragiczna wiadomość z samego rana. 33-letnia gwiazda została znaleziona martwa w parku, policja bada okoliczności śmierciCzytaj dalej

Adam Małysz szczerze o swojej chorobie

- Witajcie po dłuższej przerwie. Z radością mogę Wam przekazać, że moja kwarantanna dobiega końca. Testy wykazały, że jestem zdrowy. Mogę wrócić do normalnego funkcjonowania oraz pracy, co bardzo mnie cieszy. Jednocześnie pamiętajcie - epidemia wcale się nie skończyła i ciągle trzeba na siebie uważać - napisał Małysz na swoim Instagramie.

W niedawnej rozmowie z "Super Expressem" Orzeł z Wisły wyznał, jak bardzo wpłynęła na niego kwarantanna. Małysz potwierdził, że najbardziej podczas kwarantanny ucierpiało jego zdrowie psychiczne. Czterokrotny medalista olimpijski zdradził, że bardzo się stresował tym, że mógł kogoś zarazić.

Polak w rozmowie przyznał, że po ujawnieniu przez niego informacji o chorobie pojawili się tacy, którzy zarzucali mu kłamstwo. Małysz przyznał, że w trakcie choroby największą satysfakcję dał mu fakt, że nikogo nie zaraził. Razem z nim na kwarantannie przebywała jego żona, która także była badana pod kątem obecności koronawirusa, jednak za każdym razem otrzymywała negatywny wynik.

Justyna Żyła zadziwia. Tuż po kłótni z Piotrem włożyła czerwone mini i prowokowała internautów (FOTO)Justyna Żyła zadziwia. Tuż po kłótni z Piotrem włożyła czerwone mini i prowokowała internautów (FOTO)Czytaj dalej

Internauci obrażali Małysza

- Poczucie, że wirus jest w organizmie, działa na psychikę. Najgorzej było na początku. Dręczyło mnie poczucie, że mogłem kogoś zarazić. Niby nikt nie miałby o to pretensji, ale kadra skoczków miałaby problem w przygotowaniach, gdyby musiała przejść dwutygodniową kwarantannę. Razem za mną kwarantannę przechodziła żona mimo trzech testów negatywnych. Wiem teraz, że nikogo nie zaraziłem i daje mi to dużą satysfakcję. Ktoś jednak napisał w internecie, że moja choroba to ściema... - powiedział Małysz.

Polak dodał, że w trakcie swojej choroby musiał mierzyć się z nieprzychylnymi komentarzami ze strony internautów. Niektórzy zarzucali polskiemu mistrzowi, że ten obnosi się ze swoją chorobą, a inni uważali, że się nią "chwali". Polak wyznał, że nie był pewien tego, czy poinformować opinię publiczną o swojej chorobie.

- Zastanawiałem się, czy dawać ten wpis, ale wolałem oznajmić to otwarcie. Teraz widzę, że było to słuszne. Ale widzę, jak zachowują się inni. Boją się o tym powiedzieć, boją się nawet pójść z wirusem do lekarza. Bo stracą pracę, bo ich firma padnie. A inni lekceważą objawy, mówią, że to jak zwykła grypa - wyznał Małysz.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje aktor znany z seriali na TVP i Polsacie. Zmarł w wyniku zapalenia płuc
  2. Nowe dodatki do rent i emerytur. Jeszcze w 2020 roku seniorzy mają sporo okazji do zyskania większych pieniędzy
  3. Nowy kontroler do Xbox Series X. Wyciekło zdjęcie prawdopodobnego modelu
  4. Szokujące doniesienia z Hiszpanii. Leo Messi wściekły na Barcelonę, może odejść z Hiszpanii
  5. Awantura po awansie Widzewa. Kibice Łodzian wygwizdali, wyklinali i poniżyli swoich piłkarzy, potrzebna była interwencja policji
  6. Władysław Kozakiewicz przez lata ukrywał wielki rodzinny dramat. Jego ojciec krzywdził go i matkę w najgorszy sposób
  7. Zdjęcia - Polonez powróci na polskie drogi. Wygląda obłędnie. Jeden szczegół zaskakuje

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News