Adam Małysz porażające informacje
YouTube
Autor Piotr Bernaciak - 27 Lipca 2020

Adam Małysz ujawnił druzgocącą prawdę na temat ostatnich tygodni. Mistrz przeżył prawdziwe piekło

Adam Małysz w ostatnich miesiącach często wypowiadał się na temat stanu zdrowia naszych skoczków, a niedawno dowiedzieliśmy się, że sam chorował na COVID-19. Legenda polskiego sportu ujawniła, że w związku z tym było mu naprawdę trudno. Jak twierdzi, atakowano go z każdej strony, co nie było dla niego niczym przyjemnym.

Adam Małysz bez wątpienia może być uznawany za legendę polskiego sportu. Jego piękna i pełna sukcesów kariera dobiegła końca stosunkowo niedawno, a sam były skoczek wciąż jest zaangażowany w polski sport, dlatego nie może w żaden sposób dziwić, że każdy jego krok i każde słowo są powszechnie komentowane przez polskich internautów - nie zawsze tak, jak sam Adam Małysz by sobie tego życzył.

Ostatnio nasza legenda postanowiła opowiedzieć o tym, jak została potraktowana przez wielu internautów komentujących informację o jego chorobie. Ikona polskiego sportu nie ukrywa, że nie podoba jej się sposób, w jaki wielu internautów odebrało jego poważną chorobę.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Ministerstwo Zdrowia wydało komunikat ws. noszenia maseczek
  2. Lidl szarżuje z promocjami. Kiełbasa po złotówce, ćwiartki z kurczaka za niecałe 3 zł
  3. Z ostatniej chwili: Wykryto zakażenia na polskim lotnisku
Justyna Żyła szczęśliwa w ramionach tajemniczego mężczyzny. Zapomniała już o byłym mężu i publikuje wymowne zdjęcia (FOTO)Justyna Żyła szczęśliwa w ramionach tajemniczego mężczyzny. Zapomniała już o byłym mężu i publikuje wymowne zdjęcia (FOTO)Czytaj dalej

Adam Małysz ujawnił smutną prawdę na temat odbioru jego choroby

Adam Małysz zdradził, że wiele osób bagatelizowało jego zachorowanie na COVID-19. Jak twierdzi, jego wpisy nieustannie komentuje grupa osób, która próbuje przekazać innym fałszywą informację, jakoby koronawirus był jedynie wymysłem. Były skoczek jest wściekły w związku z takimi komentarzami, bowiem twierdzi, że mogą one wprowadzić wiele osób w błąd.

- Nie wierzą w wirusa, wietrzą spisek. To są zawsze te same osoby i mniej więcej w tej samej liczbie. Dogadują się i komentują zakażenia kolejnych osób. Niech sobie myślą, co chcą. Nie życzę im, żeby przechodzili tę chorobę. Nieważne, czy łagodnie, czy nie. Żyjemy w wolnym kraju, każdy ma prawo myśleć po swojemu. Sama choroba jest natomiast nieunikniona. Myślę, że przejdzie ją każdy z nas. Jeden lżej, drugi ciężej. Tak, jak choćby grypę. Problem jest tylko taki, że na COVID-19 wciąż nie ma lekarstwa - mówi Adam Małysz w rozmowie z serwisem WP SportoweFakty.

Gwiazdor rozbił auto, którego wyprodukowano tylko kilka sztuk. Cena luksusowego samochodu poraża (WIDEO)Gwiazdor rozbił auto, którego wyprodukowano tylko kilka sztuk. Cena luksusowego samochodu poraża (WIDEO)Czytaj dalej

Adam Małysz wyraził swój niepokój

Przede wszystkim warto pamiętać, że wszelkie informacje na temat wirusa COVID-19 powinniśmy czerpać od specjalistów zajmujących się rozwojem choroby, a nie od tych, którzy próbują przekazać informacje w internecie. Sam Adam Małysz uważa, że udało mu się ostrzec najbliższych, dzieki czemu żaden z nich nie był narażony na zakażenie COVID-19.

Sam mistrz ujawnił, że padł ofiarą ataków za informowanie o przebiegu choroby, co jest dla niego niedorzeczne. Były skoczek ma także nadzieję, że nikt nie zainspiruje się tego typu tekstami ze strony niektórych internautów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Krzysztof Jackowski przepowiedział, co stanie się w Polsce we wrześniu. Czy uczniowie wrócą do szkół?
  2. Niemcy błyskawicznie wykupują ze sklepów jeden produkt. Nawet w hurtowniach już pustki
  3. Niesamowite nagranie. Rój pszczół obsiadł pszczelarza
  4. Szokujące doniesienia z Hiszpanii. Leo Messi wściekły na Barcelonę, może odejść z Hiszpanii
  5. Awantura po awansie Widzewa. Kibice Łodzian wygwizdali, wyklinali i poniżyli swoich piłkarzy, potrzebna była interwencja policji
  6. Władysław Kozakiewicz przez lata ukrywał wielki rodzinny dramat. Jego ojciec krzywdził go i matkę w najgorszy sposób
  7. Zdjęcia - Polonez powróci na polskie drogi. Wygląda obłędnie. Jeden szczegół zaskakuje

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News