Adam Małysz
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Autor Mateusz Dziubiński - 27 Sierpnia 2020

Adam Małysz przekazał ważne wiadomości Polakom. Chodzi o skoki narciarskie, "zdecydowałem się na ten krok"

Adam Małysz wrócił do pełnienia obowiązków dyrektora PZN ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej po tym, jak kilka tygodni temu musiał poddać się kwarantannie z uwagi na zarażenie się wirusem COVID-19. Legendarny skoczek po zawodach Letniego Grand Prix w Wiśle wyjawił kibicom, że zdecydował się na ważną zmianę, jeśli chodzi o reprezentację naszych skoczków. Pomysł “Orła z Wisły” był zadziwiający. 

Adam Małysz, który pełni w Polskim Związku Narciarskim funkcję dyrektora ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej, zdradził kibicom, że w ostatnim czasie nasza reprezentacja przeszła spore zmiany. Wprowadził je sam Małysz. Decyzja będzie mieć wpływ na dalsze występy naszych zawodników.

Wielka kompromitacja TVP. W trakcie wczorajszego meczu kibice zobaczyli coś, co odebrało im mowę, wielka wpadka (FOTO)Wielka kompromitacja TVP. W trakcie wczorajszego meczu kibice zobaczyli coś, co odebrało im mowę, wielka wpadka (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nowe rozporządzenia dla wiernych. Obostrzenia dotknęły też księży
  2. Już zapowiedziano, zacznie się w najbliższą sobotę w całej Polsce. Strajk Kobiet na protest wybrał dzień szczególny dla Polek
  3. Stało się. Jest nowy zakaz przylotów do Polski. Lista się poszerza


Adam Małysz wprowadził wielkie zmiany w reprezentacji skoczków

W miniony weekend odbyły się długo wyczekiwane przez kibiców zawody Letniego Grand Prix w skokach narciarskich na skoczni w Wiśle. Do Polski zawitało wielu doskonałych zawodników, jednak byli oni jedynie tłem dla popisów naszych reprezentantów, którzy zdominowali zarówno sobotni, jak i niedzielny konkurs. Na podium stawali Kamil Stoch, Dawid Kubacki i Piotr Żyła, a w czołówce znaleźli się także inni Polacy.

Po konkursach na skoczni swojego imienia zadowolenia nia krył Adam Małysz. Dyrektor PZN ds. skoków i kombinacji norweskiej niedawno doprowadził do prawdziwej rewolucji w naszej kadrze. Małysz doprowadził do połączenia kadr A i B i utworzenia jednej wielkiej grupy zawodników. W rozmowie z Onet.pl “Orzeł z Wisły” zdradził, że wdrożenie tego planu nie było łatwe.

Kuriozalne słowa trenera Legii Warszawa po kompromitacji w Lidze Mistrzów. Kuriozalne słowa trenera Legii Warszawa po kompromitacji w Lidze Mistrzów. "Mecz był wyrównany"Czytaj dalej


Małysz jest zadowolony z rewolucyjnej zmiany

- Chodziło o to, by stworzyć jedną wielką grupę, w której będą nasi najlepsi skoczkowie, ale także obiecująca młodzież. By to zrobić potrzebne było wsparcie wielu osób. Dostałem takie od trenera Michala Doleżala, a potem do tego pomysłu skłonił się dr Harald Pernitsch. W związku otrzymałem zielone światło. Dyskusyjne były tylko kwestie związane z opanowaniem tak dużej grupy, ale, jak widać, wszystko funkcjonuje. Póki co, wygląda na to, że warto było to zrobić. Kiedyś może siądziemy i przyklaśniemy sobie, ciesząc się z efektów - powiedział legendarny skoczek.

- Celem połączenia dwóch grup szkoleniowych w jedną było przede wszystkim to, by podciągnęli się młodzi. I widać, że to przynosi efekty. Nawet niektórym starszym zawodnikom utarli już nosa. Taka sytuacja jest potrzebna wszystkim. Dzięki temu jest większa rywalizacja, a to owocuje podnoszeniem poziomu. Czegoś takie brakowało u nas w Polsce. Wygląda to wszystko obiecująco i mam nadzieję, że nic się nie zmieni zimą - dodał czterokrotny zwycięzca klasyfikacji generalnej Pucharu Świata.

Źródło: Onet.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Sony podało oficjalną informację na temat PlayStation 5. Firma ogłosiła sukces, a gracze są wściekli
  2. Do polskich lasów zawitało wyjątkowe zwierzę. Nagranie robi furorę w sieci
  3. Magda Gessler ujawniła tajemnicę. Wyznała, któremu klubowi kibicuje, jej wybór zaskoczył wiele osób
  4. Hitowy transfer Leo Messiego coraz bliżej. Znamy nazwę klubu, trzeba tylko ustalić detale
  5. Nagranie ze śmiertelnego wypadku w Łodzi. Tragiczne zdarzenie zarejestrowała samochodowa kamerka.
  6. Niewiarygodny pościg policji za pijanym rolnikiem. Pole, las i szalony zwrot akcji

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News